شکایت اتلتیکومادرید از بارسلونا/ موضوع: همان 80 میلیون یوروی معروف!

شکایت اتلتیکومادرید از بارسلونا/ موضوع: همان 80 میلیون یوروی معروف!

2685
17:21
28 تیر 1398
اتلتیکومادرید شکایت خود از بارسلونا را نزد لالیگا و اتحادیه برده است.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از اسپورت، اتلتیکومادرید علیه بارسلونا شکایت کرده است. البته طبق گزارشات رسیده از آن جایی که دو طرف داستان باشگاه هایی از یک اتحادیه هستند، اتلتیکو قادر نخواهد بود این شکایت را به فیفا ببرد و تنها می‌تواند موضوع را در لالیگا و اتحادیه فوتبال اسپانیا دنبال کند.

بحث بر سر 80 میلیون یورو است. بارسلونا هفته گذشته با پرداخت 120 میلیون یورو بند آزادسازی قرارداد آنتوان گریزمن با اتلتیکومادرید را فعال کرد و این ستاره فرانسوی را رسما به خدمت گرفت. در ظاهر همه چیز قانونی به نظر می‌رسد، چرا که بند فسخ 200 میلیون یورویی تنها تا یک جولای اعتبار داشته و در شروع ماه جولای، این رقم به 120 میلیون یورو کاهش پیدا کرده است.

اما اتلتیکومادرید مدعی است از آن جایی که بارسلونا با گریزمن از مدت ها پیش در ارتباط بوده و قبل از این تاریخ با بازیکن به توافق دست یافته، باید همان 200 میلیون یورو را به حساب روخی بلانکوس واریز می‌کرده است.

در نشستی که در روز پنجشنبه در ساختمان لالیگا برگزار شد، اتلتیکومادرید شکایت خود را اعلام کرد و بررسی آن را به لالیگا سپرد. البته پس از آن جلسه هم در اتحادیه فوتبال اسپانیا (RFEF) برگزار شد و سران اتلتی شکایت خود را در آن سازمان نیز مطرح کردند، هرچند تاکنون اتحادیه بیانیه یا صحبتی را در این خصوص عنوان نکرده است.

این دو نهاد، تنها نهادهایی هستند که می‌توانند به کمک اتلتی بیایند و مادریدی ها قادر نخواهند بود شکایت خود را در فیفا مطرح کنند، چرا که دو طرف موضوع، تیم هایی از یک اتحادیه فوتبال هستند.

در صورت صدور هر حکمی، خطری آنتوان گریزمن را تهدید نخواهد کرد و این مسائل، مشکلی را برای صدور مجوز بازی او به وجود نخواهد آورد.

7712

نظرات کاربران
کهکشانی ها
حکم تعلیقشونو بگیرن خوبه مسی تو دسته دو باید باشه
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۸:۲۶
پاسخ
30
6
فقط یوونتوس
خبر های مربوط ب بارسا (( تخلف بارسا در جام حذفی، تخلف بارسا در جذب ستاره اتلتیک، شکایت لوانته ب تخلف بارسا ، تخلف مالیاتی ، تخلف در امور سیم پیچی باشگاها (( کامبک مافوق خوردن ، کی از این تیم منفور خبر خوب میاد ::: بارسا ب خاطر همین کاراش 78% از طرفدارانشو از دست داده
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۰۹:۳۲
پاسخ
82
23
بارسا
نه فقط یوونتوس خوبه . هرچی بازیکن پیر و آزاد رو جمع می کنه میاره تو تیمش آخرم قهرمان لیگ قهرمانان نمیشه مثل فینال سال 2015 که به سرورش بارسا باخت . فقط تو سری آ قهرمان میشه چون تیم قوی دیگه ای نیست . سلطون رو هم اورد حتی آقای گل سری آ نشد. یه دونه خرید خوب داشته باشه اونم دلیخت که فقط به خاطر پول اومد به یوونتوس
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۱۴:۳۲
14
24
فقط پنالدو
هه عجبا!!!!! ما که هر سال با له کردن دشمن و حداقل دوتا جام خبر خوب عادی شده واسمون شما سعی کن بعد از انتقال گریزمن و احتمالا نیمار پماد بزنی و افسردگی نگیری از بارسا پنالدویی دیسلایک خور خخخخ راستی با سواد برو جدول پرطرفدارترین تیم ها رو سرچ کن سرورت بارسلونا محبوب ترین تیم اروپا و بعد از منچستر یونایتد پرطرفدارترین تیم جهان فهمیدی پنالدویی جون؟؟؟؟ خخخخ یوونتوس هم جزو ده تا تیم هست البته خخخخ
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۵۵:۳۲
11
25
منطقی نظر بدیم
شما چرا اینقدر از بارسا میسوزی که هر مطلبی ازش میاد بالا شما اولین نفری که نظر میدی خب حق میدم بهت بارسا شما رونالدو فن ها و رئالی هارو سوزونده حالا هم که یووه ای شدی یووه رو هم بدجور نابود میکنه اتفاقا طرفداران بارسا بیشتر هم شده چون تیم مافیایی نیس و همه کاراش درسته و تنها تیم با فلسفه ای هست که وجود داره و اسطورش هم به خاطر پول به تیمش خیانت نمیکنه اینه بارسا بارسا فراتر از یک باشگاه که رونالدو فن ها و رئالی ها و تازه یووه ای شده هارو بدجور میسووووووزونه
۲۸ تیر ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۶:۵۳
11
24