شرط بازگشت استراماچونی مشخص شد/ فرد«مقصر» باید از باشگاه برود

شرط بازگشت استراماچونی مشخص شد/ فرد«مقصر» باید از باشگاه برود

9278
16:08
19 آذر 1398
سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه در ایران به «قهرمان ناخواسته» تبدیل شده است، گفت که وضعیتش برای ادامه همکاری با باشگاه استقلال امروز یا فردا مشخص خواهد شد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، آندره استراماچونی در تازه ترین مصاحبه خود در ایتالیا با یک برنامه رادیویی در خصوص آخرین وضعیت خود و فسخ قراردادش با باشگاه استقلال ایران صحبت کرد.

وی گفت: از ابتدای کارم در استقلال مشکلاتی وجود داشت. باشگاه خصوصی نیست و دولتی اداره می شود. دستمزدهای ما از مالیات ها پرداخت می شود. بنابراین طبیعی است وقتی که پول به صورت درستی مدیریت نمی شود، شما عصبانی شوید.

سرمربی استقلال که روز بامداد دوشنبه ایران را به مقصد ایتالیا ترک کرد، یادآور شد: نمی دانستم عشق و علاقه در فوتبال ایران چطور است ولی وقتی به این کشور رفتم، شگفت‌زده شدم. استادیوم ها همیشه پر از تماشاگر است.

استراماچونی بدون نام بردن از فرد خاصی در باشگاه استقلال، تاکید کرد: من به تازگی با کاپیتان تیم صحبت کردم. همه در تلاش هستند. سیاستمداران و حتی سفارت ایتالیا در ایران تلاش می کنند. اگر فرد «اشتباهی» (مقصر) استعفا بدهد و شرایط نرمال شود، آماده ام که همین صبح فردا به ایران برگردم.

وی با اشاره به برخورد هواداران استقلال و حمایتشان گفت: مردم از مخالفت های من با موقعیت هایی که کارها خوب پیش نمی رفت، رضایت داشتند. وقتی آنجا بودم، چیزی که همه به آن فکر می کردند را می گفتم. برای همین به «قهرمان ناخواسته» آنها تبدیل شدم.

استراماچونی در پایان گفت: روز گذشته یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه گفت که من استقلال را به خاطر پیشنهاد دیگری ترک کردم نه به دلیل دیگری. این حرف مزخرف است و مردم هم این را می دانند. شرایطم ظرف امروز یا فردا مشخص می شود چون تیم باید تمرین و بازی کند.

2051

نظرات کاربران
4030
دمت گرم که صادقانه می گی باید تکلیف زودی روشن شود
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۳:۲۱
پاسخ
44
69
استقلال
خلیل زاده رو می گه
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹:۳۹
پاسخ
9
79
تاج دو ستاره
خلیل زاده و بقیه اعضا ی مدیریت می خوان مجیدی رو بیارن که مجبور نباشن بخاطر استرا استعفا بدن
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹:۰۱
پاسخ
11
83
FBS
حالا بگویید وزیر پرسپولیسی، تقصیر پرسپولیسه، توطئه قرمزاست و مزخرفاتی از این دست
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۱۱
پاسخ
50
135
فریال
خدایا استراچونی و آرامش را به تیم استقلال برگردان ... آمین
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۶:۰۰
پاسخ
42
65
عشقممم نیمار
فرد ی افراد مقصر عبارتنداز : فتحی..خلیل زاده..منزوی..میرشاد ماجدی و مباشری ک همگی باید استعفا بدن تا استراشاه برگرده عشق_تقلال :-P
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۸:۴۹
پاسخ
61
67
تاج دو ستاره
مشخصه که خلیل زاده رو میگه
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۱:۲۳
پاسخ
8
59
بارسلونا، آرسنال و آژاکس نماد بازی زیبا
استرا جان خداحافظ، فرد مقصر نه تنها برکنار نشد بلکه همزمان سرپرست و رئیس هیئت مدیره شد و تا چند روز دیگه مدیر عامل میشه.
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰:۴۶
پاسخ
9
60
نه به مافیای آبی
بزنید رو قراردادش و همانگونه که او میخواهد تنظیم کنید تا برگردد دقیقا همین بلا را کیروش بر سر فوتبال ایران آورد از فردا اگر بدون اجازه این عنصر تیپ آب خوردید بلایی بر سرتان می آورد که تا عمر دارید فراموش نکنید
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۹:۲۲
پاسخ
54
87
مهدی
تنها مربی که حتی طرفداران تیم های رقیب هم دوستش داشتند. چون از دو ساعتی که وقت میذاشتن و بازی تیمش رو نگاه میکردن پشیمون نمیشدن.
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵:۴۵
پاسخ
90
73
تاجی تاجی تاجی
استرا استرا دوست داریم به مولا
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۴:۳۵
پاسخ
45
43
مهرداد
فک کنم منظورش از فرد مقصر همون خلیل زاده باشه
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۸:۰۵
پاسخ
6
47
مصطفی
و به ناگهان آقای مقصر، به عنوان سرپرست باشگاه استقلال انتخاب میشود خنده دار واقعا، تنها کسی که استراماچونی مستقیماً بهش گفته دروغگو و علیه ش مصاحبه کرده رو میذارن سرپرست باشگاه، بعد از یه طرفم میگن که با سفارت ایتالیا و فلان و بهمان مذاکره کردیم که مثلا ما هم باورمون بشه که وزارتخونه بین بچه هاش فرقی نمیذاره پرسپولیس = سوگلی استقلال = بچه سر راهی فقط مواظب آه هوادارای مظلوم استقلال باشید، مطمئنم یه روز گریبانتون رو میگیره یا علی
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۵:۱۲
پاسخ
65
42
سلطان
استعفای فتحی و گرفتن ارز دولتی و تبدیل به مربی قهرمان و بالا بردن مبلغ قرارداد و در صورت نتیجه نگرفتن اخر فصل بهانه داشته باشه. (تمام اهداف استرا از رفتن استقلال و ایران و بازگشت)
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۲:۱۰
پاسخ
37
39
مهدی
اینم فهمیده اینجا چه خبره خوب کلاس میزاره
۱۹ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲:۴۳
پاسخ
27
60