شهرخودرو 2-1 شاهین شهرداری/ دومین برد شاگردان گل‌محمدی در اولین بازی خانگی فصل

شهرخودرو 2-1 شاهین شهرداری/ دومین برد شاگردان گل‌محمدی در اولین بازی خانگی فصل

3700
20:26
07 شهریور 1398
شهرخودرو موفق شد میهمان خود شاهین شهرداری را شکست دهد.

به گزارش وبسایت نود، در اولین بازی از هفته‌ی دوم رقابت‌های لیگ برتر امروز از ساعت 18:30 شاگردان یحیی گل‌محمدی در تیم شهرخودرو با قضاوت میثم حیدری در ورزشگاه امام رضا (ع) مشهد به مصاف شاگردان عبدالله ویسی در تیم شاهین شهرداری رفتند.

شهرخودرویی‌ها که هفته گذشته پیکان را در تهران شکست داده بودند، در بازی امشب هم موفق شدند با نتیجه 2 بر یک میهمان تازه لیگ برتری شده‌ی خود را در اولین بازی خانگی فصل شکست دهند. شاهین در این بازی از دقیقه 7 با اخراج ماکسیما کویلیتایا دروازه‌بان گرجستانی خود، 10 نفره بازی کرد.

 

کارت زرد:

حسین مالکی (35)، صادق بارانی (73) و پیمان شیرزادی (76) از شاهین ‌شهرداری بوشهر

محمدحسین مرادمند (54) از شهرخودرو

 

کارت قرمز:

ماکسیما کویلیتایا (6) از شاهین شهرداری بوشهر

 

ترکیب شهرخودرو

سیدمهدی رحمتی، محمد حسین مرادمند، علی نعمتی، محمد آقاجانپور، محمدعلی فرامرزی، علی نبی‌زاده، اکبر صادقی، سروش رفیعی (53 چوچو)، سعید صادقی، روح‌الله باقری و یونس شاکری

 

ترکیب شاهین شهرداری بوشهر: ماکسیما کویلیتایا، لوکا گادرانی، بهروز نوروزی‌فرد، سلمان بحرانی، بهمن سالاری (6 ابوالفضل درویش‌وند)، ابوذر صفرزاده، پیمان شیرزادی، حسین مالکی (73 مصطفی احمدی)، حسن نجفی، محمد صادق بارانی و سعید کریمی

 

دقایق حساس

دقیقه 7: حرکت تند و تیز مهاجمان شهرخودرو در بین مدافعان حریف باعث شد تا خطایی توسط دروازه‌بان این تیم اتفاق بیفتد و سرنگونی یونس شاکری یک پنالتی برای تیم میزبان به همراه داشت. داور بازی در این صحنه دروازه‌بان شاهین را اخراج کرد.

شهرخودرو 1 شاهین شهرداری 0 (دقیقه 13- اکبر صادقی): اکبر صادقی ضربه پنالتی را به زیبایی به گل اول شاگردان گل‌محمدی تبدیل کرد. او پنالتی را به سمت راست دروازه‌ی شاهین زد و دروازه‌بان شاهین نتوانست مانع از گل شدن توپ شود.

دقیقه 14: اولین حمله شاهینی ها در این دقیقه صورت گرفت اما ضربه مهاجم این تیم زیر تیرک افقی بازی توسط رحمتی مهار شد.

شهرخودرو 1 شاهین شهرداری 1 (دقیقه 20- حسین مالکی): در حالی که بازیکنان شاهین حملات خود را روی دروازه شهرخودرو بیشتر کرده بودند در نهایت با یک شوت دیدنی از سوی حسین مالکی توانستند دروازه مهدی رحمتی و تیم شهرخودرو را باز کنند.

شهرخودرو 2 شاهین شهرداری 1 (دقیقه 43- سعید صادقی): حرکت تند و تیز مشهدی ها از جناح چپ و ارسال فرامرزی با تاثیر مدافع حریف در موقعیتی خوب به سعید صادقی رسید و این هافبک نیز با شوتی زیبا توپ را به گل تبدیل کرد.

دقیقه (3+45): چیزی نمانده بود تا در این دقیقه سعید صادقی دومین گل خود و سومین گل میزبان را به ثمر برساند اما این اتفاق نیفتاد و موقعیت فوق العاده ای که نصیب او شده بود با عملکرد دیدنی درویش‌وند و البته برخورد به تیر دروازه به گل تبدیل نشد. 

دقیقه 67: حرکت خوب باقری پشت محوطه جریمه بوشهری ها موقعیت خوبی برای شهرخودرو ایجاد کرد و باقری که می توانست دیگر مهاجم تیمش را در موقعیت بهتر صاحب توپ کند شوت خود را روانه دروازه حریف کرد اما این توپ با اختلاف کمی به بیرون رفت.

دقیقه 71: موقعیتی استثنایی در این دقیقه نصیب مهاجم شهرخودرو یعنی روح‌الله باقری شد اما این بازیکن در حالی که از روی ریباند شوت سعید صادقی فقط دروازه خالی را رو به روی خود می دید، موفق نشد از این توپ استفاده کند و ضربه خود را به بیرون از زمین زد.

دقیقه 75: شوت مرادمند دروازه تیم شاهین را به شدت تهدید کرد اما این ضربه هم با اختلاف بسیار کمی به بیرون رفت.

 

شاگردان یحیی گل‌محمدی در تیم شهرخودرو با این پیروزی 6 امتیازی شدند و در جمع مدعیان لیگ نوزدهم قرار گرفتند. شاگردان عبدالله ویسی در تیم شاهین شهرداری هم که به تازگی به لیگ برتر صعود کرده‌اند، با وجود اینکه اولین گل فصل خود را در مشهد به ثمر رساندند اما همچنان نتوانسته‌اند امتیازی در لیگ نوزدهم کسب کنند و قعرنشین جدول رده بندی هستند.

شهرخودرویی‌ها هفته‌ی سوم میهمان ماشین سازی تبریز هستند. شاهینی‌ها هم در این هفته به مصاف پیکان می‌روند.

 

خلاصه بازی شهرخودرو مشهد- شاهین شهرداری بوشهر

1870

نظرات کاربران
دنیا بی وفا
شهر خودر رو دوست دارم تیم با جنبه و بی ادعا مبارکتون باش بردتون.هر چند پرسپولیسم ولی دوست دارم شهر خودرو هم جام بگیره حالا هر جامی میخاد باش
۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۲۲:۲۵
پاسخ
2
65
ستارگان سرخ ایران
تبریک به پدیده می شه با یک مربی ایرانی هم نتیجه گرفت لازم نیست حتما مربی اینتر رو اورد
۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۰۶:۵۵
پاسخ
3
72
شهرخودرو
جای همگی خالی انشالله میریم نیمه دوم واسه گل سوم چهام
۰۷ شهریور ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۴:۲۲
پاسخ
2
71