شروط سازمان لیگ برای صدور کارت مربی‌گری افاضلی

شروط سازمان لیگ برای صدور کارت مربی‌گری افاضلی

2767
15:37
11 دی 1396
کادر فنی جدید تیم فوتبال نفت پس از پرداخت بخشی از بدهی این تیم توسط مالک جدید و صدور پروانه فعالیت می‌تواند روی نیمکت این تیم حضور پیدا کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - کادر فنی جدید تیم فوتبال نفت پس از پرداخت بخشی از بدهی این تیم توسط مالک جدید و صدور پروانه فعالیت می‌تواند روی نیمکت این تیم حضور پیدا کند.

 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از ایسنا، شرکت تهران کاررسا دیروز پس از جلسه‌ای که در وزارت نفت برگزار شد، به عنوان مالک جدید تیم فوتبال نفت تهران انتخاب شد.

مدارک این شرکت به اداره کل ورزش و جوانان استان تهران ارسال شده اما هنوز کامل نشده است. به همین دلیل جلسه کمیسیون ماده ۵ برای صدور پروانه فعالیت موقت به نام شرکت تهران کاررسا فعلا برگزار نشده اما تا پایان هفته با تکمیل مدارک این شرکت، پروانه فعالیت موقت باشگاه نفت به مدت دو ماه به نام مالک جدید صادر می‌شود.

پیش از این باشگاه نفت به دلیل این که مجوز فعالیت نداشت، اجازه حضور در فصل نقل و انتقالات را پیدا نکرد تا در دو بازی مقابل سپیدرود و فولاد بدون حضور سرمربی به میدان برود.

سعید فتاحی در پاسخ به این سوال که آیا با صدور پروانه فعالیت کارت مربی‌گری کادر فنی جدید این باشگاه به سرمربی‌گری هومن افاضلی صادر می‌شود، اظهار کرد: تیم فوتبال نفت از حضور در نقل و انتقالات محروم است به همین دلیل تنها با صدور پروانه فعالیت نمی‌توان برای کادر فنی جدید این باشگاه کارت مربی‌گری صادر کرد. آن‌ها باید بخشی از بدهی‌های‌شان را پرداخت کنند و رسید آن را برای ما بیاورند تا قراردادهای جدید آن‌ها در سازمان لیگ ثبت شود.

او هم‌چنین درباره زمان برگزاری جلسه کمیته انضباطی دیدار پرسپولیس و تراکتورسازی گفت: این جلسه امروز بعدازظهر برگزار می‌شود.

طبق اعلام فریبرز محمودزاده، رییس کمیته نقل و انتقالات سازمان لیگ، باشگاه‌های بدهکار باید ۲۰ درصد از کل بدهی‌های‌شان به علاوه مبلغی معادل مبلغ بازیکنی که قصد جذب آن را دارند به کمیته انضباطی پرداخت کند تا اجازه فعالیت در نقل و انتقالات را پیدا کند.

 

2051

 

نظرات کاربران
سیروس
زنده باد هومن افاضلی
۱۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۴۰:۴۸
پاسخ
0
1