شکایت خبرنگاران و عکاسان خسارت دیده از باشگاه سپاهان

شکایت خبرنگاران و عکاسان خسارت دیده از باشگاه سپاهان

3770
15:37
12 خرداد 1398
خبرنگاران و عکاسانی که در بازی پرسپولیس و سپاهان خسارت دیده‌اند، به کمیته انضباطی شکایت کردند.

به گزارش وبسایت نود، بعد از پایان بازی نیمه نهایی جام حذفی در اصفهان که با برتری پرسپولیسی‌ها همراه بود، اتفاقات ناخوشایندی در بیرون ورزشگاه نصف جهان رخ داد. اتفاقاتی که موجب آسیب دیدن هموطنان ما و خسارت دیدن برخی ماشین‌ها که نمره‌ی آن‌ها برای تهران بود، شد. اتفاقی که افتاد به قدری تلخ بود که می‌توان از آن به عنوان یک فاجعه نام برد. فاجعه‌ای که در به وجود آمدن آن کوتاهی‌هایی هم از سوی برخی مسوولان صورت گرفت.

بعد از بازی چهارشنبه شب ماشین مهدی زارع که از عکاسان ورزشی کشور است در بیرون ورزشگاه به آتش کشیده شد و اکبر کریمی، آرش جعفری و محسن میرزا ابوالقاسم که برای پوشش خبری این بازی از تهران به اصفهان رفته بودند هم ماشین‌هایشان با خسارت سنگین از سوی تماشاگرنماهایی که در اصفهان بودند، مواجه شد.

حالا بعد از گذشت چند روز از فاجعه‌ی اصفهان، این 4 عکاس و خبرنگار از باشگاه سپاهان به کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال شکایت کرده‌اند و خواهان این هستند که باشگاه سپاهان به دلیل قصور در اداره‌ی هواداران، خسارت‌های وارد شده به ماشین‌هایشان را پرداخت کند.

در این شکایت که تقدیم به رییس سازمان لیگ فدراسیون فوتبال شده است و قرار است از طریق رییس سازمان لیگ به دبیر کل فدراسیون فوتبال داده شود و دبیر کل فدراسیون فوتبال هم شکایت وارد شده را به رییس کمیته انضباطی برساند، از مسولان باشگاه سپاهان خواسته شده این باشگاه خسارت وارد شده به ماشین‌ها را جبران کند، اموال سرقت رفته از ماشین‌ها را هم خسارتش را پرداخت کند و افت قیمتی که ماشین‌ها بعد از اتفاقات پایان بازی پرسپولیس و سپاهان داشته‌اند را هم پرداخت کند.

سازمان لیگ برتر پیش از این اعلام کرده بود که خسارت این خبرنگاران جبران خواهد شد.

1870 
 
 

نظرات کاربران
عبدالغفور
کار خیلی زشتیه واقعن زشته
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۱۱:۵۴
پاسخ
1
46
فرهاد
چرا باید سازمان لیگ خسارات وارده به عزیزان زحمتکش عرصه ورزش را بپردازد ؟ خسارات وارده را باید آقای تابش بپردازد که روزهای قبل از بازی با صدور بیانیه ، مصاحبه و بهانه جوئی مستقیم و غیر مستقیم هواداران سپاهان را تحریک و تهییج کرد تا معدودی از آنها گرفتار توهم شوند و این فاجعه را رقم بزنند ؟ حساسیت بخشیدن کاذب به این مسابقه عامل تمام حوادث بود و باید با مرور اتفاقات حاشیه ای مقصران را شناخت و خسارات خبرنگاران بیگناه و زحمتکش را از آنان گرفت .
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۵۲:۵۱
پاسخ
1
57
Reza
این همه شکایت از سپاهان ولی من نمیدونم چرا زورشون فقط به تیمهای مشهدی میرسه و بی جهت مدام جریمه میکنن..
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۴۴:۰۲
پاسخ
2
52
پرسپولیس ایران
باید کلا یه فصل تماشاگراش نیان ورزشگاه.اخه تا کی باید این اتفاقا بیوفته.سربازی که چشمشو از دست داد.نوجوانی که با عموش اومدم چشمش کور شد.طرفدار پرسپولیس از هلند برای دیدن بازی اومدم چشمش را از دست داد.کی جواب دختر منو میده.....ماشین خبرنگاران در اتش سوخت.اخه تا کی.چرا بادی اینقدر به جون هم بیوفتیم
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۹:۰۰
پاسخ
2
52
TT فراتر از باشگاه
خخ کجای دنیا خبرنگار از باشگاه شکایت میکنه حداقل برید از تیم پیروزی شکایت کنید اونا زدن حتما وگرنه هوادار سپاهان عشقن
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۲:۵۳
پاسخ
79
6
Mshh
اینا همش به خاطر اینه همه صورت مسئله را یادشون بره.وگر نه همین فصل چندین بار از این اتفاقا افتاده
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۹:۵۱
پاسخ
33
2
عشقممم نیمار
میگم اگ طرفدارن شیش_پولیس مثلا این خسارت هارو میزدن ..باز خبرنگارا از شیش_پولیس شکایت میکردن ؟؟؟:-) میفهمید ک چی میگم ؟؟؟:-)
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۷:۵۳
پاسخ
67
6
nsn
نصف حقشونه
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۳۲:۱۶
پاسخ
12
90
شهربابک
باید خسارت بدن تماشاگران سپاهان محروم کنند
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۱:۴۱
پاسخ
10
142
حمید
چرا به کمیته انضباطی؟؟؟ باید به زیرمجموعه های قوه قضاییه شکایت ببرید،کمیته انضباطی تو این چند سال با تخلفات سپاهانی ها چیکار کرده که بار دومش باشه.
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۶:۰۴
پاسخ
11
161
6در4 دسته 3 ای
الان تابش میاد میگه کار سپاهانیا نبوده قلعه نوعیم که مظلوم نمایی ایشالله که این فیلما ه دست فیفا برسه تا اقلا اونا کاری بکنن اینجا مثل بازی قبل تشویقشون میکنن تا کی میخوان اینا چشم مردم و کور بکنن
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۵:۰۲
پاسخ
11
140
علی
اگه میتونن ثابت کنن کاره هوادارا سپاهان بوده ما از شکایتشون استقبال میکنیم
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۳:۲۵
43
3
محسن
کار هوادارنماهای سپاهان بسیار زشت و خارج از اخلاق بوده و صد در صد محکوم هستش... اما سپاهانی ها واقعا از اصحاب رسانه خسته اند از کسایی که با قلمشون در حق سپاهان ظلم می کنند و حقیقتو برعکس جلوه میدن... به امید روزی که فوتبالمون به عدالت واقعی برسه و فساد از فوتبالمون رخت ببنده..
۱۲ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۱۳:۵۱
پاسخ
163
21