شکایت صادقی از استقلال و تراکتورسازی در کمیته انضباطی AFC ثبت شد

شکایت صادقی از استقلال و تراکتورسازی در کمیته انضباطی AFC ثبت شد

3783
11:28
06 آبان 1396
وکیل بازیکن سابق استقلال گفت:.روز گذشته ایمیلی از دپارتمان حقوقی با رونوشت از کمیته انضباطی AFC دریافت کردم که حاکی از دریافت شکایت و ثبت آن در کمیته انضباطی و دپارتمان حقوقی AFC است.

وبسایت رسمی برنامه نود - وکیل بازیکن سابق استقلال گفت:.روز گذشته ایمیلی از دپارتمان حقوقی با رونوشت از کمیته انضباطی AFC دریافت کردم که حاکی از دریافت شکایت و ثبت آن در کمیته انضباطی و دپارتمان حقوقی AFC است.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، وکیل امیرحسین صادقی،‌ در خصوص شکایت امیرحسین صادقی به AFC بابت طلبش از دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی تبریز اظهار داشت: موکلم امیرحسین صادقی به علت شکایت از دو باشگاه استقلال و تراکتورسازی به AFC مراجعه کرده است. روز گذشته ایمیلی از دپارتمان حقوقی با رونوشت از کمیته انضباطی AFC دریافت کردم که حاکی از دریافت شکایت و ثبت آن در کمیته انضباطی و دپارتمان حقوقی AFC است.

وی در ادامه افزود: با توجه به اینکه رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر آقای فتاحی اعلام کرد که بدهی‌ باشگاه‌ها در AFC ثبت شده و تا 3 روز آینده فرصت تسویه دارند و تیم‌هایی که نتوانند بدهی خود را تسویه کنند از آسیا حذف خواهند شد، ممکن است این اتفاق برای تیم های بدهکار بیفتد، زیرا لیگ برتر ایران نام حرفه‌ای را یدک می‌کشد. اگر این اتفاق برای فوتبال ایران بیفتد، یا باید نام فوتبال ایران را غیرحرفه‌ای بدانیم یا تیم‌های بدهکار از گردونه مسابقات حذف می شوند.

شکرریز در ادامه افزود:‌ AFC ترفند جدیدی را به کار گرفته است، مبنی بر اینکه شکایت‌ها را ثبت می‌کند و منتظر اعلام نتیجه صدور مجوز حرفه‌ای باشگاه‌داری می‌ماند تا رای خود را به صورت قطعی اعلام کند. همانطور که می دانید تیم‌های عربی در آسیا هم به علت بدهی حذف شدند.باشگاه های ایرانی برای چه با بازیکنان قراردادهای میلیاردی می‌بندند و نمی توانند پول بازیکنان را بدهند، برای چه از بیت‌المال هزینه می‌کنند؟

وکیل امیرحسین صادقی در ادامه گفت: موکل من به علت عدم پرداخت بیش از یک میلیارد تومانی باشگاه استقلال و همچنین مالیات و طلبش از تراکتورسازی تبریز دچار مشکلات زیادی در زندگی خصوصی‌اش شده است ،هم ممنوع‌الخروج و ممنوع‌العامله از اداره مالیات شده است.مدیران استقلال و تراکتورسازی حداقل مانند مدیران دیگر باشگاه‌های ایرانی به دنبال راه حلی برای پرداخت این بدهی‌ها به اشخاص فوتبالی باشید.علت علنی کردن این شکایت صرفا این است که اگر استقلال و تراکتور سازی از آسیا حذف شدند، مدیران این دو تیم اظهار بی‌اطلاعی نکنند و در صورت هر گونه برخورد قانونی در آینده به هواداران خود دروغ نگویند.

 

2051

نظرات کاربران
بی نام
ممنوع العامله شده از اداره مالیات یعنی چی
۰۷ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۱۷:۰۴
پاسخ
0
0
آبي ترينم
بنظر من الان موقع خوبى نبود
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۳۷:۵۶
پاسخ
0
4
مهدی
نامرد گذاشته آخرین روزا شکایت کرده که باشگاههای ایرانی حذف بشن ! بخدا اون پولی هم که گرفتی زیادیته ! پول یکسال قرارداد یک بازیکن معمولی لیگ ایران مساوی با کل عمر یک کارمنده دیگه کارگر و.. که بماند ! از بیت المال میلیاردی میگیرن ولی در عمل نیم قرن هست که حتی نتونستند قهرمان آسیا بشن ! تقصیر ماست که بازیکنان بی کیفیت ایرانی رو بزرگشون کردیم
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۷:۲۳:۱۴
پاسخ
0
6
mehrab
وایییی درسته که حق داره امیر حسین صادقی ولی واقعا کمال بی احرتامیه به هوادارا بعدشم در مصاحبه ها رگ گردنشون رو بیرون میدن برای هوادارای استقلال از امیر حسین انتظار نداشتیم امیدوارم سریعتر این مشکلات مرتفع شه ..
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۶:۲۴:۲۱
پاسخ
12
22
امین
بعنوان طرفدار پرسپولیس خداییش از صادقی انتظار داشتم توی این شرایط درک کنه وضعیت استقلالو و فعلا شکایت نکنه!ما پرسپولیسی و استقلالیا اگه پشت تیمهامون نمونیم تا چند وقت دیگه تیمهایی امثال پدیده و پیکان و... قطب فوتبالمون میشن!
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۵:۵۰
پاسخ
3
32
هِـــــــي ...
چه روزگاري شده ... بنده خدا افتخاري به هر دري ميزنه تا بدهي هاي حاج فتل رو بتونه سَبُك كنه ولي باز هوادار حاج فتل رو بيشتر دوس داره!!!
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۲۲:۳۴
پاسخ
2
46
سونامی قرمز
داداش الان هیچی ندارن 4-5 میلیارد واسه یه نیم فصل دادن به مربی جدید که از قرمز نبازن که نشد
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹:۳۰
پاسخ
4
45
ارتش سرخ
آخه مدیر عاملهای محترم استقلال، چرا چهار پنج ساله که قراردادهای نجومی با بازیکنها میبندین و بعدش نمی تونین پرداخت کنین. کاری که دایی انجام داد رو یاد بگیرید. چهار سال قبل عالیشاه و نورالهی و طارمی و علیپور و چند تا جون دیگه رو آورد پرسپولیس و الان پرسپولیس داره نون جون گرایی چند سال گذشته رو نوش جان میکنه‌.فقط امیری و بیرانود با قیمت بالا پارسال اومدن پرسپولیس. حالا شما چی: رحمتی، منتظری، شجائیان، جبارف، رحمانی، جباری، بیت سعید و .... همه رو میلیاردی خریدین، هم ته جدولین و هم ۶ تا تو آسیا خوردین و هم دربی رو باختین. کمی هم فکر پول بیت المال باشین.
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۹:۰۸
پاسخ
1
46
۶۴
اخه این چه حرفیه که میزنی؟‌ یعنی طارمی این چند سال مفتی بازی کرده؟ بازیکنای پرسپولیس مخصوصا ملی پوشا میدونی قرارداداشون چقدره؟
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۹:۵۱
9
1
دختر پرسپوليسي
خخخخ كاپيتان با تعصب مچكريمممم
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۱۸:۴۰
پاسخ
4
42
۳
چه خبر از شکایت علی دایی؟‌ کاپیتان و اسطورتون ... خخخخخخخخ
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۷:۲۲
12
2
6666
شیشتاییها این خبررادریابیدباتعصبهاتون چی میکنن ههههه
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۷:۲۹
پاسخ
4
47
6تا
مکتب شیشتقلال همینه دیگه خخخخخ
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۳:۰۶
پاسخ
2
48
خطاب به ۱۳ پولیسیا
به شماها ربطی نداره... طلب میلیاردی دایی را ندادین هنوز؟ ههه
۰۶ آبان ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۳:۱۴
10
2