شماتیک احتمالی پرسپولیس در دربی؛ سورپرایزی روی نیمکت!

شماتیک احتمالی پرسپولیس در دربی؛ سورپرایزی روی نیمکت!

77158
19:16
04 مهر 1397
نتایج خوب چند هفته اخیر باعث می‌شود که برانکو با احتیاط بیشتری بازیکنانش را به زمین بفرستد یا پروفسور ریسک بازگشت به صدر را به جان می‌خرد؟

وبسایت رسمی برنامه نود - نتایج خوب چند هفته اخیر باعث می‌شود که برانکو با احتیاط بیشتری بازیکنانش را به زمین بفرستد یا پروفسور ریسک بازگشت به صدر را به جان می‌خرد؟

به گزارش وبسایت نود، پرسپولیس برای بازگشت به صدرجدول باید از دربی با دست پر خارج شود و منتظر لغزش پدیده بماند. البته بعد از صعود به جمع چهار تیم برتر آسیا، شاگردان برانکو از چالش اول فصل فاصله گرفتند و حالا در نقطه مطمئنی قدم برمی‌دارند. اتفاقی که دست برانکو را برای دو مدل از فوتبال باز می‌گذارد. هم می‌تواند ریسک بازگشت به صدرجدول تیم او را تهاجمی کند و هم اطمینان از شرایط فعلی، برانکویی محتاط را به دربی بفرستد. تمام آمارهای زیر براساس دیتای متریکا ارائه شده است.

ترکیب احتمالی پرسپولیس در دربی

علیرضا بیرانوند: فقط یک گل خورده در چهار مسابقه آمار فوق‌العاده بیرانوند در این فصل است. دروازه‌بانی که حتما فردا هم درون دروازه پرسپولیس قرار خواهد گرفت.

محمد انصاری: یکی از سه بازیکنی که برانکو در این فصل هنوز تعویض نکرده و روی نیمکت نگذاشته، محمد انصاری است. بازیکنی که فردا کار دشواری برای مقابله با بازیکنان سمت راست استقلال دارد. جناحی که با حضور وریا غفوری، نقطه قوت این تیم محسوب می‌شود و احتمالا انصاری کمتر از همیشه نفوذ می‌کند. 

شجاع خلیل‌زاده: شجاع در دربی قبلی اشتباهی داشت که منجر به گل استقلال شد. حالا خلیل‌زاده برای بازی فردا کوه انگیزه است تا آن اشتباه را جبران کند.

جلال حسینی: ترکیب پرسپولیس بدون او را در هیچ دیداری نمی‌توان متصور شد به خصوص اگر آن بازی دربی باشد. جلال حسینی ستون پرسپولیس در این بازی حساس است. مردی با تجربه‌های ارزشمند و خالق صحنه‌های ناب در این بازی. او جزو بازیکنانی از پرسپولیس است که نه در مورد حضورش تردیدی وجود دارد و نه در مورد پستش.

حسین ماهینی: اگر هفته‌های ابتدایی لیگ بود کسی روی ماهینی حساب ویژه‌ای باز نمی‌کرد اما نمایش درخشان او در چند بازی گذشته حالا او را به یک مهره مهم برای این بازی تبدیل کرده است. ماهینی برای بازگشت به محبوبیت و جایگاهی که در میان هواداران داشت به یکی از همان سانترهای طلایی‌اش مثل بازی با نساجی نیاز دارد. سانتری که مهاجمان پرسپولیس را به گل برساند و او را به اوج.

کمال کامیابی‌نیا: حضور کمال در این دربی به قدری برای برانکو بااهمیت بود که در بازی با سپیدرود، او را روی نیمکت قرار داد تا مبادا باز هم کامیابی‌نیا با کارت داور جریمه شود و بازی با استقلال را از دست دهد. با این تصمیم برانکو، دیگر کسی از حضور فیکس کمال کامیابی‌نیا در دربی 89 شکی ندارد.

احمد نوراللهی: شماره هشت پرسپولیس در این فصل انقدری خوب بود که در بین ده بازیکن برتر فصل در نمرات سایت نود جای داشته باشد. احمد سهم پررنگی در نمایش جذاب چند مسابقه اخیر پرسپولیس هم داشت و در بازی فردا باید برای پرسپولیس میدا‌ن‌داری کند.

بشار رسن: او پاس گل نداده است اما بیشترین پاس کلیدی را برای بازیکنان پرسپولیس ارسال کرده است. فاکتوری که شاید در دربی هم مانند بقیه بازی‌‌های لیگ او را در ترکیب اصلی قرار بدهد. البته اگر مهاجمان و بازیکنان پرسپولیس از این فرصت‌ها بیشتر استفاده می‌‌کردند او می‌توانست به جای بازیساز خوب یک گلساز خوب باشد. 

سیامک نعمتی: سیامک در این فصل دو گل زده و گل دوم پرسپولیس به نساجی هم روی حرکت تماشایی او به ثمر رسید. با توجه به اینکه در بازی آسیایی پرسپولیس محروم بود فرصت ریکاوری بیشتری هم داشت و احتمالا برانکو او را به زمین خواهد فرستاد.

گادوین منشا: در آسیا و در بازی آخر لیگ آنقدر خوب کار کرده است که حالا کمتر کسی تصور می‌کند او یکی از بیست و دو مرد دربی نباشد. بازیکنی که تا چند هفته گذشته جایی در ترکیب احتمالی‌ها نداشت حالا حدسیات را برای حذف یکی از بازیکنان از ترکیب اصلی به سمت هافبک‌ها کشانده است. 

علی علیپور: زننده آخرین گل پرسپولیس در دربی، زننده بیشترین گل این فصل پرسپولیس، آقای گل فصل قبل پرسپولیس و خطرناک‌ترین بازیکن برانکو در این فصل از حیث نرخ تبدیل شوت به گل، علی علیپور است. بازیکنی که بیشترین امید سمت قرمزهای سکوهای آزادی برای گل زدن است.

شماتیک احتمالی پرسپولیس در دربی 

 

14001

نظرات کاربران
جابر محمدزاده لنگرودی
فردا یه اتفاق جالب رخ میده گزارشگر بازی دربی این جمله چندباری به زبون میاره اونم اینه حتی خوشبین ترین طرفدارهای استقلالم هم فکرشو نمیکردن تیمشون اینقدر خوب بازی کنه و ۴تا گل به پرسپولیس بزنن نتیجه بازی ۴به۱ به نفع استقلااااااااااااال
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۹:۳۵
پاسخ
62
7
غلعه عقاب ها چوکا
پرسپولیس 3.0میبره ❤❤❤❤
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۴۴:۲۶
پاسخ
6
38
شهاب فرخ نژاد
ماییم و نوای بی نوایی،بسم الله استقلااااااال اگر حریف مابی،ارتش سرخ منتظرتونه
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۶:۱۲
پاسخ
4
41
سامان
آقا مجید برو راجع به تیم خودت حرف بزن چرا اومدی اینجا؟ فردا سه تا گل خوشگل بهتون میزنیم تا با تو ازخونت بیرون نذاری
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۷:۰۰
پاسخ
3
28
البرز
احتمالا از بین نعمتی و منشا یکی و بزاره جاش عالیشاه بازی کنه
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۲:۱۵
پاسخ
9
55
Hosain Khaksar
مگه میشه امید عالی شاه نباشه؟؟؟؟؟؟؟
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۰:۵۴
پاسخ
8
67
مرتضی دوستاره
استقلالیم ولی ازخط حمله الان پرسپولیس واقعامیترسم شاید اگرچندتابازی اخرشو درنظرنگیریم بازی راحتی میشد ولی بازی فرداسخته
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۹:۲۲
پاسخ
10
104
از دسته سه به لیگ با خرید امتیاز شاهین
شروع دوباره برد ها برای استقلال با ناک اوت تیم سوم پایتخت
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۵:۱۲
پاسخ
240
30
دسته سوم
خخخخ..دسته سه رو خوب اومدی....یکم مطالعه کن ببین دسته سوم کی بوده...بعد شما گل بزنید فردا برد پیشکش آقای ناک اوت....با این کامنتت لبخندی برلبانمان نشست....
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۰۸:۳۸
22
190
Alireza.f24
ادام همتی هم عالیه درسته جوونه ولی باید بهش بازی داد
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۲:۵۹
پاسخ
20
175
سورنا پرسپولیسی
پرسپولیس 2 استقلال 0
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۲:۴۲
پاسخ
26
203
علی
پرسپولیس فردا استقلال رو له میکنه از همین الان به هواداران پرشور پرسپولیس تبریک میگم زنده باد پرسپولیس روستای گرگیر نهاوند
۰۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۵۵:۴۹
پاسخ
36
231
Red⭐Boy
ترکیب عالیه به امید خدا با یه برد دلچسب به پیشواز دیدار نیمه نهایی آسیا میریم زنده باد پرسپولیس برانکو
۰۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۵:۲۳
پاسخ
22
193
kamran
به نظر من نعمتی چپ و نورالهی رو پشت مهاجم میذاره
۰۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۴۰:۱۵
پاسخ
27
163
شایان
نورالهی هافبک دفاعیه
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۲:۱۱:۰۱
11
49
گلوبول قرمز کوچولو
این دیدگاه بنظر منم درست تر میتونه باشه که بتونه نوراللهی بعنوان هافبک سنتر در وسط توی دفاع کمک حال کمال باشه توی فاز دفاعی. پس احتمال اینکه نوراللهی پشت مهاجمین بازی کنه و اونهارو تغذیه کنه در وسط ، محتمل تره.
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۳۱:۲۳
11
67
ایران
اول به امید خدا بعد برانکو هم صدرو پس میگیریم هم کلی روحیه واسه بازی با السد.ایشالله
۰۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۶:۵۸
پاسخ
39
296
Majid تاجی
آماده باخت باشین و فقط بهانه های الکی برای باخت نیارین
۰۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۱۵:۵۲
پاسخ
476
68
کاج کبیر
آماده باش برای رفتن به غار
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۳:۰۹:۵۳
33
201
behrouz
فردا همین موقع همینجا باش و حرفت رو پس بگیر
۰۵ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۱:۲۳:۵۸
41
349