شجاعی: ویتنام مقابل عراق فراتر از انتظار بود

شجاعی: ویتنام مقابل عراق فراتر از انتظار بود

2825
12:46
21 دی 1397
مسعود شجاعی کاپیتان تیم ملی فوتبال ایران در کنفرانس مطبوعاتی پیش از بازی مقابل ویتنام حاضر بود و به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

به گزارش وبسایت نود، مسعود شجاعی - کاپیتان تیم ملی در کنفرانس مطبوعاتی قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران و ویتنام در سالن کنفرانس ورزشگاه آل نهیان ابوظبی گفت: بعد از بردی که مقابل یمن بدست آوردیم، تیم شرایط روحی خیلی خوبی دارد و از شرایط فیزیکی و روحی خیلی خوبی برخوردار هستیم.

 

وی افزود: بازی به بازی پیش می رویم و تمام تمرکز خود را به بازی بعدیمان برابر ویتنام سپرده ایم. باید بگویم دیدار ویتنام مقابل عراق چیزی نبود که ما از آنها انتظار داشتیم و در واقع تیم ملی ویتنام خیلی فراتر از حد انتظارها بازی کرد.

 

مسعود شجاعی در مورد اینکه باوجود احترام ایران به بقیه کشورها اما بعضی تیم ها به ایران احترام نمی گذارند، گفت: متوجه منظور شما از این صحبت نمی شوم. منظورم این بود که می خواهم بهترین نتیجه را با حفظ احترام به سایر تیم ها بگذاریم. همواره به فکر احترام هستیم و نمی خواهیم به تیمی بی احترامی کنیم.

1004

نظرات کاربران
حیدری
شجاعی: ویتنام مقابل عراق فراتر از انتظار بود. اینو نگه میداشتی بعد از بازی با ویتنام شاید بدردت میخورد.
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۱:۲۵
پاسخ
29
7
علی
چرا اینا همه یجور حرف میزنن؟! کیروش گف ویتنام فراتر از انتظار ظاهر شد، بعدش همه اینو تکرار کردن. یا قبلش گف ۷ تا فینال داریم و پله پله میریم جلو که باز همه اینو تکرار کردن. نظم و دیسیپلین یچیزه، دیکتاتوری و سلب آزادی بیان و ابراز عقیده یچیز دیگه. یعنی هیچکدوم از اینا اعتقاد نداره که ایران مبتونه بره تا فینال و سطح ما از یمن و ویتنام بالاتره؟! اصلاً یه سوال: چرا ما اینقدر اصرار داریم خودمونو کوچیک و ضعیف جلوه بدیم؟ مگه کل این بازیای ملی برا تقویت حس ملی یه کشور و تلاش برا موفقیت نیست؟ چرا نگیم ما بهترین تیم آسیاییم و سعی میکنیم توی زمینم اینم ثابت کنیم و اگرم بخاطر اتفاقات نتونستیم به موفقیت برسیم، این فقط بخاطر اتفاقات نادر فوتبال خواهد بود و چیزی از بزرگی ما کم نمیکنه؟! خیلی جالبه که همه میگن ایران بهترینه ولی ما اصرار داریم که نه اینجوری نیست و ما و ۲۰ تا تیم دیگه داریم سعی میکنیم با استرالیا و کره و ژاپن بریم نیمه نهایی؟!
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۱۲:۵۸
پاسخ
40
72
فتحی
ای کاش سایت ی محدودیت سنی یرای نظر دادن قرار می داد کاری به تیم ملی ندارم ولی مشخصا شما هنوز به بلوغ فکری نرسیدید
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۳:۱۰
6
18
سهیل
باامیدقهرمانی مسعودجان
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۴:۰۵
پاسخ
7
45
فرامرز
باامیدقهرمانی باکیروش دوسداشتنی
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۵۳:۳۸
پاسخ
8
47
عشقممم نیمار
امیدوارم ویتنام ک‌ پرچشمش منو یاده یه باشگاه میندازه رو ...با نتیجه پرگل ببرید و بقول کیروش جون ..۶۲ میلیون نفره فقط خوشحال کنین ..چون بقیه ۸۰میلیون .بعد پیروزی پرگلتون ..دنبال پماد میگردن :-)
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۴۳:۵۱
پاسخ
11
30
LOGAN
ویتنام‌نهایتا بتونه از ما مساوی بگیره که بعید میدونم ایشالله که با یه نتیجه خوب میبریم به امید قهرمانی
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۸:۴۴
پاسخ
7
26
داود
یمن و ویتنام تیمهای درجه 3 آسیا هستند لطفا اونا را بزرگ جلوه ندید
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۲:۲۶
پاسخ
18
13
جلیل
بله ویتنام رو هم رده تیمهای بزرگ اروپا قرار بدید تا فردا اگه بردید از بردتون حماسه درست بشه
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۴۰:۰۸
پاسخ
26
9
رئیس بزرگ
شجاعی یه وقت لایی نخوری
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۳۱:۳۵
پاسخ
26
8
شهربابک
هند باخت گفتن گلرش ضعیف بود ولی تیم ملی برد گفتن گلر یمن قوی بود تیم یمن خیلی قوی بود ایران می بره می گن تیم مقابل قوی بود امارات می بره اردن می بره ژاپن می بره می گن تیم مقابلشون ضعیف بود چاپ کن نظرمو
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۹:۱۱
پاسخ
24
8
عارف 6666
همچنین یمن هم بیش از حد انتظار ضعیف بود. ادمین لطفا بچاپ
۲۱ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۵۲:۱۶
پاسخ
28
8