شجاعی: در تیم ملی باندبازی نبود، این مسائل سال‌هاست برچیده شده

شجاعی: در تیم ملی باندبازی نبود، این مسائل سال‌هاست برچیده شده

4422
12:04
20 خرداد 1397
کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، کمبودهایی که این تیم در راه آماده‌سازی برای حضور در جام جهانی داشته، باعث اتحاد شاگردان کی‌روش شده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان تیم ملی فوتبال کشورمان تأکید کرد، کمبودهایی که این تیم در راه آماده‌سازی برای حضور در جام جهانی داشته، باعث اتحاد شاگردان کی‌روش شده است.

به گزارش وب سایت نود، نگاه‌های زیادی در این جام جهانی به مسعود شجاعی است، چرا که او در این جام جهانی هم از رکورد بیشترین حضور در جام جهانی توسط یک بازیکن ایرانی عبور خواهد کرد و هم اینکه به‌عنوان باتجربه‌ترین بازیکن تیم ملی انتظارات زیادی از او وجود دارد. 

* تولدتان در اردوی تیم ملی برگزار شد که ابتدا تبریک می‌گوییم.

ممنون از شما و باید از اعضای تیم ملی هم تشکر کنم که به یادم بودند.

* در این روزها هم حسابی بحث حضور شما در سه جام جهانی و رکوردشکنی‌تان مورد بحث است.

اینکه پیراهن تیم ملی را می‌پوشم بسیار برای من ارزشمند و باعث افتخار است. این موضوع که گفتید، فقط باعث بیشتر شدن مسئولیت من می‌شود. واقعاً بحث رکورد زدن اصلاً برایم اهمیت ندارد، چون در تیم ملی رکوردهای بزرگ‌تری داریم. همان‌طور که گفتم به حضور در تیم ملی و همراه بودن با تیم در جام جهانی افتخار می‌کنم و امیدوارم بتوانیم همراه با سایر بازیکنان به تیم ملی کمک کنیم.

* از چند روز دیگر هم جام جهانی رسماً آغاز می‌شود و همه امیدوار به نتیجه‌گیری هستند. در خصوص شرایط تیم صحبت می‌کنید؟

تلاش ما فقط برای کسب بهترین نتایج و گرفتن امتیاز در بازی اول است. چیزی جز خوشحالی مردم را نمی‌خواهیم و به دنبال انجام کار بزرگی هستیم. شعار نمی‌دهیم و این را وظیفه خودمان می‌دانیم که قدردان زحمات هواداران باشیم، هوادارانی که همه جوره از ما حمایت می‌کنند و تلاش ما برای خوشحالی آنها و ملت ایران است. کی‌روش یک موضوع را همیشه به ما می‌گوید که ارزش پیراهن تیم ملی را بدانیم و در هر بازی سعی کنیم جایگاه آن را بالاتر ببریم.

 * پیش از جام جهانی به نظر می‌رسید در کشور ما همدلی برای موفقیت تیم ملی وجود نداشت، اما روحیه تیم بسیار مناسب است.

ما به این مسائل توجهی نداریم و شاید کمبودهایی هم که وجود داشت، باعث یکدلی و اتحاد بیشتر ما در تیم شده است.

* به نظر می‌رسد مانند گذشته هم که می‌گفتند در تیم ملی باندبازی وجود داشت، این بار یکدلی و نشاط در تیم ملی بیشتر است.

صحبت‌هایی هم که در مورد دوره‌های قبل تیم ملی وجود داشت، چندان درست نبود و صحت و سقم نداشت. خیلی سال است چنین مسائلی نیست و من در این چند سالی که در تیم ملی هستم، این داستان‌ها برچیده شده و تیم همیشه یکدل بوده است. بالاخره همیشه اختلاف سلیقه بین بازیکنان وجود دارد و قرار نیست همیشه همه با هم مهربان باشند، اما اکنون تیم ملی یکدل است و این حاصل آن کمبودهای موجود در تیم است که باعث شده اتحاد ما بیشتر شود تا به موفقیت برسیم.

* به نظر می‌رسد این اتحاد و همدلی شما ناشی از دلگرمی و اعتمادی است که به کی‌روش دارید و همه بازیکنان این اعتماد را دارند.

بله، همین‌طور است. این دلگرمی هم باید از طریق ما به مردم‌مان منتقل شود. اول با کار و تلاش بیشتر و بعد از آن هم با روحیه خوب این را به مردم نشان می‌دهیم که می‌توانیم کار بزرگی در جام جهانی انجام دهیم.

* فکر می‌کنید برای صعود از گروه‌مان در جام جهانی چقدر شانس داریم؟

فوتبال است و نمی‌توان چیزی گفت، اما قطعاً همه تلاش‌مان را خواهیم کرد تا مردم ایران را خوشحال کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
تاج آسیا
اصلا اگه تو و فوتبال ما باند بازی نباشه باید تعجب کرد از بالاترین سطح تا پایین ترین رده.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۵۴
پاسخ
3
8
خواجوئی راوری
باند بازی یعنی تمایلات رنگی جایگزین اتحاد ملی بشه
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۳۶:۳۵
پاسخ
2
15
عادل
آفرين پسر خوب ومودب و دوست داشتنی فوتبال ايران !! به حرف منتقدين و معانديدن تيم ملی گوش نکنيد و بهترين عملکرد خود را ارائه دهيد !متاسفانه تو ايران اگر تو تيم سرخ آبی نباشی مورد هجمه و توهين قرار می گيری ! باآرزوی موفقيت برای تيم ملی ايران ...
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۷:۵۷
پاسخ
2
15
سام
پیشنهاد من اینه کامنتای منفی رو با لبخند بخونین!
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۲:۲۸
پاسخ
4
16
رضااااا
خیلی وقته باند بازی هس و خواهد بود
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۴۲:۲۶
پاسخ
55
18
شهیاد
کاری به باند بازی نداریم؛ولی مسعود شجاعی؛امیر عابدزاده؛رامین رضاییان؛دژاگه؛قوچانژاد؛طارمی به دلیل ضربه اقتصادی؛روحی؛روانی؛تنفری به پسپولیس حقشون نبود در جام جهانی باشند
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۲۶
پاسخ
82
10
mili
دیدگاه شما...در جوابه واقع بین پتو را روی سرش کشیده و اشک ریزان به خوابی عمیق فرو میرود.خخخخخخ
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۵:۰۸
2
7
واقع بین
مگه پرسپولیس کیه،که اینقدر پرسپولیس،پرسپولیس میکنید،فکر کردید همه ایران غش میکنند واسه پرسپولیس؟خوبه که افتخار بین المللی آنچنانی هم ندارید،همیشه هم بجای اینکه باری از روی دوش فوتبال مملکت بردارید،اضافه بار هم تحمیل کردید،آبروی فوتبال ایران را با بدهکاری و تقلب بردید،اینهمه پرسپولیس،پرسپولیس میکنید،انگار خودتون هم باورتون شده،در حد رئال و بارسا هستین،اینو هیچوقت فراموش نکنید،فوتبال باشگاهی ایران،یه فوتبال ورشکسته،درب و داغون،آماتور و تو خالی است،هیچ بازدهی و سودی ندارد،حتی در سطح آسیا فوتبال باشگاهی ما در رده هفتم هستش،بهترین حرف در مورد آن اینست: طبل تو خالی.
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۰۸:۴۵
14
30
تاج سر فوتبال آسیا
همین شما و عابدزاده هستی و وریا و حسین حسینی نیستن ینی آخر باندبازی چ رویی داری تو
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۴۵:۴۷
پاسخ
96
22
من
عجب، وریا و حسین حسینی نیمک نشین باید باشن ولی شجاعی که فیکس قهرمان لیگ یونان هست نباید باشه. واقعا خیلی خوبی شما
۲۰ خرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۶:۲۱
10
38