شاو: می‌خواهم با عناوین قهرمانیم به یاد‌ آورده شوم

شاو: می‌خواهم با عناوین قهرمانیم به یاد‌ آورده شوم

1288
09:43
12 شهریور 1395
لوک شاو، مدافع چپ جوان منچستریونایتد نمی‌خواهد صرفاً به‌عنوان بازیکنی که پایش شکسته بود از وی یاد شود و مصمم است تا همراه منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس به عناوین قهرمانی دست یابد.

وبسایت رسمی برنامه نود - لوک شاو، مدافع چپ جوان منچستریونایتد نمی‌خواهد صرفاً به‌عنوان بازیکنی که پایش شکسته بود از وی یاد شود و مصمم است تا همراه منچستریونایتد و تیم ملی انگلیس به عناوین قهرمانی دست یابد.

به گزارش وب‌سایت رسمی برنامه نود و به نقل از اسکای، لوک شاو در سپتامبر گذشته و دیدار برابر آیندهوون، پس از مصدومیت شدید و شکستگی پا، حدود یک سال از میادین به دور بوده است. این بازیکن 21 ساله که در پی بازگشت از مصدومیت، نمایش‌های خوبی با پیراهن شیاطین سرخ داشته، برای دیدار مقدماتی جام جهانی برابر اسلواکی به تیم ملی کشورش دعوت‌شده است. حالا او می‌خواهد با موفقیت‌هایش به یاد آورده شود و نه به‌عنوان بازیکنی که مصدومیت وحشتناکی داشته است. وی در این زمینه گفت:

" قطعاً نمی‌خواهم مردم بگویند شاو همان بازیکنی است که وقتی جوان بود پایش شکست. من می‌خواهم نه‌تنها با یونایتد، بلکه با تیم ملی انگلیس به عناوین قهرمانی دست‌یابم. می‌خواهم مردم به خاطر سبک بازیم در زمین و جام‌های قهرمانی‌ام مرا به یاد بیاورند."

باوجود شدت این مصدومیت، شاو مشکلی با صحبت در مورد آن یا بازبینی صحنه تکل بازیکن حریف ندارد. وی ادامه داد:

مشکلی با پاسخ به سؤالات در مورد پایم ندارم. فکر می‌کنم بعضی‌اوقات مردم نمی‌خواهند در موردش صحبت کنند اما من ناراحت نمی‌شوم. من با دیدن فیلم‌های صحنه مصدومیت یا عکس‌های پایم اذیت نشدم. شاید عجیب به نظر برسد اما مشکلی با صحبت در مورد آن اتفاق ندارم چراکه احساس می‌کنم بیش از هرزمان دیگری قوی هستم. قطعاً دوران سختی را گذراندم اما درنهایت ازلحاظ شخصیتی قوی‌تر از قبل شدم. حالا آن مصدومیت تأثیری روی من ندارد.

هرچند هدف‌گذاری اولیه این بازیکن رسیدن به بازی‌های یورو 2016 بود، درنهایت مشخص شد که او نمی‌تواند به‌موقع برای این بازی‌ها آماده شود. شاو دراین‌باره گفت: "بازی‌های یورو اهمیت بالایی دارد ولی من یک ماه قبل از بازی‌ها مطمئن شدم که شانسی برای رسیدن به آن ندارم. بااین‌حال تصمیم درستی بود، هرچند خیلی دوست داشتم آنجا باشم، اما وقتی به گذشته نگاه می‌کنم، تصمیم درستی گرفتم."

بازگشت مدافع چپ جوان یونایتد به ترکیب تیمش با شروع دوران مربیگری ژوزه مورینیو در این تیم همراه شده است. مربی که به دنبال جذب این بازیکن در چلسی بود اما وی ترجیح داد به یونایتد بیاید. شاو در مورد رابطه‌اش با ژوزه و انتخاب یونایتد به‌جای چلسی گفت:

ما باهم در این زمینه شوخی می‌کنیم و هیچ مشکلی وجود ندارد. حتی نیاز به صحبت در این مورد نبوده است. من صرفاً احساس کردم در آن مقطع از دوران فوتبالیم، حضور در یونایتد گزینه بهتری برای من خواهد بود. پاتریس اورا در حال ترک باشگاه بود و ژوزه در چلسی یک ترکیب ثابت در خط دفاعی داشت که به آن پایبند بود. پس باوجوداینکه چلسی خیلی به خانه من نزدیک‌تر بود، احساس کردم یونایتد گزینه بهتری برایم محسوب می‌شود. هیچ‌وقت بحث مالی در آن زمان برایم مهم نبوده است، بلکه صرفا به خاطر شرایط فوتبالی این تصمیم را گرفتم.

 لوک شاو پس از بازگشت از مصدومیتش، در تمامی دیدارهای منچستریونایتد به میدان رفته و امیدوار است با داشتن فصلی بدون مصدومیت، بتواند جایگاه ثابت تیم ملی انگلیس و باشگاهش را به دست آورد.

1405

نظرات کاربران