شهباززاده:رقابت من و ادینهو ادامه‌دار است

شهباززاده:رقابت من و ادینهو ادامه‌دار است

2091
11:49
14 اسفند 1393
سجاد شهباززاده این فرصت را در اختیار دارد تا در مقابل نفت مسجدسلیمان تعداد گل‌هایش را افزایش دهد.

وبسایت رسمی برنامه نود - سجاد شهباززاده این فرصت را در اختیار دارد تا در مقابل نفت مسجدسلیمان تعداد گل‌هایش را افزایش دهد.

به گزارش وب سایت نود، صحبتهای وی را در ادامه بخوانید:

 سه امتياز بازي با نفت مسجدسليمان را براي استقلال بدانيم؟
به طور حتم ديدار دشواري پيش روي‌مان است و رقيب سرسختي را ملاقات مي‌كنيم اما اين‌ها دليل نمي‌شود به چيزي جز پيروزي و كسب سه امتياز فكر كنيم. ديدارهاي‌مان به گونه‌اي است كه هركدام براي‌مان حكم يك فينال را دارد.

برابر نفت از امتياز خانگي بهره‌مند هستيد.
اميدوارم هواداران استقلال به استاديوم بيايند و تيم محبوب‌شان را مورد تشويق و حمايت قرار دهند، حضور هواداران باعث قوت قلب ماست و مي‌توانيم با حمايت‌‌هاي‌شان به پيروزي برسيم. نفت خيلي خوب بازي مي‌كند. با جرأت مي‌گويم جايگاه‌شان در انتهاي جدول نيست.

در اين بازي گل مي‌زني؟
واقعاً اميدوارم در اين مسابقه بتوانم دروازه نفت مسجدسليمان را باز كنم. به طور حتم تلاشم را به كار مي‌گيرم و اگر فرصت و موقعيتي نصيب من شود، آن را از دست نخواهم داد.

رقابت بين تو و ادينهو هنوز ادامه‌دار است. سه گل كمتر از او زده‌اي؟!
اين رقابت تا پايان فصل ادامه خواهد داشت و ما مهاجمان، تلاش‌مان را به كار خواهيم بست تا آقاي گل شويم. هفته‌ها ادامه دارد و مي‌توان با گل زدن‌هاي بيشتر به اين عنوان رسيد اما پيش از تمام اين مسائل من ابتدا به دنبال آن هستم به استقلال كمك كنم. اگر گل بزنم اما خداي ناكرده استقلال شكست بخورد، چه فايده‌اي دارد. گلزني با پيروزي لذت خاصي دارد. در استقلال همه به دنبال موفقيت گروهي هستند نه فردي...

 

 

2051

نظرات کاربران
maghsuod
فرقی نداره خلاصه آذریها همیشه اول میشن هر کی هم تو تراکتوره 3 ساله پشت سر هم آقای گل شده اینبارم ادینهو. البته خودت آذری هستی اگه تو تراکتور بودی حتما آقای گل میشدی.
۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۳:۲۷
پاسخ
5
4
aryan
سجاد اقای گل
۱۴ اسفند ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۴۵:۰۱
پاسخ
8
11