شهرداری ماهشهر هم به لیگ یک رسید/ صعود برق جدید شیراز به پلی‌آف

شهرداری ماهشهر هم به لیگ یک رسید/ صعود برق جدید شیراز به پلی‌آف

3368
06:57
27 اردیبهشت 1396
تیم شهرداری ماهشهر به لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور صعود کرد و برق جدید شیراز هم به مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها رسید.

وب سایت رسمی برنامه نود-تیم شهرداری ماهشهر به لیگ دسته اول باشگاه‌های کشور صعود کرد و برق جدید شیراز هم به مرحله پلی‌آف این رقابت‌ها رسید.

به گزارش سایت نود، دیروز هفته دهم و پایانی مرحله نهایی لیگ دسته دوم فوتبال باشگاه‌های کشور در گروه دوم برگزار شد که شهرداری ماهشهر با وجود تساوی 2 بر 2 مقابل داماش  گیلان، 17 امتیازی شد و با قرار گرفتن در صدر جدول گروه، به طور مستقیم به لیگ دسته اول فصل آینده صعود کرد. 

تیم برق جدید شیراز هم با تساوی 2 - 2 در خانه شهرداری کاشان، با 15 امتیاز به عنوان تیم دوم جدول به مرحله پلی‌آف صعود کرد تا حریف شاهین بوشهر در این مرحله شود. پیروز این بازی، سومین سهمیه لیگ دسته اول را کسب می‌کند. پیش از این شهرداری تبریز از گروه یک به لیگ یک صعود کرده بود. 

نظرات کاربران
ماهشهري/**داش علي تادربي بمونه ....
ماهشهريها حقشون خيلي بيشترازاينهاست.پس ازسالها كه تيم عمليات غيرصنعتي ماهشهر با تلاشهاي مسئولين حضوري نه چندان پرفروغ وفقط خالي ازعريضه داشت هم اكنون بايدبا تلاش مجدانه مسئولين ومديران ماهشهري بارديگر باحضورتيم شهرداري وبستن تيمي درخوروشايسته شورونشاط را به شهرمان برگردانيم. به اميدحضورماهشهردرليگ برتر
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۱۸:۵۸
پاسخ
0
7
خوشا شیراز
بخدا انصاف نیس نحوه صعود ب دسته یک اخه چه برنامه ریزی هس .تیم برق شیراز تمام فصل اول بوده و فقط پنج گل خورده بعد باید بیاد بازم بین دوازده تا تیم از صفر شروع کنه!!!!!اخه این چ برنامه ای هس .تبریک ب تیمهایی ک صعود کردن .ان شا الله برق هم پلی اف رو میبره و میاد دسته یک ب امید خدا ... فوتبال فارس هم داره جون میگیره البته اگه بزارن!
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۵:۰۱
پاسخ
7
23
شاهین
پرواز کن شاهین من.....به امید اوج گرفتن مقتدرانه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۴:۱۸:۴۵
پاسخ
13
10
البوغبیش
خداروشکر سهمیه خوزستان ۲تیم باقی موند واقعا تو ماهشهر برای این تیم زحمت کشیدن امیدوارم نماینده ی شایسته ای باشه
۲۷ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۵:۳۳
پاسخ
7
16