شمسایی: زور "ساکت" در فدراسیون فوتبال زیاد است/ به میز و صندلی وصل نبودم

شمسایی: زور "ساکت" در فدراسیون فوتبال زیاد است/ به میز و صندلی وصل نبودم

6896
13:37
23 مرداد 1398
یک عضو مستعفی کمیته فنی فوتسال می‌گوید فوتسال با آمدن انصاری‌فرد به آرامش رسیده بود اما مدل انتصاب ساکت جالب نبوده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از ایسنا، وحید شمسایی درباره استعفایش از کمیته فنی فوتسال بعد از استعفای محمدحسن انصاری‌فرد از ریاست سازمان لیگ فوتسال توضیح داد: زمانی که کمیته فوتسال جدید تشکیل شد و آقای پرهیزکار به کمیته فوتسال آمد و آقای انصاری‌فرد به عنوان رئیس سازمان لیگ فوتسال به کمیته اضافه شد، دیدیم که به توانایی‌های مدیریتی اشراف دارند. من هم برای حضور در کنارشان قبول کردم و به واسطه حضور این دو، آمدم. هدفم از ابتدا کمک بود و دیدید هر زمان که نیاز به انتقاد بود، حرفم را زدم و در مورد تعطیلی اردوی تیم ملی و ندادن پاداش‌ها بدون هیچ ترسی مصاحبه کردم. چون به میز و صندلی وصل نبودم.

او افزود: من نیز از کمیته فنی می‌روم چون تنها به خاطر حضور این عزیزان آمده بودم. مثل برخی نیستم که هیچ جایگاهی در فوتسال نداشتند اما وقتی با کسی آمدند، بعد از رفتن رئیس هم‌چنان مانده‌اند. من از این اخلاق‌ها ندارم. اصلا هم به ساکت کاری ندارم. کارم هیچ موقع پیش او گیر نبوده است. ساکت در فدراسیون است و تاج انتخابش کرده و به خودشان مربوط است.

کاپیتان پیشین تیم ملی فوتسال خاطرنشان کرد: برایم جالب است که حس خوبی در لیگ امسال حاکم شده بود. دلیلش نیز وقت زیادی است که آقای انصاری‌فرد می‌گذاشت و مسابقات تمام رده‌ها را از نزدیک می‌دید. جالب‌تر این که وقتی دیشب استعفا داد مدیران عامل باشگاه‌ها در حمایت از او مصاحبه کردند. این نشان می‌دهد که حرکت درستی انجام شده است.

شمسایی در ادامه گفت: ساکت زمانی مدیرعامل سپاهان و هیات فوتبال اصفهان و فولاد ماهان بوده و سپس در فدراسیون فوتبال هم پست‌های مهمی گرفته است. ایشان با این همه پست و مقام، مدل آمدن‌شان به کمیته فنی فوتسال عجیب بود. آمدن‌شان مبارک باشد؛ به هر حال زورشان در فدراسیون زیاد است و امیدوارم با این زور زیادشان، فوتسال پیشرفت کند. حالا انتظار داریم پاداش‌ها را زودتر بدهند و اردوی‌های تیم ملی منظم برگزار شود. اما مثل این می‌ماند که مدیرعامل یک بیمارستان که تخصصش مغز و اعصاب است، مسئول کافی شاپ، اورژانس و اتاق عمل بیمارستان هم شود. با این حال خود ساکت آدم بزرگی بوده و تصمیم گیرنده است.

او در پایان تاکید کرد: امیدوارم فوتسال با آمدن ساکت رونق بگیرد اما آرامش به این رشته بعد از سال‌ها با حضور انصاری فرد برگشته بود. باید یادمان باشد فوتسال از همه این آدم‌هایی که آمدند و رفتند و خواهند آمد بزرگ‌تر است چون این فوتسال است که به آن‌ها عزت می‌دهد.

1870

نظرات کاربران
ستارگان سرخ ایران
خیلی خنده داره آقای ساکت سه تا پست مدیریتی توی فدراسیون دارن واقعا جای تاسف داره
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۱:۲۲
پاسخ
1
100
کیوان
با احترام به آقای شمسایی و انصاری‌فرد ولی ساکت هر جا بوده کارش رو به بهترین نحو انجام داده و موفق بوده حالا چون اصفهانی و مدیر عامل سپاهان نباید بیهوده در مقابلش موضع بگیریم هرچند با شناختی که از ساکت دارم حاضر نمیشه با این شرایط تن به این کار بده و استعفا خواهد داد
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۵:۵۹
پاسخ
213
5
دوست
اگر استعفا نداد چی؟ تابلو کردی طرفدار تیم باد زرد هستی ها، ببین چنتا دیسلایک داری، ببین یک نصیحت: کسی که جلوی جادوگر آسیا کم اورد و چیزی برای گفتن نداشتن هم دروغگو هست هم مدیر نالایق، چون اگر لایق بود اصلا این پست به هیچ عنوان می پذیرفت حداقل منوط می کرد به رضایت آقای انصاری فرد، لطفا" چشم بسته حمایت نکنیم
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۱:۰۰
5
110
بنیامین
اون موقع ک علی کریمی از ساکت و دارودسته تاج انتقاد می‌کرد.طرفداران به تیم خاص مسخره میکردن ک زبونش میگیره‌.بعد خوندن این خبرها باید برای اینجور آدما تاسف خورد
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۰:۴۵
پاسخ
14
152
عشقممم آگوئرو
این داستان: استبداد تاج.واقعا نمیفهمم ساکت رو چرا نمیره
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۴۸:۳۰
پاسخ
1
114
حسام
اخه کمیته فنی یعنی فوتبال و فوتسال را بلد باشد.مدرک مربیگری داشته باشد.بازی کرده باشه در سطح ملی و باشگاه مطرح! یه انتخابها و کارایی میشه ..واقعا انصاری فرد و شمسایی حق دارند.
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۱:۴۴
پاسخ
2
153
roya
والا زور هیشکی به تاج و ساکت نمیرسه. چه فوتبالیا چه دولتیا
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۴:۲۹
پاسخ
6
204
جعل کار بدی است
مگه ساکت بازنشسته نبود؟چرا نمیره پس.اول میگفتن همینطوری کنار تیم ملیه!!حالا که بهش پست هم دادن
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۰۳:۳۸
پاسخ
3
166
فقط یوونتوس
شمسایی مگ قرار نبود ب تیم ملی دعوت شه اون آقای گلی رو ک ازش ربودن
۲۳ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۴۵:۱۹
پاسخ
5
144