شجاعی: هفت فینال داریم که فینال اول مقابل یمن است

شجاعی: هفت فینال داریم که فینال اول مقابل یمن است

1603
17:02
16 دی 1397
کاپیتان تیم ملی ایران معتقد است بازیکنان ایران باید خودشان باشند تا کارشان را به نحو احسن انجام دهند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، مسعود شجاعی در نشست خبری پیش از دیدار تیم‌های ایران و یمن درباره این که تیم ملی چه هدفی را در این رقابت‌ها دنبال می‌کند؟ گفت: ما فقط باید خودمان باشیم. ما به مطلبی به غیر از این فکر نمی کنیم و باید کار خودمان را به نحو احسن انجام دهیم.

مسعود شجاعی درباره درخشش تیم‌هایی مانند بحرین و اردن مقابل تیم‌های قدرتمند این مسابقات گفت: مسلما بعد از تجربیات زیادی که در این جام کسب کردم و سعی می‌کنم آن را به سایر بازیکنان انتقال دهم، نباید اشتباهات جزیی گذشته را تکرار کنیم. فکر می‌کنم با این روش می‌توانیم موفق باشیم. حضور در فینال خیلی خوشایند است. اجازه دهید بازی به بازی پیش برویم. از بازی با یمن شروع می کنیم که مانند فینال است. ما دیگر جایی برای اشتباه کردن نداریم. می‌خواهیم با قدرت ظاهر شویم. ما هفت فینال داریم که فینال اول مقابل یمن است.

2051

نظرات کاربران
دبل.۶::::::۶+۶
اقای شجاعی .انشاالله همه ۷ فینال را ببری .و کشورم را قهرمان کنی ....ولی بعد از جام ملتها..خداحافظی کن ..حالا بذار یک جوون جای شما را بگیره..
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۵:۳۰
پاسخ
7
10
عشقممم نیمار
بیخود نیس ک حتی بازیای اسون ..برامون حکم فیناله داشته باشن چون استرالیا میاد از ضعیف ترین رقیب ..راحت شکست میخوره..پ‌نشون‌میده ..همه قوی هستن و‌ قهرمان شدن خیلی سخته و‌مث سال ۲۰۰۴نیس ک‌تیما اسون بودن :-P
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۴:۰۴
پاسخ
4
14
جاوید
عشقی کاپیتان
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۲۱:۵۰
پاسخ
20
74
نیروی تفکر
فوتبال یه فینال داره کم مسخره بازی دربیارید دیگه به ولا بازی با یمن فینال نی و ۱۶ تیم لیگ ما یمن و میبره چیو میخوایید ثابت کنید با این حرفا اخه؟؟؟
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۹:۲۳
پاسخ
76
613
بهنام
فک کنم تنها چیزی که ندارید نیروی تفکر هستش
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۰:۱۷
132
15
ساسان
اونهاچیزی نمیگن ولی جنابعالی بااین مدل حرف زدنت ثابت میکنی چیزی از فوتبال نمیدونی
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۴:۴۰
76
10
Wien
اسم کاربریت نیروی تفکر هستش،ولی ظاهرا از این نیرو هیچ بهره ای نبردی،این اصطلاح "فینال" را همه از جمله مربیان و بازیکنان بکار میبرند و منظور خود بازی فینال نیست،بلکه اهمیت بازی و اینکه به دید فینال به بازی نگاه شود،کلا فهم این منظور کار سختی نیست،ولی برای کسانی که"نیروی تفکر" ندارند،کلا فهم هر موضوعی سخت میشه.
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۵۱:۵۲
294
62
تاج
در اوضاع... تنها امید ما به شماست...برای خوشحالی مردم لطفا بجنگید.دوستتون داریم
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۶:۰۲
پاسخ
12
61
سامان
انشاالله هرهفت تا را میبریم و حقمون را که قهرمانیه بعدازچهل سال پس میگیریم
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۴:۵۴
پاسخ
10
59
عارف 2000
این حرفا دیگه قدیمی شده! گواردیولا هم گفت ما تو لیگ قهرمانان شیش تا فینال داریم یه بنده خدایی هم گفت این فصل 30 تا فینال داریم. اصلا میخوای بگو هر چی فوتبال هر جای دنیا هست فیناله که خودتو راحت کنی.ادمین بچاپ
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۱۰:۲۲
پاسخ
73
115
کیومرث
آقای عارف که فقط بیکاری میای کامنتهای منفی می ذاری ،حرف مسعود شجاعی طرز تفکر حرفه ایه نه مثل علی پروین بگی اونا اصلا جلوی ما عددی نیستن . بازی استرالیا اردن رو دیدید ؟؟؟؟؟ استرالیا به طرز فکر غیر حرفه ایش باخت . چون مغرور و خودش رو از پیش برنده می دونست .
۱۶ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۰:۳۴
25
61