شفر برای جذب پاتوسی رقیب پیدا کرد

شفر برای جذب پاتوسی رقیب پیدا کرد

12822
11:02
20 تیر 1398
سرمربی سابق استقلال و کنونی بنی یاس امارات برای جذب هافبک آفریقایی استقلال رقیب پیدا کرد.

به گزارش وبسایت نود، وینفرد شفر سرمربی سابق استقلال روز گذشته به صورت رسمی هدایت تیم بنی یاس امارات بر عهده گرفت.

شفر در نشست خبری اش صراحتا اعلام کرد که به باشگاه بنی یاس گفته که سریعا برای جذب آیاندا پاتوسی، شاگرد سابق در استقلال وارد عمل شوند.

اما به نظر می رسد شفر برای جذب پاتوسی کار آسانی ندارد چون سایت امارات اسپورت خبر داد که پاتوسی از یک باشگاه سعودی و یک باشگاه دیگر اماراتی پیشنهاد دارد و بنی یاس برای جذب این هافبک 26 ساله کار سختی دارد.

1870

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
عشق_تقلال ی ستاره پیدا میکنه ..مث برق باد فراریش میدن :-P سه ماه هوادارارو امیدوارکردید ک‌با پاتوسی تمدید میکنید ..اخرش میبینی فراریش دادین ..:-P مث اب خوردن ..هوادارارو بازی میدید :-P
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۱:۲۸
پاسخ
16
93
محمد گرگان
ای بابا.ناراحت نباش.عوضش دیاباته رو جاش گرفتین.باور کن هشتاد درصد خروجی های استقلال بازیکنایی بودن که ازشون استفاده خاصی نمیشده.مثل تیموری و محمدی و مهر و روح ا...باقری و منشا و ایسما محسن کریمی و...روزبه هم که این اواخر همش شده بود سوتی.رحمتی هم که همش حاشیه بود و تازه الان یه شماره یک خوب مثل حسینی به جاش دارین.این وسط به نظرم فقط منتظری بازیکن خوبی بود که باید دید چه فکری برای جای خالیش میکنن.علی کریمی هم خوب بود که به جاش ریگی رو گرفتن که شک نکن از بازیکنان خوب این فصل میشه.حالا اینم در نظر بگیرین که بدهی پروپئیچ پرداخت میشه.با منشا و ایسما و گرو و نیومایر تصفیه حساب شد.باور کنین مدیرای استقلال اونقدر بد کار نکردن که شماها مینالین همش.یه نگاه به مدیرای پرسپولیس بندازین.موندن و رفتن بیرانوند و علیپور هنوز مشخص نیست و اگه برن هیچ گزینه ای برای جایگزینی در نظر گرفته نشده.بشار رسن هم علاوه بر اینکه تکلیفش نا مشخصه از باشگاه طلبکار هم هست و احتمالا به زودی شکایت میکنه.بودیمیر که شکایت کرد.پول برانکو و دستیاراش هم که پرداخت نشده.کلا معلوم نیست چه آینده ای در انتظاره پرسپولیسه با این هیئت مدیره.خدا شاهده اگه هیئت مدیره پرسپولیس دو ماه می اومدن جای هیئت مدیره فعلیتون کار میکردن اونوقت بیشتر قدر مدیراتون رو میدونستین
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۷:۴۷
4
24
Ebi
من به شخصه فک میکنم مدیرای استقلال، نفوذی تیمای رقیب هستن!!! تیام ستاره بی چون و چرای استقلال میشه ولی باهاش تمدید نمیکنن اونموقع چند برابر پولی که برا جذب تیام لازم بود میدن به الحاجی گرو و نیومایر و همام طارق،،!!! پاتوسی تو استقلال میدرخشه، باهاش تمدید نمیکنن، ولی به بهانه تمدید با اون، صیاد منش رو هم میفروشن!!!! درنتیجه الان نه پاتوسی رو داریم نه صیادمنش رو!!
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۴:۴۶
15
13
arfa
میره النصر عربستان میدونم که میگم
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۵۹:۳۰
پاسخ
22
30
شیاطین سرخ
خخخخخخخخ پاتوسی پر دوچرخه پنچر خخخخخخخخ
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۹:۳۷
پاسخ
74
71
آرش ss
مدیران بیخیال و سرخوش استقلال در مورد پاتوسی انقدر دست دست کردن تا پرید حالا از امروز هم دنبال توجیه هستن
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۵:۵۰
پاسخ
17
52
گروهان سرخ
ای بابا الان پاتوسی هم طاقچه بالا میزاره.چرا همون موقع پولو واریز نکردند که پاتوسی هم اینقدر خودشو نگیره
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴:۵۱
پاسخ
19
41
کیروش کبیر
اونوقت مدیران با درایت ما به باشگاه کیپ تاون نامه میزنن که نمی خوایم از بند خرید دائم استفاده کنیم تا به خیال خودشون با پول کمتری باشگاه کیپ تاون رو راضی کنن. همون چند روز پیش که خبر توافق پاتوسی به استقلال اومد گفتم احتمال برگشت پاتوسی به استقلال کمتر از یک در صده.
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۳:۲۵
پاسخ
9
48
پرسپولیس کبیر
پاتوسی هرجا بره تقصیر وزیره که پرسپولیسیه
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۲۶:۰۶
پاسخ
16
63
تاجی ام با افتخار
به نظرمن دیگه ما هوادارای استقلال باید قید پاتوسی رو بزنیم بس که مدیرای استقلال معطلش کردند پاتوسی رو قاپیدن
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۹:۲۵
پاسخ
7
44
جلیل
تا وقتی وزیر و پرسپولیس و عرب هستند پاتوسی مال ششتقلاله با هر مبلغی که باشه
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۳۰
پاسخ
30
43
ما که خونمون آبیه شما چه طور؟
ای خدا ! فتحی یعنی اگه نتونی پاتوسی رو نگه داری استفا بدی خیلی بهتره ! اههههه ! خوب میشد همون موقع با کیپ تاون مذاکره میکردید و مبلغ رو قسطی میدادیم بهشون ! فرق تو با مدیرای قبلی اینه که فقط بلدی با زبون همه رو دنبال نخود سیاه بفرستی !
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۱:۰۹
پاسخ
14
27
طوفان سرخ آسیا
هیچ چیزی لذت بخش تر از این نیست حال رقیب سنتیتو بگیرن خخخ وای عربستان هم برای جذب پاتوسی آماده شد خخخ
۲۰ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۹:۴۶
پاسخ
40
21