شجاعیان: حتی فکر کردن به جدایی کی‌روش هم اشتباه است

شجاعیان: حتی فکر کردن به جدایی کی‌روش هم اشتباه است

1191
12:37
13 فروردین 1395
بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز معتقد است، حتی فکر کردن به اینکه کی‌روش نباشد، اشتباه است.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز معتقد است، حتی فکر کردن به اینکه کی‌روش نباشد، اشتباه است.

 

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، "داریوش شجاعیان"، در خصوص حضور در اردوی تیم ملی و انجام نخستین بازی ملی، گفت: خدا را شکر توانستم به تیم ملی دعوت شوم و اولین بازی‌ام را هم انجام دهم. پوشیدن پیراهن تیم ملی آرزوی هر بازیکنی است.

 

وی ادامه داد: معتقدم حضورم در تیم ملی را مدیون آقای کمالوند هستم چرا که او به من بازی داد و توانستم خودم را در ترکیب گسترش فولاد اثبات کرده و نظر کادرفنی تیم ملی را جلب کنم.

 

وی ادامه داد: روند اردو بسیار خوب بود و همه دیدند با انجام دو بازی خوب و تماشاگر پسند دو پیروزی مقابل هند و عمان کسب کرده و مقتدرانه به مرحله بعد مسابقات صعود کردیم. امیدوارم حمایت‌های دولت و فدراسیون از تیم ملی ادامه داشته باشد.

 

این بازیکن تیم ملی در رابطه با رفتن یا ماندن کارلوس کی‌روش، گفت: واقعأ علم فوتبال و توانایی‌های فنی کی‌روش بسیار بالاست و مربی در چنین سطحی، دیگر گیر ایران نمی‌آید. واقعأ حیف است کی روش برود.

 

 

وی در رابطه با سخنان کمالوند در نشست خبری قبل بازی با ذوب آهن مبنی بر اینکه احتمال دارد شجاعیان لژیونر شود، خاطرنشان کرد: پیشنهاد خاصی از تیم‌های خارجی ندارم، این حرف‌ها نظر لطف آقای کمالوند نسبت به بنده است، من هر چه آقای کمالوند بگوید گوش می‌دهم و اگر بخواهد در گسترش فولاد بمانم، در این تیم می‌مانم.

 

شجاعیان در خصوص پیروزی چهار بر سه گسترش فولاد مقابل ذوب آهن، اظهار کرد: بچه‌ها سنگ تمام گذاشتند، دویدند، تاکتیک‌ها را پیاده کردند و همدل بودند. خدا را شکر توانستیم نتیجه‌ای رقم بزنیم که کسی تصور نمی‌کرد.

 

وی خاطرنشان کرد: امیدوارم در هفته‌های بعدی هم پیروز شویم و ضمن حفظ روند صعودی، به هدفمان دست یابیم.

1140

نظرات کاربران