شاهرودی: تیمی در ورزشگاه آزادی جلودار پرسپولیس نیست

شاهرودی: تیمی در ورزشگاه آزادی جلودار پرسپولیس نیست

2401
13:55
28 فروردین 1397
پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد تیمی در آسیا نمی‌تواند در ورزشگاه آزادی جلودار شاگردان برانکو ایوانکوویچ باشد.

وبسایت رسمی برنامه نود - پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس اعتقاد دارد تیمی در آسیا نمی‌تواند در ورزشگاه آزادی جلودار شاگردان برانکو ایوانکوویچ باشد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، رضا شاهرودی در مورد پیروزی یک بر صفر پرسپولیس مقابل السد قطر و صدرنشینی این تیم در گروه C لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: شرایط آب‌وهوایی و گل زودهنگام پرسپولیس در این بازی کار را برای قطری‌های سخت کرد. هوای تهران ناگهان سرد شد و قطری‌ها خیلی عادت به این شرایط آب‌وهوایی نداشتند و از طرفی زود هم دروازه‌شان باز شد تا حسابی غافلگیر شوند. پرسپولیس هم خوشبختانه بعد از رسیدن به گل خیلی خوب و منطقی بازی کرد.

وی با تأکید بر اینکه پرسپولیس شایسته صدرنشینی در گروهش بود، افزود: در اینکه تیم السد یکی از بهترین تیم‌های حال حاضر آسیاست، شکی وجود ندارد، اما پرسپولیس با شایستگی در گروهش صدرنشین شد و نهایت استفاده را از بازی‌های خانگی خود برد. هیچ تیم آسیایی نمی‌تواند در ورزشگاه آزادی جلودار پرسپولیس باشد و نقش هواداران را در این قضیه باید بسیار مهم تلقی کرد. شاید برخی اعتقاد داشته باشند که پرسپولیس زیبا بازی نمی‌کند در حالی که من چنین اعتقادی ندارم و نظرم این است که وقتی تیمی چند هفته زودتر قهرمان لیگ می‌شود، خیلی سخت است که از لحاظ انگیزشی این تیم را جمع کرد، کاری که به نظرم برانکو به خوبی در پرسپولیس انجام داد. اگرچه شاهد اُفت کیفی بازی این تیم در چند بازی بودیم که این هم طبیعی است.

پیشکسوت پرسپولیس در پاسخ به این سؤال که «آیا پرسپولیس می‌تواند قهرمان آسیا شود یا نه؟»، عنوان کرد: با توجه به اینکه پرسپولیس از جذب بازیکن در تابستان محروم است کارش برای مراحل بعد لیگ قهرمانان خیلی دشوار خواهد بود. با این حال همین تیم از لحاظ شخصیتی و مهره تیم تقریباً کاملی است که می‌تواند یکی از مدعیان قهرمانی آسیا باشد.

شاهرودی در مورد حضور احمد نوراللهی در ترکیب پرسپولیس به جای محسن ربیع‌خواه نیز گفت: باید به نوراللهی زمان داد تا خودش را پیدا کند. او تقریباً یک سال و نیم از شرایط مسابقه دور بوده است و نیاز به زمان دارد تا تبدیل به همان بازیکن ایده‌آل دو فصل پیش پرسپولیس شود. من مطمئنم نوراللهی با همین روند تبدیل به یکی از بهترین‌های پرسپولیس خواهد شد. البته برای ربیع‌خواه واقعاً ناراحت شدم، چرا که او بازیکن در اختیار تیم بود و امیدوارم دوران درمانش هر چه سریع‌تر طی شده و با قدرت به ترکیب پرسپولیس برگردد.

وی در پایان در واکنش به این موضوع که بازیکنان پرسپولیس از تمدید قرارداد خود طفره می‌روند، تصریح کرد: اطمینان دارم همه بازیکنان فعلی پرسپولیس در این تیم ماندنی خواهند شد. بازیکنان پرسپولیس باید قدر پیراهن این تیم را بدانند. خیلی از آنها با همین پیراهن به جایگاه فعلی رسیدند. پیراهن پرسپولیس به بازیکن عزت و بزرگی خاصی می‌بخشد و این موضوع را خیلی از نفراتی که از این تیم رفتند بهتر می‌توانند درک کنند.

مدافع - هافبک پیشین تیم فوتبال پرسپولیس در خاتمه تصریح کرد: در حال حاضر هیچ تیمی در ایران جایگاه پرسپولیس و استقلال را ندارد و بازیکنان آنها خیلی خوشبخت هستند که در این دو تیم حضور دارند. آنها کجا بروند از این تیم‌ها بهتر؟! پس به‌عنوان یک پیشکسوت و بازیکن قدیمی پرسپولیس به بازیکنان این تیم توصیه می‌کنم با جان و دل در پرسپولیس بمانند و در این شرایط که باشگاه از جذب بازیکن محروم است، بی‌معرفتی نکنند.

 

2051

نظرات کاربران
Abedi
و در عین حال تیمی جلو دار استقلال هم تو آسیا و هم توی ایران نیست اینم بگم که دربی هم تو همین آزادی زدیمتون
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۲:۱۸
پاسخ
7
6
06
‌آقای ساهرودی از شما بعیده، با این نوع بازی کردن مرحله بعد حذف میشیم، تیم شلخته بازی میکنه.
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۹:۰۴
پاسخ
5
4
علیرضا
هفته پیش پارس جم نبود امتیاز گرفت ؟؟ بزار یه هفته بگذره حداقل
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۸:۱۷
پاسخ
17
14
بابا
همینو بگو.... تازه دربی برگشت هم یادش رفته
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۷:۳۸
6
3
Mohammad.b
یادش بخیر رضا مالدینی"
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۷:۰۰
پاسخ
12
32
ایمان۰۴
رضا مالدینی! ده اسفند رو یادش رفته
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۳:۱۹
19
13
مستاجر خدا
من حفظم تمام پیشکسوتها رو آدم شناسیم قویه هیچی اندازه مصاحبه هاشون روی مخم نیست همین ها رو دیدید اگه باعث اخراج برانکو و نابودی پرسپولیس نشدن البته مگر ما 50 میلیون مرده باشیم من یکی نمیزارم با پرسپولیس بازی شه جون و عشقمه ما فوق تصوراتت تک تکتون من پرسپولیسیم
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۱:۲۴
پاسخ
46
10
Abedi
اصن یه وضعی میاد زیر پست سرورش استقلال کامنت میذاره دیس لایک میاد زیر پست تیم ملی نظر میده دیس لایک میاد زیر پست پرسپولیس نظر میده بازم دیس لایک
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۶:۳۴
3
6
Ashm
كلازيادحرف ميزني!فكرميكني خيلي ادم مهمي هستي؟سنت رو ١٤،١٥سال تخمين ميزنم
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۲:۲۸
2
24
علیرضا
مثل خودت هستن پیشکسوت هاتون زیادی حرف میزنن
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۲۹:۰۵
19
9
Linda
50ملیون؟سالی ده ملیون بهتون اضافه میشه؟شما مافوق تصور اصلا از فوتبال چیزی نمیدونی
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۰:۵۷
13
17
جازموریان
این ۵۰ میلیونی که گفتی ۴۹۹۹۹۹۹۹ نفرشون از تو یکی پرسپولیسی ترن. تو کامنت گذاشتن تو سایت از تیمت برات مهمتره. رضا شاهرودی رو اصلا یادت میاد؟یا با سرچ گوگلی بهش رسیدی؟پیشکسوتا سرمایه باشگاهن و دلسوز آقای منطقیان
۲۸ فروردین ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۱:۲۷
4
25