شفر: به تیمم ایمان دارم/ منتظر هواداران استقلال در امارات هستم

شفر: به تیمم ایمان دارم/ منتظر هواداران استقلال در امارات هستم

2273
18:30
02 اردیبهشت 1398
سرمربی استقلال می‌گوید تیمش آماده مصاف با الهلال است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، وینفرد شفر در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر الهلال گفت: من قبلاً بارها در این استادیوم حضور داشته‌ام، در این اتاق برای کنفرانس خبری شرکت کرده‌ام و بازی‌های زیادی را برده‌ام. امیدوارم فردا هم در این ورزشگاه موفق باشیم و بازی را ببریم. الهلال تیم بسیار خوبی است و یکی از بهترین تیم‌های آسیاست ولی ما با همه وجود برای موفقیت تلاش می‌کنیم و می‌جنگیم. امیدوارم بتوانیم همه کارهایی که در تمرینات انجام دادیم را فردا به زمین بیاوریم. من به همه بازیکنان تیمم ایمان دارم و فردا با همه وجود برای موفقیت تلاش می‌کنیم.

شفر در پاسخ به سوال خبرنگاری در خصوص اینکه برنامه شما برای مهار گومیس مهاجم الهلال چیست، اظهار کرد: او بازیکن بسیار خوبی است و امیدوارم بتوانیم جلوی توپ‌هایی که به او می‌رسد را بگیریم. اگر بخواهیم یک بازیکن خوب را متوقف کنیم باید جلوی توپ‌هایی که به او می‌رسد را بگیریم.

سرمربی استقلال در پایان و در خصوص هواداران تیمش گفت: هواداران استقلال یکی از بهترین هواداران فوتبال در آسیا هستند. ایرانیان قابل توجهی در امارات زندگی می‌کنند و امیدوارم فردا هواداران استقلال را در ورزشگاه ببینم. همه تلاش ما خوشحال کردن هوادارانمان است. اطمینان دارم هواداران عزیز استقلال در ایران هم با دعای خود به ما کمک خواهند کرد.

1870

نظرات کاربران
Abedi
خوشحالم که فردا بازم یه تیم چوبله میشه سوبله چوبله کی بودین الهلالی ها و پرسپولیسی ها
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹:۴۵
پاسخ
1
53
حمید
برادر عزیز همین حرفا رو میزنی که پرچم ژاپن میارن استادیوم و کل فوتبال میشن ضد قرمز ونتیجه ی اون حسرت جام آسیا
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۶:۲۷
پاسخ
7
27
آبی دوست
ان شاءا... فردا پیروزیم.
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۳:۴۳
پاسخ
1
47
عشقممم نیمار
منم بهت ایمان دارم ک الهلاله ..چوبله میکنی :-) در ضمن ..کینگ شفر ..روز قبل ..مصاحبه ای کرد ک بعضیا میخان ..زمین بزننش :-P این حرفای کینگ شفر ..اونم قبل بازی با الهلال .. نشون میده ک سناریویی در کاره ..ک کینگ شفره اخراج شه و مربی دلخواهشون بیاد عشق_تقلال :-P تازه ..کینگ شفر در یه جای مصاحبشم گفت ک ..وضعیت شیش_پولیس ..نسبت ب عشق_تقلال ..خیلی بهتره .. و حتی کینگ شفر هم با اینک فقط 2 سال در ایران بود ..اینه فهمید..انقد تبعیضا ..تابلو بود :-)
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۲:۲۴
پاسخ
1
69
ایداسادات25بهمن1380
مگه 6تقلال تو امارات هورادار داره
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۵:۰۵
50
1
پرسپولیسیم
به امید باخت استقلال.... متشکرم
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱:۰۴
پاسخ
105
1
سپاهانیم
از یه پرسپولیسی بیش از این توقع نیس راحت باش گلم
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۵:۴۰
1
34
محمدامین
خجالتم خوب چیزیه
۰۲ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱:۴۷
1
49