شفر: حالا به فینال جام حذفی و آسیا فکر می‌کنیم/ برای تمدید قرارداد صحبت کردیم، اما هنوز پیشنهادی به من نرسیده است

شفر: حالا به فینال جام حذفی و آسیا فکر می‌کنیم/ برای تمدید قرارداد صحبت کردیم، اما هنوز پیشنهادی به من نرسیده است

10549
19:40
07 اردیبهشت 1397
سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت که پیش از بازی با سپاهان برای تمدید قرارداد با باشگاه حرف زده اما هنوز پیشنهادی به او نرسیده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - سرمربی تیم فوتبال استقلال گفت که پیش از بازی با سپاهان برای تمدید قرارداد با باشگاه حرف زده اما هنوز پیشنهادی به او نرسیده است.

به گزارش وبسایت نود، وینفرد شفر در پایان دیدار تیم‌های سپاهان و استقلال گفت: این بازی یکی از چهار فینالی بود که ما در پیش داشتیم و پیروز آن شدیم. اگر به اولین بازی برگردیم که من در استقلال حضور داشتم و در اولین نشست خبری‌ام به خبرنگاران گفتم که می‌خواهیم بازی با کیفیتی انجام بدهیم. شاید به عقیده بعضی‌ها نتوانستیم این کار را انجام بدهیم.

وی ادامه داد: ما در مرحله حذفی لیگ قهرمانان هستیم و راه دشواری داریم. می‌خواهم از بازیکنانم تشکر کنم. از همه آنها تشکر می‌کنم. از جوان‌ها و بازیکنان بزرگ‌تر و همه آنهایی که در این موفقیت نقش داشتند. همه بازیکنان تلاش‌شان را برای موفقیت انجام دادند. کادرپزشکی و کادر مدیریتی تلاش زیادی کردند و من از اینکه در این سالِ موفق، در استقلال حضور داشتم خوشحالم و به آن افتخار می‌کنم.

سرمربی استقلال خاطرنشان کرد: امروز بازی بسیار سختی پیش‌رو داشتیم و بازیکنانم تمام تلاش خود را کردند. وقتی بازی‌های فرشید اسماعیلی را در مسابقات اخیر می‌بینم، او بازیکنی تأثیر گذار بوده است. در پاس گل‌ها و البته نه فقط در رقابت‌های لیگ، بلکه در آسیا هم موفق بوده است. من فرشید اسماعیلی را تشویق کردم تا به او روحیه بدهم، چون ما دو بازی در آسیا و یک بازی در فینال جام حذفی داریم. روزبه چشمی بازیکن خوبی برای ما بود، امید ابراهیمی هم همینطور و تیام هم بازی خوبی به نمایش گذاشت.

شفر یادآور شد: از هواداران‌مان هم تشکر ویژه‌ای دارم. وقتی در لیگ قهرمانان بازی می‌کنیم و در آن بازی‌ها هواداران ما 90 هزار نفر به ورزشگاه آزادی می‌آیند، خوشحال می‌شویم و خیلی خوشحالم که تمام تیم در کنار هواداران به موفقیت رسیدیم. آنها خیلی خوب می‌دانند که ما چه زمانی نیاز به حمایت داریم و شاید در مقاطعی خوب نباشیم و هواداران خوب می‌دانند چه زمانی از ما حمایت کنند. ما در مقابل هواداران‌مان مصونیت داریم. اگر بازی با الهلال در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شد، شرایط تماشاگران بازی‌های ما هم بهتر می‌شد و اگر سه بازی را در آزادی میزبانی می‌کردیم، 200 هزار نفر در مجموع سه بازی تماشاگر در مرحله گروهی داشته باشیم. بیشترین هواداران را داشتیم، حتی بیشتر از پرسپولیس که این بابت زحماتی است که کانون مشوقین ما کشیده و از آنها نیز تشکر می‌کنم.

وی گفت:‌ موفقیت ما نه تنها در ایران، بلکه در تمام دنیا بازتاب خیلی خوبی داشت. از همه آنهایی که به موفقیت ما کمک کردند تشکر می‌کنم. اکنون باید به فینال جام حذفی و بازی‌های لیگ قهرمانان آسیا فکر کنیم. باید از سپاهان هم تمجید کنم که بیشتر از توان خود بازی کرد و نمایش خوبی داشت. به هر حال این اتفاق رخ می‌دهد و تیم‌هایی که نتیجه بازی برای آنها اهمیت ندارد، همیشه بیشترین توان خود را می‌گذارند و حتی ممکن است با 3، 4 گل به برتری برسند. برای اولین بار بود که در این ورزشگاه حاضر می‌شدم و باید بگویم این ورزشگاه و شهر اصفهان بسیار زیباست.

سرمربی استقلال در خصوص اینکه در موفقیت تیمش شانس چقدر دخیل بوده است، گفت: اگر شانس نداشته باشیم، اتفاقات ناگواری رقم می‌خورد. در بازی‌ها شانس هم دخیل است. من از شما دعوت می‌کنم به تهران بیایید تا فیلم بازی‌های‌مان را به شما نشان دهیم. تیم ما در اکثر بازی‌ها تیم برتر میدان بازی و نمایش خوبی از خود نشان داده است. آن روزی که من آمدم، چهره خبرنگاران در دهنم هست که گفتم می‌خواهیم استقلال را به دوران اوج برگردانیم. بسیاری فکر می‌کردند این کار شدنی نیست، اما ما این کار را انجام دادیم. بازیکنان ما هم این باور را پیدا کردند که می‌توانند همیشه عملکرد خوبی داشته باشند و بهترین بازیکن شوند. بازیکنان ما در تک تک بازی‌ها نمایش خوبی داشتند و بازِی‌های خوبی را انجام دادیم.

شفر در خصوص اینکه چه تحلیلی درباره دو بازی با ذوب‌آهن در لیگ قهرمانان آسیا دارد و آیا نایب قهرمانی این تیم اصفهانی تأثیری روی آن بازی می‌گذارد یا نه، اظهار داشت: آن زمان که من به استقلال آمدم، از وضعیت امتیازی پرسپولیس و ذوب‌آهن خبر نداشتم. این بازی‌ها نیز با شرایط لیگ تفاوت دارد. ما سبک بازی ذوب‌آهن را می‌دانیم و برای موفقیت تلاش می‌کنیم.

وی در پاسخ به سؤالی مبنی بر اینکه علیرضا منصوریان هم در موفقیت استقلال نقشی داشته یا نه یا فقط خودش را عامل این موفقیت می‌داند، سکوت کرد و گفت: سؤال بعدی.

سرمربی استقلال سپس ادامه داد: چیزی که می‌توانم بگویم، این است که در روزنامه‌ها و فضای مجازی خیلی چیزها خواندم، اما چیزی که بیشتر متوجه شدم، این بود که ممکن بود تیم ما به رده پایین‌تر برود، اما اکنون رده سوم را کسب کردیم.

شفر در خصوص روند مذاکراتش با استقلال برای تمدید قرارداد اظهار داشت: قبل از بازی با سپاهان صحبت کردیم، اما هنوز پیشنهادی به من نرسیده است. دفعه قبلی که صحبت کردم گفتم من تیم را به رده بالایی آوردم و می‌خواهم تا چهار پنج سال آینده این تیم در بالای جدول بماند. وقتی شما در مسیر پیشرفت قرار دارید، این خطر هم وجود دارد که تیم به رده‌های پایین‌تر سقوط کند. زمانی که من در تهران و در خیابان‌ها قدم می‌زنم، همه از من قهرمانی آسیا را می‌خواهند. اگر شما همیشه می‌خواهید در سطح بالا بمانید، باید کار دشوارتری نسبت به قبل انجام دهید که این راه را در ادامه برای ما سخت می‌کند. من عاشق هواداران استقلال هستم و ما بهترین هواداران را در ایران داریم. هواداران ما لیاقت و استحقاق این موفقیت را دارند.

سرمربی استقلال با اشاره به داوری گفت: به تیم داوری تبریک می‌گویم و شاید اشتباهات کوچکی داشت و خیلی خطاها روی تیام و ابراهیمی رخ داد که از این بابت خوشحال نبودم. خطاها یک مقدار سنگین بود و داور باید در این مواقع فکر سلامتی بازیکنان هم باشد. می‌توانم بگویم در بازی‌های قبلی پس از پنج دقیقه بازیکن تیم حریف خطای شدیدی روی تیام انجام داد و داور به آن بازیکن کارت زرد نشان داد. شاید در یک صحنه دیگر و آرام‌تر هم داور کارت زرد نشان دهد که این تعادل وجود ندارد. امروز داوری خیلی خوب بود و مشکل خاصی وجود نداشت. ما داوران خیلی زیادی در ایران داریم، اما مسابقاتی در کشورهای دیگری برگزار می‌شود که داورانی از سایر کشورها برای قضاوت می‌روند. ما داور خوبی داریم که در فینال المپیک قضاوت کرده و در سطح بسیار بالایی قرار دارد. همینطور خبرنگاران سطح بالایی هم در ایران وجود دارند.

 

1004

نظرات کاربران
آريا
شفر جان مراقب باش روزي اين منم منم ها كار دستت نده منصوريان هم مثل تو منم منم زياد كرد ... حالا نياز نيست هي تو سر ما هوادارها منت بذاري كه من تيمو اوردم فلان جان من تيمو اِل كردم من تيمو بِل كردم و همچنين اينقدر از جمله سقوط به دسته پايينتر صحبت نكن قربونت ... با وجود تمام تعصبم نسبت به استقلال تنها مسئله اي كه از شما روي اعصابم هست همين طرز حرف زدنت و منم منم كردنهات هست ...اميدوارم فصل آينده باشي و تيم رو قهرمان كني
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۹:۳۱
پاسخ
12
6
m**
هرچی میکشیم از امثال آقایون دوست نماست که ادعای عشق به استقلال رو داشتن ...ولی با تدابیرشون کمر این تیمو شکستن.... تا جایی که امروز باید قهرمانیو بدیم دست تیمی که شانسی شانسی یکی پس از دیگری بازیاشو با قضاوت داوران گرامی ببره و مساوی کنه.......آقای منصوریان گلل کاشتی گللل.........واقعا متاسفم دوستان.....اگه هربازی که میباخت مارو بچه فرض نمیکردو با بلدم بلدماش تیمو به فنا نمیداد ....امروز شاهد قهرمانیه استقلال بودیم......نه تیم ......
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۱۶:۱۹
پاسخ
5
26
مرتضی استقلالی
مرسی شفر فقط استقلال و استقلالی رو عشقه
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۵:۴۰
پاسخ
6
26
آسمان ایرام باز هم آبی خواهد شد
آقای شفر ما ممنون شما و همه بچه ها هستیم و خسته نباشی برای ما این تیم برای ما کمتر از قهرمان نیست همین که هوادار از تیمش راضی باشه خیلی اتفاق خوبیه ولی ای کاش از منصوریان هم تمجید نیکردید حالا نمیدونم پشت پرده شاید اتفاقی افتاده که حاضر نشدید اشاره ای به منصوریان بکنید و به هرحال مطمئنیم سال 97 سال کاملا آبی خواهد بود و استقلال سال بسیار باشکوهی خواهد داشت ممنون از 90 و شما هم خسته نباشید
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۷:۴۲
پاسخ
16
46
amir
شفر جان. متن روزنامه را خواندیم. جایی اسمی از استقلال نبود. با تشکر
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۶:۰۱
پاسخ
86
32
خطاب به امیر
من خودم المان زندگی میکنم.... روزنامه د پ. ا این هفته گزارش کاملی را در مورد شفر و استقلال نوشته بود....
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۳:۴۶
6
58
taji
اونجایی که اسم پرسپولیس بود بگو ما هم ببینیم مگر اینکه بگن الغرافه ۴ پرسپولیس۰
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۰:۴۹
20
86
یوزپلنگ
باز یه تیم ته جدولی برد تیم چهارم پایتخت جو گیر شد.. ایشونم کم کم داره منو یاد شیشعلی توهمی میندازه :)
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۴:۵۲
پاسخ
61
16
اس اس**
شفر جان ما هوادارا از شما راضی هستیم برای اینکه استقلال فوتبال زیبا و هجومی بازی میکنه.شفر دوست داریم
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۴۰:۲۷
پاسخ
16
91
میلاد
این دو سه هفته آخر کسی زیاد به داوری ها گیر نداد.ولی اگه این اشتباهات فاحش در اواسط فصل برای تیمی اتفاق بیفته ضررش زیادی میبینه وممکنه از کورس قهرمانی عقب بیفته.داورا هم به جای اینکه روز به روز پیشرفت کنن دارن بدتر از دفعه قبلی میشن وبه نظرمن با این روال نمیشه کاری کرد.
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۴:۵۲
پاسخ
17
62
استقلال،لردگان
انشاالله،با قهرمانی در جام حذفی،میریم واسه ستاره سوم،چشم حسود هم بترکه
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۲:۵۲
پاسخ
26
101
شانس در شانس
باری پرسپولیس سپاهان رو یادتون میاد؟؟؟تو اصفهان؟؟؟یادتونه سپاهان چطور جلو پرسپولیس بازی کرد؟؟؟؟و حالا ببینید چطور جلو استقلال بازی کرد؟؟؟من جای هوادارای استقلال بودم از تیم استقلال همیشه شرمسار میشدم چون واقعا چیزی برای گفتن نداره تو زمین....سپاهانم که معلوم نبود داشت فوتبال بازی میکرد یا خرس وسط
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۵:۴۷
پاسخ
151
46
خطاب به شانس
ببین چشمات نابینایی زودرس اورده.... خود شما اکثر بازیهاتون را با 1 گل اونم در دقایق پایانی و به زور بردید ....
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۴:۰۶
10
56
Sss
واقعا چرا فکر میکنی یه استقلالی ممکنه بشینه و بازی پرسپولیس سپاهانو ک کلا تنها تاکتیک بکش زیرشه هست رو نگاه کنه؟ درسته شما از دیدن بازیای چشم نواز استقلال لذت میبرید و پیگیرید اما این دلیل نمیشه یه استقلالی وقتشو واسه دیدن بازیای بی کیفیت پرسپولیس هدر بده
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۴:۰۲
13
68
نرگس ۱۳۸۲
چی میگی؟؟؟ اگه سپاهان همه ی بازیاشومثل نیمه ی دوم این بازی ،بازی میکرد چهاردهم که نه چهارومو که میشد
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۹:۲۴
13
58
Sss
این شما هستید ک با حسرت بازیای زیبای این روزهای استقلال رو بدقت میبینید.در پاسخ ب سوالت در مورد دیدن بازی پرسپولیس سپاهان ، بازیهای پرسپولیس ک بکش زیرشه رو خود هوادارای پرسپولیسم نیگا نمیکنن انوقت توقع داری یه تاجی بشینه بازی شما رو ببینه؟ در ضمن یه تاجی واسه وقتش ارزش قائله.ادمین جان چند روزیه پیام هامو نمیبینیا
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۸:۱۸
16
76
تاج زیبا
میگم وریا بیاداا
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۵:۱۴
26
143
وفا
درود برشفرعزیز باوجودتو فینال اسیا وجام حذفی دورازدسترس نیست درفصل بعدی لیگ هم به ششپولیس درس فوتبال میدی حیف که این فصل دیر به استقلال پیوستی وگرنه برانکو تاحالا اخراج شده بود
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۴:۵۴
پاسخ
16
116
مسعود گل باشی
مردی مرد حیف که از اول فصل نیومدی حیف دمت گرم با بازیایی که میکنی
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۱:۴۸
پاسخ
26
143
مستاجر خدا
شما سوم شدید من اعصابم خورده شما چه طور تاب میارید؟؟ واقعا واسم سوال شده دیگه
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۹:۲۹
پاسخ
140
76
ابیجناب
اخ اخ اخ اخ شما امشب تیمت قهرمان شده اما بازم میای زیر خبرهای سرورت کامنت میزاری ام م م م م م من که تو نمفهمم
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۰:۴۲
6
33
ب
اعصابت از این خورده که چطور یک مربی پیر درجه هزارم تونست پلوفوسول رو ببره؟ اونم با حمایت های میلیاردی عابر بانک؟ اویزه ی گوشتون کنید شفر سرور برانکوئه و البته کیروش سرور جفتشون : )))) به امید موفقیت کیروش در جام جهانی و کور شدن چشم حسودان
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۱:۳۰
60
48
کیروش سرورته
مستاجر چطور شماها 9 سال تو غار تاب اوردید??? واقعا واسم سوال شده دیگه ....
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۱:۰۲
42
64
خطاب به مستاجر بی جام
شما چطور جام جعلی را تاب میارید?? اونم با جعل کردن تاریخ قرارداد بازیکن تان..... اخ اخ اخ
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۰:۰۱
22
85
میلاد اس
شما برو ورزشگاهتونو برای جشنتون پرکن قرمزو ورزشگاهو تو بازی السد برای ما پر کردید زشته برا خودتون نرید خخخخخخخ سوپر جام منتظرتونم
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۴۹:۳۹
25
90
سارا اس اسی
همونجوری که شما تو دربی به توپ بسته شده بودید و اعصاب ما خرد بود که شما چطور طاقت میارید خخخ
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۶:۳۴
27
97
رها استقلالی
منم تیمم انقدر بد بازی میکرد و تو پنج هفته سه تا باخت میاورد اعصابم خرد میشد.وگرنه هوادار تیمی که تو گروه به اون سختی اول شد فینال جام حذفی رفته و تو لیگی که برای اولین بار شانزدهم شده و بدترین فصل دورانش بوده سوم شده خیلی هم بد نیست البته ما مثل شما قانع نیستیم و فقط قهرمانی برامون ارزش داره.من اگه تیمم تو 50 سال حتی یک بار فینال نرفته بود دق میکردم یه بار نزدیکش شدید خربین چنان کاری باهاتون کرد که همون بی افتخار سابق بمونید
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۲:۱۲
28
107
Mohammad 6+4=ss
انقده وقت داری که به جام فکر کنی، ولی اینکه بتونی یکی بگیری شرطه/......
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۶:۱۹
پاسخ
13
133
Mostafa1984
لقب شیر برازنده خودتو تیمی که درست کردی کسی که لیگ ایرانو سیرک میدونه بایدم خودشو هواداراش به قهرمانی توو این سیرک قانع باشن و بس استقلال امسال به کمتر از پنجمین فینال اسیا و سومین ستاره رو پیراهنش قانع نمیشه ** حسرت ابدی
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۲:۲۳
پاسخ
189
142
خطاب به تاج بزرگ
شما تابلوهه که استقلالی نیستی.... برو دم خونه تون بازی کن ... بدو
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۲۹:۴۲
7
36
Mahdi
در جواب تاج بزرگ : اولا اینکه اصلا معلوم نیس چهارپولیسی هستی دوما اینوه خوبه بزرگ بودن تاج ایمان داری به عنوان یه چهارپلیسی سوما اینکه تیم امسال رو باپارسال مقایسه نکن تا قبل از اومدن شفر تیم تو هشت هفته فقط چهارگل زده بود الان سومین خط حمله برتره . چهارما استقلال اگه با منصوریان ادامه میداد نهایتا بالاتر از سپاهان سیزدهم میشد. پنجما پماد رو داروخونه میفروشه اگه نداشت بیا پیش خودم ادمین لطفا بچاپ
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۲۱:۳۳
11
44
حسین
شفر عالیه فقط قراردادش رو زودتر ببندن حیف به خدا انشاالله ستاره سوم و سال بعد ستاره چهارم
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۸:۵۱
10
52
سرخ
واقعا تبریک میگم به تیم استقلال که همچین سرمربی باهوش وفوتبال فهم و حرفه ای را دارد. مربیان المانی تو دنیا بی نظیرند....
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۶:۵۹
24
117
تاج بزرگ
چه شیری عزیز من، پارسال دوم شدیم امسال سوم پارسال با صدر 9تافاصله داشتیم امسال 10تا این ینی پسرفت آقای شفر نه پیشرفت
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۰۱:۰۲
152
58