شروع ناامیدکننده زیدان در رئال؛ ضعیف تر از سولاری!

شروع ناامیدکننده زیدان در رئال؛ ضعیف تر از سولاری!

2672
15:59
07 اردیبهشت 1398
رئال زیدان در بازی های دور از خانه تقریبا بی خطر است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسپورت، بازگشت زین الدین زیدان به نیمکت رئال مادرید آن طور که انتظار می‌رفت، باشکوه نبوده است و این را در آخرین بازی این تیم در کولیسیوم آلفونسو پرز نیز می‌توان دید. 

رئال مادرید بامداد جمعه در هفته سی و چهارم و در هفتمین بازی زیدان بعد از بازگشت، به خانه ختافه رفت و مقابل این تیم به تساوی بدون گل رضایت داد تا این تیم کوچک مادریدی با کسب پنجاه و پنجمین امتیاز خود، به باقی ماندن در جایگاه چهارم و کسب سهمیه لیگ قهرمانان اروپا امیدوار بماند.

رئال در بازگشت زیدان 3 مسابقه بیرون از خانه داشته و در این مسابقات از 9 امتیاز ممکن، تنها 2 امتیاز اندوخته است. کهکشانی ها در نخستین بازی بیرون از خانه خود با زیدان در مستایا با نتیجه 2-1 مغلوب والنسیا شدند و در خانه تیم های لگانس و ختافه نیز به ترتیب به تساوی های 1-1 و 0-0 بسنده کرده اند. 

رئال زیدان در حالی در 3 بازی دور از خانه 2 امتیاز اندوخته که در 5 مسابقه دور از خانه پایانی سانتیاگو سولاری، هر 15 امتیاز ممکن را جمع آوری کرده بود. رئال در این روند تیم های رئال بتیس (2-1)، اسپانیول (4-2)، اتلتیکومادرید (3-1)، لوانته (2-1) و رئال وایادولید (4-1) را شکست داده و 15 گل نیز به ثمر رسانده بود؛ در حالی که آمار رئال در این 3 بازی اخیر تنها 2 گل بوده است. 

البته همگان بر این نکته تاکید دارند که زیدان یک ویرانه را تحویل گرفته و قصد بازسازی این تیم را در تابستان 2019 دارد؛ تیمی که اگر آن را بدترین رئال قرن 21 بنامیم، سخنی به گزاف نگفته ایم.

7712

نظرات کاربران
محمد ده محسنی
من بعد از رفتن رونالدو به یونتوس چندان علاقه ایی به رئال ندارم و تعصبی هم روش ندارم ولی خب این تیم با این همه تغییرات مربی تقریبا بیمار شده و زیدان هم فورا نمیتونه تغیرات ایجاد کنه... فصل بعد شاهد تیم قوی تری خواهیم بود این فصل عملا بعد از حذف لیگ قهرمانان تموم شدس و بازیکنا دیگه رغبتی واسه ادامه ندارن
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۰۱:۲۲
پاسخ
6
16
امیر آبی دل
قبلا گفتم بازم میگم....... فصل بعد..... الکلاسیکوی رفت ، پرونده ی مربیگری زیدان تو رئال رو میبندیم.... با دبل مسی و سوارز
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۰:۵۵
پاسخ
7
26
Cr7-18
ازهمین الان میگم فصل بعد وارسلونایی تو این سایت نمیبینیم !Hala madrid¡
۰۷ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۶:۱۵
پاسخ
27
6