شکایت ایران از کنفدراسیون فوتبال آسیا به دادگاه بین‌المللی ورزش

شکایت ایران از کنفدراسیون فوتبال آسیا به دادگاه بین‌المللی ورزش

2507
09:38
01 بهمن 1398
فدراسیون فوتبال ایران در نامه ای به دادگاه بین المللی ورزش از کنفدراسیون آسیا به دلیل تصمیم علیه باشگاه های ایرانی شکایت خواهد کرد.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از مهر، کنفدراسیون فوتبال آسیا در تازه‌ترین اقدام خود چهار باشگاه ایرانی را از میزبانی در دیدارهای پیش روی لیگ قهرمانان محروم و تاکید کرده است که نمایندگان کشورمان باید در زمین بی طرف برابر حریفانشان به میدان بروند.

به دنبال این اتفاق از سوی فدراسیون فوتبال، وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک رایزنی‌هایی برای حل مشکل صورت گرفت اما مهمترین اتفاق این ماجرا شکایت چهار باشگاه ایرانی از کنفدراسیون آسیا به دادگاه بین المللی ورزش خواهد بود.

مهدی علی نژاد معاون وزیر ورزش در این مورد گفت: چهار باشگاه ایرانی لایحه‌ای را تنظیم خواهند کرد تا از طریق فدراسیون فوتبال به دادگاه بین المللی ورزش ارسال و شکایت ایران از کنفدراسیون آسیا اعلام شود.

وی در پاسخ به این پرسش که این شکایت زمانبر خواهد بود و ممکن است مشکل را حل نکند گفت: تلاش ما این است که بتوانیم برای نمایندگان ایران دستور موقت رفع محرومیت بگیریم. ضمن اینکه از سوی دستگاه‌های مختلف هم در حال لابی و رایزنی‌های بین المللی هستیم تا مشکلات را حل کنیم.

2051

نظرات کاربران
سید118
حتی موضوع عربستان رو هم باید مطرح کنند
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۵:۰۵:۰۰
پاسخ
4
18
طوفان سرخ اسیا
بعید میدونم اتفاقی بیفته.وا نمیده ای اف سی تا موقعی که ما هیچ گونه لابی نداشته باشیم صندلی هامونم به درد کارهای پیش پا افتاده میخوره همین اش و همین کاسه
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۲۰:۰۴
پاسخ
4
34
محمد رضا
وظیفه وزیر این کارها هست نه دخالت توی کارهای ریز باشگاه ها
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۴۴:۱۹
پاسخ
2
34
حسین
من خودم با افتخار میگم طرفدار استقلال ام.تو چندتا کانال مجازی عضو بودم ادمین های این کانال ها برام ثابت شد ک همشون بچه ان و موندن تو اینجور کانال ها توهین ب خود ادمه.تو این کانال ها دارن بدتر از عربستانی ها تیم ها به هم دیگه حرف هایی میزنن ک ادم ب عقل خودش شک میکنه.بخاطر یکبارم شده پشت هم باشیم ن ک خودمونو تخریب کنیم
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۰۲:۴۷
پاسخ
2
41
ستارگان سرخ ایران
من که میگم که ولی چه فایده فردا بازم حرف همین کانالها رو می زنیم
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۲۵:۳۴
6
16
رضا
این ماجرا امتحان بزرگی برای ماست. باید متحد بود و یکپارچه عمل کرد. تا این لحظه که واکنش فدراسیون و باشگاهها عالی بوده.
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۲۰:۵۱
پاسخ
4
28
حسین
نتیجه نمی گیرید.
۰۱ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۹:۴۰:۵۲
پاسخ
14
15