شکایت رئال مادرید از یک نشریه پرتغالی به دلیل ادعای جنجالی در مورد رونالدو

شکایت رئال مادرید از یک نشریه پرتغالی به دلیل ادعای جنجالی در مورد رونالدو

4652
18:16
19 مهر 1397
باشگاه رئال مادرید از یک نشریه پرتغالی شکایت خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود - باشگاه رئال مادرید از یک نشریه پرتغالی شکایت خواهد کرد. 

به گزارش وبسایت نود، باشگاه رئال مادرید با انتشار بیانیه ای ادعای یک نشریه پرتغالی در مورد نقش این باشگاه در پرونده اتهام تعرض جنسی به کریستیانو رونالدو را رد کرده است.

نشریه کوریرو دامان ها مدعی شده رونالدو با فشار باشگاه رئال مادرید مجبور شده در سال ۲۰۱۰ به کاترین مایورگا که او را به تعرض جنسی متهم کرده در ازای سکوتش پول پرداخت کند. این زن آمریکایی مدعی شده رونالدو در سال ۲۰۰۹ به او تعرض کرده و سپس با پرداخت پول خواهان سکوت او شده است. 

در بیانیه رئال آمده:

باشگاه رئال مادرید از نشریه پرتغالی کوریرو دامان ها برای انتشار اطلاعات غلط که باعث می شود وجهه باشگاه مخدوش شود شکایت کرده است. این باشگاه هیچ اطلاعی در مورد ادعایی که این نشریه منتشر کرده ندارد. باشگاه رئال مادرید از این نشریه خواسته که هر چه سریع تر ادعای خود را پس بگیرد. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
عشقممم نیمار
وااااییی... این رونالدو‌چقد حاشیه داره ...!!! =-O فک‌منم ..یونتوس مجبور شه..نیم فصل ..رونالدو‌ بفروشه چون‌ سهام یونتوس ..با این حاشیه های رونالدو‌داره سقوط میکنه .. :-P عاقای رونالدو ... حالا دیدی ..از زیر چتر عمو‌پرز در اومدن ... چ‌عاقبتی داره؟؟!! :-)
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۴:۱۲
پاسخ
27
43
مسی اسطوره پنالدو
به ریال چه.این حرفها برا بچه هاست.الان مادر بچه هاش کی هستن.خب پول میده تا نیان دنبال بچه هاش.اینا که نمیشه انکار کرد.کاش مثل توپ طلاهاش دروغ باشه الان چهارتا بچه میان میگن مسی اینجوره یا اونجوره.بس دیگه با این حرفا فقط خودتونو آروم میکنید .مسی خانوادش معلوم هستس.مسی بهترین ورزشکار تاریخ از هر لحاظ.چه اخلاقی چه ورزشی
۱۹ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۲:۵۹
پاسخ
29
58