شماتیک احتمالی استقلال مقابل پیکان؛ چه کسی جانشین دیاباته می‌شود؟

شماتیک احتمالی استقلال مقابل پیکان؛ چه کسی جانشین دیاباته می‌شود؟

6979
18:26
17 آذر 1398
پر کردن جای خالی دیاباته، تنها علامت سوال ترکیب استقلال در بازی فرداست.

به گزارش وبسایت نود، پس از نتایج درخشان در هفته‌های اخیر، استقلال فردا باید روبروی پیکان قرار بگیرد تا صدرنشینی موقت در جدول رده بندی را دائمی کند. قبل از بازی استقلال، شهر خودرو و سپاهان با هم بازی می‌کنند و تیم استراما، فرصت خوبی برای فاصله گرفتن از آن‌ها دارد.

استراماچونی این هفته‌ها بر خلاف روزهای ابتدایی حضورش در ایران، سیستم و ترکیب مورد نظرش را انتخاب کرده و بعید است تغییری در آن ایجاد شود. حسینی دروازه‌بان ثابت استقلال در همه بازی‌هاست، در غیاب یزدانی خط دفاع سه نفره دانشگر، چشمی و غلامی در ترکیب اصلی قرار می‌گیرند و وریا و میلیچ، در دو سمت راست و چپ به میدان می‌روند.

زوج کریمی و ریگی در نقش هافبک دفاعی، نمایشی درخشان در هفته‌های اخیر داشته‌اند و فرشید اسماعیلی، مهره هجومی استقلال در خط هافبک محسوب می‌شود. در خط حمله هم قائدی، در تمام بازی‌های اخیر توانسته روی گل‌های تیمش تاثیرگذار باشد. تنها ابهام تیم استراما، زوج قائدی در خط حمله است. شیخ دیاباته، بازی قبل با کارت زردی که گرفت محروم شده و بازی با پیکان را از دست داده است. احتمالا استراما در غیاب او، دست به سبک بازی تیم برنده‌اش نزند و فقط، تبریزی را جانشینش کند. احتمال دیگر، حضور دشتی یا آقایی به جای دیاباته است. استقلالی‌ها بعد از درخشش دیاباته در هفته‌های اخیر، باید بدون او هم روند پیروزی‌های‌شان را ادامه دهند.

ترکیب احتمالی استقلال مقابل پیکان

22330

اختصاصی
نظرات کاربران
پیش به سوی ستاره سوم استقلال
به امید پیروزی تیم محبوبم استقلال آرزوی سلامتی تک تک بازیکنان و مربیان و هواداران فهیم تیم استقلال.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۳۳:۰۷
پاسخ
17
40
آریا
با توجه ب شوک ناشی از فسخ قرارداد استراماچونی قبل از انتخاب سیستم، حفظ روحیۂ تیم از هر چیزی مهمتره. بهترین عاملی ک میتونه باعث خوشحالی بازیکنا و هوادارا باشه، استعفای فتحی و هیأت مدیرۂ استقلاله. جماعتی ک بعد از دو ماه نتونستن دستمزد کادر فنی رو پرداخت کنن چطوری میتونن ب مردم نیگا کنن.
۱۷ آذر ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۵۴:۳۴
پاسخ
14
50