شماتیک احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان؛ همه جانشین‌های شجاع

شماتیک احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان؛ همه جانشین‌های شجاع

26362
17:15
05 اردیبهشت 1398
شاید انتخاب برانکو برای جانشینی شجاع، تصمیمی غیر منتظره باشد.

به گزارش وبسایت نود، ترکیب پرسپولیس در هفته‌های اخیر به ثبات رسیده است. مصدومیت و سپس خروج بودیمیر از ایران، باعث شد گزینه‌های برانکو برای ترکیب یازده نفره محدودتر شود و او با محروم کردن امید عالیشاه، گزینه‌هایش را کمتر هم کرد. در این شرایط، مصدومیت شجاع اتفاق تلخی برای سرخپوشان بود. آن‌ها در نبود شجاع، روز سختی مقابل کی‌روش استنلی خواهند داشت و مهاجم بلند قامت سپاهان، می‌تواند برای‌شان دردسر درست کند.

در روزهای گذشته، به نظر می‌رسید انتخاب برانکو برای پر کردن جای خالی شجاع، بردن محمد نادری به پست مدافع میانی و قرار دادن محسن ربیع‌خواه در پست دفاع چپ باشد. نبود بودیمیر و حضور اجباری نعمتی در خط حمله، گزینه بردن او به پست مدافع کناری را حذف کرده و شایان مصلح هم چندان شرایط بازی ندارد. با این حال، در تمرینات آخر پرسپولیس برانکو یک تغییر ویژه داشته است. به جای اینکه نادری به پست مدافع میانی برود و ربیع خواه مدافع چپ سرخپوشان باشد، نادری در پست خودش باقی می‌ماند و ربیع‌خواه، زوج سیدجلال خواهد شد. البته این انتخاب‌ها، ممکن است تا زمان شروع بازی تغییر کنند اما فعلا، بیشترین احتمال را برای حضور در زمین دارند. قرار دادن ربیع خواه 179 سانتیمتری مقابل کی‌روش 195 سانتیمتری، ریسک بزرگی از جانب برانکو خواهد بود.

دو پست دیگر خط دفاع، بدون تغییر هستند. در خط هافبک هم مثل همیشه، کمال و نوراللهی و ترابی بازی می‌کنند. گزینه بعدی برانکو، در این بازی هم مثل دو بازی گذشته بشار رسن است و سروش رفیعی در بازی‌های اخیر، کاملا از ترکیب اصلی خارج شده است.

خط حمله پرسپولیس هم مثل این هفته‌ها، از علیپور و نعمتی تشکیل می‌شود. بودیمیر فعلا به کرواسی رفته و برانکو، گزینه‌ای جز علیپور و نعمتی ندارد. البته امید عالیشاه توانایی بازی در خط حمله را دارد اما فعلا، برانکو او را در لیست سیاهش قرار داده و شانسی برای حضور در ترکیب اصلی نخواهد داشت.

ترکیب احتمالی پرسپولیس مقابل سپاهان

22330

نظرات کاربران
ایران پرسپولیس
به امید خدا فردا بازیو میبریم ....انشالله
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۴۲:۵۲
پاسخ
25
115
به نام پرسپولیس
به خدا من از ربیع‌خواه بهترم برانکو جون مادرت این کلا نذار تو ترکیب
۰۶ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۰۴:۴۸
پاسخ
75
78
kamran
به نظر من چون شجاع نیست با 2 هافبک دفاعی بازی میکنیم و نادری وسط بازی میکنه و ربیع خواه چپ
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۱:۲۲
پاسخ
14
69
پدرام
ما که مثل بعضیا 20-30 تا بازیکن نخریدیم ! مگه میشه چیز دیگه ای جز این رو بچینیم ؟! اصلاً بازیکن دیگه ای داریم روی نیمکتمون که بشه جلوی سپاهان بهش بازی داد ؟! من الآن فقط دارم فکر کیروش استنلی رو میکنم ! یعنی ربیع خواه میتونه جلوی سرزنی مهاجم های سپاهان رو بگیره !؟ خیلی بازی سختیه ...
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۳۴:۱۷
پاسخ
10
90
تو قلبم مینویسم....عاشق پرسپولیسم...
با هر ترکیبی میرین تو زمین ...ارزو میکنم تا اخرین نفس برای بردن تلاش کنین .و ۳ امتیاز را نصیب سرخدلان کنین ....پیروز باشین ..❤❤
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۱:۵۳
پاسخ
15
84
سامان
سپاهان می‌بره بازی قبل هم داور نگذاشت
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۵:۲۱
پاسخ
122
28
ایلیا
باشگاه‌ها باید برای کارت زردی که خاصل اعتراض باشه جریمه نقدی بالا بذاره. اینطوری در بازی‌های ملی هم این عادت از بین میره و نفع میبریم
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۹:۲۶
پاسخ
2
78
Mohammad Soroush
پرسپولیس تو این بازی استثناً با سیستم 4-2-3-1 بازی میکنه که دو هافبک دفاعی نزدیک به خط دفاعی بازی کنن تا کمتر به خط دفاع فشار بیاد
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۸:۴۹
پاسخ
9
103
4 یا 6؟ مساله این است
سپاهان هم جزء شیش تایی هاست، درست مثل پیکان. مس و....(یه شیشتایی هم هست دیگه در حد کری هم نیست :)) .
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۶:۳۴
پاسخ
33
152
هی روزگار
تاریخ از خودت در میاری کی ؟بگو بدونیم
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۱:۳۶
53
11
سپاهان=پنجمی جهان در 2007
پرسپولیس هم جزء تیم هایی است که 9 نفره هم 4 تایی میشه.
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۵۵:۴۳
71
23
سپاهانیم
شما تو خیالاتتون بارساهم ۶تایی کردین باشه باشه برات دعا میکنم
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۳۶:۲۳
66
17
روح سرخ
همین ترکیب که 90زده خوبه. باید شیری و نادری جلوی سانترای سپاهانا بگیرن. به خط فوروارد نگاه کنید . خیالی نیست. برد با ماست.
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۲۴:۰۷
پاسخ
18
91
طرفدار
اسم ریع خواه که میاد تنم میلرزه،دفاع وسط کاراونیست!!!!!!
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۹:۳۴
پاسخ
29
78
هادی
شجاع با اعتراضای بی موردش در بازی ک واقعا بهش نیاز داریم نیست
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۲۱:۴۸
پاسخ
8
92
Matin
ربیع خواه نه توروخدا.کمال رو بزاره دفاع وسط خوبه.احمد هم میاد جاش هافبک دفاعی بازی می‌کنه و جای احمد رو تو هافبک راست آدام همتی می‌تونه پر کنه که خیلی وقته بازی نکرده و من خیلی دوسش دارم و بازیکن خوبیه.اگه عالیشاه رو هم ببخشه می‌تونه ازش تو این پست استفاده کنه .سیامک هم می‌تونه هافبک راست باشه و یکی دیگه به جاش مهاجم باشه مثل شریفی یا اسدی.البته می‌تونه سروش رو هم بزاره تو ترکیب تا هم جای خالی تیم تو پست هافبک رو پر کنه هم از بشار و سروش با هم استفاده کنه که قبلاً چند بار این کارو کرده و بد نبوده.
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۶:۳۵
پاسخ
59
89
بهمن
یعنی چون تو آدام رو دوس داری و از ربیع خواه خوشت نمیاد برانکو باید به حرف تو عمل کنه؟ یعنی تو بهترازاون میفهمی؟ یا تو داخل تمرین هستی که بدونی کی آمادست یا نه؟
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۵:۳۷
5
44
سپهر
داداش ممنون که سه ساله تیمو صدر نگه داشتی با نظراتت! ممنون که بردیمون فینال آسیا با نظراتت!!!!!!!!!!!!! میشه سکوت کمی بذاری برانکو کارشو بکنه؟
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۲:۱۰
13
106
رفرش تو بشکه
عزیزم شما بهتره بری واسه تیم خودت ششتقلال نظر بدی،....ادمین جان لطفا
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۰۶:۵۹
16
73
عشقممم نیمار
من جای برانکو بودم ..بودیمیره میزاشتم جای خلیل زاده ک کاملا استنلی مهار کنه ..چون قده بودیمیر بلنده :-) راستی شایعه ای شنیدم ک بودیمیر بخاطر مصدومیت رفته کشورش و قراره بخاطر کل طلبش از شیش_پولیس ب فیفا شکایت کنه :-) البته امیدوارم ..شایعه درست نباشه :-)
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۳:۱۹
پاسخ
292
34
شیش در چارتقلال
بازم مثل همیشه نخونده دیسلایکت میکنم
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۹:۵۲
16
118
پرسپولیسیم پرسپولیسمه
خدامیدونه که حقشه سپاهان قهرمان نشه
۰۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۳۴:۳۸
پاسخ
38
234