شجاعیان: پیشنهاد استقلال به من تا الان فقط در رسانه‌ها مطرح شده است

شجاعیان: پیشنهاد استقلال به من تا الان فقط در رسانه‌ها مطرح شده است

2195
16:03
05 دی 1394
هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تأکید کرد تا به امروز هیچ پیشنهادی از باشگاه استقلال دریافت نکرده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز تأکید کرد تا به امروز هیچ پیشنهادی از باشگاه استقلال دریافت نکرده است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، داریوش شجاعیان در خصوص اتفاقاتی که بعد از بازی گسترش فولاد برابر فولادخوزستان رخ داد و مصاحبه کمالوند در مورد کم‌کاری بازیکنان این تیم تبریزی گفت: سرمربی ما حق داشت ناراحت شود، چون آن بازی را کامل در اختیار داشتیم و باید سه امتیاز را می‌گرفتیم که این‌طور نشد. متأسفانه در ثانیه‌های آخر گل خوردیم و شاید همه ما کم‌کاری کرده باشیم. مطمئناً در آن لحظات تمرکز نداشتیم و کمالوند هم حق داشت آن حرف‌ها را بزند.

وی ادامه داد: خدا را شکر با بازیکنانی که تازه به تیم ما اضافه شده‌اند شرایط بهتری داریم و می‌توانیم در نیم‌فصل دوم نتایج بهتری گرفته و در رده‌های بالای جدول قرار بگیریم. مطمئناً تلاش می‌کنیم تا بهترین جایگاه را داشته باشیم.

هافبک تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز که همچنان بحث حضورش در استقلال مطرح می‌شود، در این خصوص گفت: من از این موضوع خبری ندارم و پیشنهاد استقلال تا الان فقط در رسانه‌ها مطرح شده است. من با گسترش فولاد قرارداد دارم و برای جدایی‌ام ابتدا باید مدیریت این باشگاه تصمیم بگیرد. در این شرایط فقط به این فکر می‌کنم که بهترین عملکرد را در تیمم داشته باشم و امیدوارم به تیم ملی دعوت شوم.

 

2051

نظرات کاربران
رایان۰۴
میای. آخرش جایه تو هم تو استقلاله
۰۵ دی ۱۳۹۴ ساعت ۲۰:۱۸:۰۵
پاسخ
10
23
ایدا
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ چه جالب 666666666666666
۱۸ دی ۱۳۹۴ ساعت ۰۴:۴۷:۱۰
0
0