شجاعی: در دربی آتن از نماد باشگاه آ.اک دفاع خواهیم کرد

شجاعی: در دربی آتن از نماد باشگاه آ.اک دفاع خواهیم کرد

5634
09:59
10 بهمن 1396
مهاجم ایرانی آ.اک یونان درباره دربی آتن مقابل المپیاکوس گفت:همه هواداران در خیابان‌ها از من درباره دربی سوال می‌کنند و من اهمیت این بازی را خوب درک می‌کنم.

وبسایت رسمی برنامه نود - مهاجم ایرانی آ.اک یونان درباره دربی آتن مقابل المپیاکوس گفت:همه هواداران در خیابان‌ها از من درباره دربی سوال می‌کنند و من اهمیت این بازی را خوب درک می‌کنم.

به گزارش وب سایت نود، مسعود شجاعی مهاجم ایرانی آ.اک یونان در مصاحبه با سایت «نیو بست» یونان درباره اینکه به او «هنرمند» فوتبال است، گفت: متشکرم. من سعی می‌کنم یک هنرمند در فوتبال باشم. همیشه سعی می‌کنم این طور باشم ولی نمی‌دانم که هستم. به نحوی می‌خواهم بازی کنم که انتظارات جهان را برآورده کنم.

مهاجم ایرانی درباره انطباق سریعش با آ.اک گفت: اصلا انتظار نداشتم به این سرعت در ترکیب آ.اک جای بیفتم و هماهنگ شوم. بازیکنان آ.اک به گرمی از من استقبال کردند و من انتظار این را نداشتم و به همین خاطر خیلی از حضورم در این تیم راضی هستم.

شجاعی در پایان درباره بازی دربی شهر آتن با المپیاکوس گفت: همه هواداران در خیابان‌ها از من درباره دربی سوال می‌کنند و من اهمیت این بازی را خوب درک می‌کنم. ما در برابر المپیاکوس طوری ظاهر می‌شویم که از فوتبال و نماد باشگاهمان دفاع کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
پسر آریایی
همیشه از سبک بازی شجاعی خوشم میومد
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۵۳:۰۲
پاسخ
5
25
Mk
از نماد آک.ک دفاع کنه؟ نماد آکک چی هست؟
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۴۱:۰۴
پاسخ
22
7
هادی
هر کی ندونه فک میکنه ۱۵ سال اونجا بوده :|
۱۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۴۲:۳۰
پاسخ
26
6