شروع تمرینات تراکتور سازی از فردا/ نماینده تبریز به دنبال جذب مهاجم

شروع تمرینات تراکتور سازی از فردا/ نماینده تبریز به دنبال جذب مهاجم

4012
11:19
05 دی 1397
تمرینات تیم تراکتورسازی تبریز از فردا بدون حضور محمد تقوی پیگیری خواهد شد.

به گزارش وبسایت نود، تمرینات تیم تراکتورسازی تبریز از فردا ( پنجشنبه 6 دی ماه) در تبریز پیگیری خواهد شد تا شاگردان محمد تقوی آماده نیم فصل دوم رقابت های لیگ برتر شوند. 

محمد تقوی هفته آینده راهی تبریز می شوند تا تمرینات شاگردانش را زیر نظر داشته باشد. آنتونی استوکس نیز به همراه سرمربی تیم به تبریز می رود تا پس از غیبت چند هفته ای، دوباره در تمرینات حاضر شود. 

مسئولین باشگاه تراکتورسازی مذاکراتی را با بازیکنان مد نظر کادر فنی انجام داده ولی در حال حاضر حضور بازیکنی به صورت قطعی در تبریز مشخص نشده است. رضا قوچان نژاد یکی از بازیکنان مطرح شده است و همچنین شایعاتی در خصوص احتمالی حضور مامه تیام، بازیکن سابق استقلال نیز وجود دارد. 

جابجایی بازیکن بین دو تیم تراکتورسازی تبریز و ماشین سازی تبریز نیز یکی از گزینه های تقویت دو تیم است که کادر فنی دو تیم در حال بررسی این موضوع هستند. 

20441

نظرات کاربران
وحید
استکوس که بر میگرده حتما ولی اروین نامشخصه. به نظر من باشگاه اگه بخاد مهاجم بخره باید یه مهاجم مکمل سرعتی که وینگر هم بتونه بازی کنه برا کنار دست استوکس باید بخره
۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۵:۱۷
پاسخ
2
63
زرد سپاهانی
از صمیم قلب امیدوارم تیمهای خوب واسه نیم فصل دوم قوی بشن که یه تیمی مثل پیروزی تهران اینقدر برای ما با پول بیت‌المال کری نخونه. یاشاسین تراختور! امسال دیگه وقتشه که بدرخشه.
۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۵:۲۱
پاسخ
4
92
امیر
یاشاسین تراکتور
۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۴۸:۳۸
پاسخ
2
70
تبریز میزبان ستاره ها
رضا قوچان نژاد که احتمالاً به خاطر اشکان و مسعود و احسان و... میاد، فقط میمونه مهدی طارمی و محمدرضا اخباری و محمدحسین کنعانی زادگان یا محمد نادری و مرتضی پورعلی گنجی. لی هری اروین هم اگه مثل آنتونی استوکس برگرده تیم تقریباً کامل میشه. بحث کارلوس کی‌روش هم هست که باید دید چی پیش خواهد آمد...
۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۷:۵۷
پاسخ
2
74
مدیوماه پرسپولیسی
یعنی هر بازیکنی که اسمش تو نقل و انتقالات هست ، تو لیست تراکتوره ، این بازیکن خریدن بی در وپیکر و بی حساب و رفت و آمد ستاره ها نمیتونه هیچ تیمی رو به موفقیت برسونه . نمونه اش : کشاورز و بهمن و استیل آذین که الان حتی کسی یادش نمونده که یه روزی این تیمها وجود داشتن و برای دقایقی هم به صدر جدول میرسیدن درست مثل تیم بی افتخار که روزی که پول نداشت با سرباز کردن ستاره ها و امروز هم با ریخت و پاش بی حساب میخواد برای دقایقی هم که شده به صدر لیگ برسه .
۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۳۲:۱۵
پاسخ
121
4
سولدوز تراختور
داداش پول بیت المال نیست که پشتش نفرین باشه دارندگی برازندگی که لیاقت میخواد. شما اول فصلم با استیل مقایسه میکردین ولی همه شاهدن داور نزاشت جعلو ببریم و اگه استوکسم فرار نمیدادن شاید الان صدر جدول بودیم. شما هر وقت پاک قهرمان شدین بیا کامنت بزار.کجای دنیا مالک دو باشگاه در زیرمجموعش کمیته انظباطی.کمیته داوران.فدراسیون و... قرار داره؟؟ عین این میمونه که فیفا بیاد تو جام جهانی با دو تیم شرکت کنه واقعا خنده داره.
۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۳۱:۳۱
1
38
T
سوزش بیش از حد هم کسیو قهرمان نکرده پس کمی احساساتتو کنترل کن!
۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۷:۰۰:۰۹
1
30
دکتر حسین
ما خرج میکنیم شما چرا تب میکنید
۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۵۷:۰۹
0
34
احمد تراختوری
خب شما هم بخر کسی جلوتو نگرفته داداش
۰۵ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۳۲:۴۵
0
28