شمسایی: فوتسال ایران بار دیگر اقتدار خود را در آسیا به نمایش گذاشت

شمسایی: فوتسال ایران بار دیگر اقتدار خود را در آسیا به نمایش گذاشت

3114
16:34
20 بهمن 1396
کاپیتان سابق تیم ملی گفت: در مسابقات جام ملت‌های آسیا یک بار دیگر تیم ملی فوتسال ایران اقتدار خودش را ثابت کرد و توانست تیم‌های مدعی همچون تایلند و ازبکستان را به راحتی از پیش‌رو بردارد و راهی فینال شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - کاپیتان سابق تیم ملی گفت: در مسابقات جام ملت‌های آسیا یک بار دیگر تیم ملی فوتسال ایران اقتدار خودش را ثابت کرد و توانست تیم‌های مدعی همچون تایلند و ازبکستان را به راحتی از پیش‌رو بردارد و راهی فینال شود.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، وحید شمسایی پس از پیروزی هفت بر یک تیم ملی فوتسال مقابل ازبکستان در مرحله نیمه‌نهایی رقابت‌های فوتسال جام ملت‌های آسیا گفت: در ابتدا قبل از اینکه در رابطه با تیم ملی کشورم صحبت کنم که حقانیت خودش را یک بار دیگر در فوتسال آسیا نشان داد می‌خواهم یک خسته نباشید به جواد سفال‌منش سرمربی ایرانی تیم ملی لبنان که با ورودش به این تیم یک تحول بزرگ نشان داد و نتایج قابل قبولی در این مسابقات گرفت و توانست آبروی مربیان ایرانی را حفظ کند بگویم.

وی در ادامه گفت: فوتسال ایران یک بار دیگر اقتدار خودش را نشان داد تیمی که سوم دنیا شده ماحصلش را ما امروز می‌بینیم که به راحتی تمام تیم‌ها را با گل‌های زیاد از پیش‌رو برمی‌دارد. من به سایر رقبا کاری ندارم اما این موضوع را به خوبی می‌دانم که ازبکستان، تایلند و ژاپن در آسیا مدعی بودند و همانطور که مشاهده کردید ازبکستان و تایلند حرفی برای زدن در مقابل ایران نداشتند.

کاپیتان سابق تیم ملی افزود: بازیکنان و کادر فنی با عملکرد فوق‌العاده خوبی که از خود نشان دادند نبوغ جدیدی را در فوتسال ایران به نمایش گذاشتند و با همین اقتدار روز یکشنبه به مصاف ژاپن در فینال مسابقات می‌روند تا مجدداً همانند سال‌های گذشته جام قهرمانی را به ایران بیاورند و باعث افتخار برای خانواده بزرگ فوتسال شوند.

شمسایی در پایان گفت: فوتسال ایران به خوبی پله‌های ترقی پیشرفت را روز به روز بهتر از دیروز طی می کند و هر روز شاهد پیشرفت بازیکنان تیم ملی هستیم که جا دارد از ناظم‌الشریعه سرمربی تیم ملی فوتسال و کادر فنی که چیدمان خوبی را در این مسابقات داشته‌اند تشکر کنم و امیدوارم در فینال مسابقات هم همین‌گونه موفق شوند و یکبار دیگر شادی را به ملت ایران تقدیم کنند.

 

1004

نظرات کاربران
علی اصغرجباری
ان شالله نوبت سرمربی گری آقاوحیدشمسایی،البته بعداز اتمام دوره ترابیان
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۳۶:۳۴
پاسخ
3
9
علی
فالکائو چی شد؟ آقا حالا ما فرض کنیم برای جناب شمسایی بازی تدارکاتی گذاشتیم و 30 تا گل زد از اون ور فالکائو دوباره به تیم ملی برزیل دعوت بشه و دوباره به شمسایی برسه . اون موقع چه کار کنیم؟ این طوری تا آخر عمر این قضیه کش پیدا می کنه.
۲۰ بهمن ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۹:۰۵
پاسخ
10
6