شجاعیان: همه می‌دانیم جایگاه استقلال قهرمانی است/گاهی پس از باخت ضر‌ب‌وشتم می‌کنم!

شجاعیان: همه می‌دانیم جایگاه استقلال قهرمانی است/گاهی پس از باخت ضر‌ب‌وشتم می‌کنم!

3320
23:42
22 تیر 1398
هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: همیشه دوست دارم برنده باشم و از باخت بدم می‌آید، گاهی پس از باخت باعث ضرب و شتم با برخی بازیکنان می‌شوم.

به گزارش وب‌سایت نود، داریوش شجاعیان در گفتگویی پس از برگزاری تمرین در کمپ تمرینی تیم فوتبال استقلال در ترکیه اظهار داشت: اردوی خیلی خوبی داریم، منظم است و همه چیز با حضور کادر فنی جدید روی اصول است. همه بچه ها برای موفقیت تیم استقلال یکدل کار می‌کنند. چند روز دیگر از اردو باقی مانده است امیدوارم این روزها را هم با سلامتی سپری بکنیم تا انشالله به شروع لیگ نزدیک شویم.

هافبک تیم فوتبال استقلال درباره حضور کادر فنی جدید و نحوه تمرینات گفت: در حال حاضر در دوره بدنسازی هستیم تمرینات پرفشار است، کادر فنی جدید هم تمریناتی که در نظر گرفتند طبیعتاً پرفشار است و همه بچه ها پس از این تمرینات پرفشار به خواب و استراحت می‌پردازند همه ما بر روی تمرینات تمرکز کردیم امیدوارم بدن‌هایمان برای آغاز لیگ و موفقیت استقلال آماده شود.

وی درباره حضور برخی از بازیکنان جدید در تیم افزود: در فصل نقل و انتقالات باشگاه استقلال خوب کار کرد و توانست بازیکنان خوبی را جذب کند تعدادی بازیکن جوان از سال گذشته داشتیم که به ما کمک می کنند. با انگیزه کار می‌کنیم و امیدوارم بازیکنان جدیدهم به استقلال در ادامه کار کمک کنند. امیدوارم با همین رفاقت و یکدلی دست به دست هم دهیم تا بتوانیم آنچه لایق هواداران است را به آن برسیم. با بازیکنان جدید هم رفاقت خوبی برقرار کرده‌ایم.

شجاعیان درباره اینکه با اغلب بازیکنان در زمین «کل کل» فوتبالی دارد، گفت: اسم باخت در فوتبال  اصلا خوب نیست و من هم همیشه دوست دارم که برنده بازی باشم. با شکست واقعا عصبی می‌شوم دائم باید خودم را کنترل کنم طوری که باعث می شود پس از باخت با برخی از بازیکنان دچار ضرب و شتم شوم. تصاویرش هم منتشر شده بود. در کل برد را دوست دارم و امیدوارم از این به بعد هم همیشه برد داشته باشیم.

هافبک استقلال در پاسخ به این سوال که هواداران پس از چند سال که استقلال نتایج خوبی نگرفته امسال انتظار دارند تا این تیم به موفقیت برسد در این باره چه صحبتی با هواداران دارید، گفت: به نظرم هواداران استقلال حق دارند و ما چندان باعث خوشحالی آنها نشدیم. امسال تمام تلاش خودمان را می‌کنیم که بتوانیم تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم و با تمام توان در لیگ شرکت کنیم. خود هواداران و ما می‌دانیم که استقلال جایگاهش قهرمانی است و تلاش خودمان را می‌کنیم تا امسال به قهرمانی در لیگ برتر برسیم. امیدوارم با حمایت هواداران و تشویق هایی که از سکوی ورزشگاه آزادی می‌شنویم بتوانیم تمام تلاشمان را در زمین بگذاریم و باعث سربلندی آن‌ها شویم.

نظرات کاربران
Raha
از مکتب استقلال هم بیشتر از این انتظار نمیره ادمین اگه بی طرفی بچاپ
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۲:۵۱
پاسخ
53
13
Abedi
داریوش رو فرم باشه انگار نصف استقلال روی فرمه امیدوارم به روزهای اوجش برگرده یه بازیکن تکنیکی و در اختیار تیم و بدون حاشیه ، امیدوارم امسال درخشش خیره کننده ای داشته باشی داریوش جان البته منظورم آسیا بود تو ایران که اول هم بشه وزیر هست که قانون جدید بذاره بگه با اسنپ جامو میفرستیم برای پیروزی
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۴:۵۰
پاسخ
10
47
علیزاده
اگر به مقام سوم یا چهارم، قهرمانی می‌گویند، پس مبارکتان!
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۳۲:۳۸
پاسخ
63
14
عشقم پرسپولیس
باوجود پرسپولیس جایگاه شیشستقلال ازدوم به بعده
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۵:۴۰
پاسخ
58
12
سرخ تر از قرمز
بهتره مثل همیشه به نایب قهرمانی یا مقام سوم فکر کنید. قهرمانی فقط برازنده ارتش سرخه.
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۳۷:۳۲
پاسخ
67
13
ققنوس سرخ
البته شما هر سال تو نقل وانتقالات خوب عمل میکنید(شما بخوانید بریز و بپاش)،ولی نمی دونم چرا همیشه وزیر پرسپولیسیه؟؟!!
۲۳ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۰۶:۰۴:۰۱
پاسخ
56
11