شاهرودی: بعد از صحبت با کرانچار درباره تیم امید تصمیم می‌گیرم

شاهرودی: بعد از صحبت با کرانچار درباره تیم امید تصمیم می‌گیرم

1962
09:51
18 اردیبهشت 1397
بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید برای قبول دستیاری زلاتکو کرانچار باید با او جلسه‌ای برگزار کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران می‌گوید برای قبول دستیاری زلاتکو کرانچار باید با او جلسه‌ای برگزار کند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، رضا شاهرودی با تایید خبر مذاکره مدیر تیم ملی فوتبال امید با او اظهار کرد: حمید استیلی با من تماس گرفت و از من خواست درباره حضور در تیم ملی امید با او صحبت کنم. با توجه به این که در سفر بودم، قرار بر این شد به تهران بیایم و فردا جلسه‌ای با او برگزار کنم.

او افزود: باید با آقای استیلی بنشینیم و صحبت کنیم و همین طور در ادامه جلسه‌ای هم با کرانچار داشته باشیم و ببینیم خواسته‌ها و درخواست‌های او چیست. آیا می‌توانیم همکاری کنیم یا خیر. قاعدتا ما دوست داریم به تیم ملی فوتبال امید کشورمان در حد توان‌ کمک کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
جونم وطنم
عشقی آقا رضا،امیدوارم این اتفاق بیوفته،فوتبال ایران وبه خصوص بازیکنایی که اول راه هستن به تجربه ی امثال شما نیاز دارن،شماها که امکان حضور در دایره ی مربیان لیگ رو ندارید چون اونا مشخص هستن واز این تیم به تیم دیگه ای کوچ میکنن نتایجشونم اهمیتی نداره!راستی مرفاوی به عنوان سرمربی استقلال خوزستان انتخاب شد!!!!
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۲:۴۳
پاسخ
4
8
reza
آقای تاج بابا دارید چکار میکنی با تیم امید؟؟؟؟آخه رضا شاهرودی ؟؟؟خدایا شکرت
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۲:۱۹
پاسخ
3
5
حامی
شاهرودی کجا مربی کری کرده که الان بیاد تیم ملی امید؟؟ چرا همش با رفیق بازی و رابطه و زد و بند تیم امید رو خراب میکنن..یه مربی با دانش مثل تقوی یا صالح رو بذارن کنار کرانچار.حسرت 44 ساله مطمعننا میشه 48 ساله با این وضعیت
۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۶:۰۳
پاسخ
4
9