شکایت همامی از پرسپولیس در AFC: پولم را می‌خواهم و دیگر مهم نیست پرسپولیس ضربه می‌خورد

شکایت همامی از پرسپولیس در AFC: پولم را می‌خواهم و دیگر مهم نیست پرسپولیس ضربه می‌خورد

19422
15:20
13 مهر 1397
دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس شکایت جدید علیه این باشگاه به AFC فرستاد.

وبسایت رسمی برنامه نود - دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس شکایت جدید علیه این باشگاه به AFC فرستاد.

به گزارش وبسایت نود، مسعود همامی دروازه‌بان اسبق تیم فوتبال پرسپولیس به دلیل پرداخت نشدن مطالباتش از سوی این باشگاه به AFC شکایت کرد. این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس برای جلوگیری از حذف این تیم از لیگ قهرمانان آسیا در تلاش بودند که بدهی‌های مالی خود را به صفر برسانند که البته این طور نشد.

مسئولان باشگاه پرسپولیس تا ۹ شهریور سال جاری فرصت داشتند که این بدهی‌ها را بپردازند اما تا امروز ۱۳ مهرماه، هنوز با مسعود همامی دروازه‌بان سابق خود تسویه حساب نکردند.

این مساله باعث شد تا همامی هفته گذشته شکایت جدیدی را علیه پرسپولیس به AFC ارسال کند و به نظر می‌رسد در صورت رسیدگی نکردن به این پرونده، اتفاق تلخی برای پرسپولیس رخ خواهد داد و شاید این باشگاه فصل آینده از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شود.

این در حالی است که همامی برای پیوستن به پرسپولیس و جدایی از پیکان چکی به مبلغ ۲۰۰ میلیون تومان به این باشگاه برای دریافت رضایت‌نامه‌اش داده بود که این چک پاس نشد و همین موضوع باعث شد تا مسئولان پیکان از همامی شکایت کنند و گفته شد که به باشگاه پرسپولیس هم اعلام شده فعلا پولی به این دروازه‌بان پرداخت نشود.

مسعود همامی در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس، در خصوص آخرین وضعیتش با باشگاه پرسپولیس برای گرفتن مطالباتش از این باشگاه گفت: من هیچ توافقی با باشگاه پرسپولیس نکردم. ۲۰ بار در این باره مصاحبه کردم و به باشگاه فرصت دادم تا پولم را بدهند. حتی به آن‌ها نامه نوشتم و گفتم اگر پولم را دادید که هیچ و اگر ندادید کاری می‌کنم تا به پولم برسم. عواقبش هم برای من مهم نیست. تهدیدی هم نکردم فقط می‌خواهم به پولم برسم.

وی ادامه داد: به همین دلیل روز شنبه هفته‌ای که گذشت ایمیل جدیدی به کنفدراسیون فوتبال آسیا ارسال کردم و با پست DHL هم مدارکم را فرستادم و منتظر هستم تا ببینم چه می‌شود. این موضوع را به مسئول روابط عمومی پرسپولیس هم گفتم. دیگر برای من مهم نیست که تیمی محروم می‌شود یا ضرر می‌کند. همه جوره با پرسپولیسی‌ها راه آمدم و به آنها فرصت دادم اما دیگر این کار را نمی‌کنم. تماس هم بگیرند تا توافق کنیم من پاسخی به تماس‌شان نخواهم داد. من به مسئولان پرسپولیس گفتم که دیر یا زود به پولم می‌رسم و تا الان هم نمی‌خواستم پرسپولیس ضرر کند اما آقایان به من گفتند تو می‌خواهی پرسپولیس را نابود کنی! من اما به آنها می‌گویم اتفاقا این شما هستید که می‌خواهید پرسپولیس را نابود کنید چون قدمی برای حل مشکلات مالی بر نمی‌دارید.

همامی تصریح کرد: این افراد می‌خواهند پرسپولیس و حتی فدراسیون فوتبال هم ضرر کند. من دیگر پای میز مذاکره با آقایان نخواهم رفت و AFC مشکل من را حل خواهد کرد.من مدارکم را فرستادم و منتظر هستم که به پولم برسم. تا اینجا هم کلی تحمل کردم اما دیگر یک روز هم به آقایان فرصت نمی‌دهم و می‌خواهم بعد از یک سال و نیم به پولم برسم.

 

1004

 

نظرات کاربران
سهیل
بابا کمی از بشار و منشا یاد بگیرید 5 ماه حقوق نگرفتن واسه پرسپولیس جون میدن واسه تیم تو رو خدا توی این موقعیت حساس به تیم ضربه نزن پولتو میدن بابا چرا الان یادش افتادی
۱۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۵۳:۳۰
پاسخ
0
12
محمد
سلام من نمیفهم کی میخواد این محرومیتا برامون تجربه بشه بسه دیگه تمموش کنید...
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۴:۲۳
پاسخ
0
23
Amir
حميد درخشان... يه نيم فصل كمتر تيم دستت بود ببين پاي چه كساييو به پرسپوليس باز كردي... نيلسون رد كردي اينو جاش آوردي
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۰۹:۴۵
پاسخ
0
28
ارتش سرخ
نمیتونی یه مدت صبر کنی؟ مگه نمیبینی هر چی پول و ارز و ۶ تا ۶تا خوردنه، واسه تیم سوم پایتخته و هر چی بی پولی و افتخاره واسه پرسپولیسه؟ انصاف داشته باش
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۷:۴۱
پاسخ
3
26
سرخ
واقعا رویه مدیران قرمز و آبی پایتخت عجیب و غریبه! کاری با طرف هاشون می کنن که دیگه راهی جز شکایت باقی نمونه! انگار چیزی از مسئولیت نمی فهمن
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۵۱:۳۴
پاسخ
1
18
امین کرمانشاهی
بعید نیست به دلیل این شاهکار مدیران پرسپولیس رو از ادامه لیگ قهرمانان محروم کنن امیدوارم اینجوری نشه زودتر پولشو بهش بدن بره هیچ کارایی هم نداشته واسه پرسپولیس این آقا الن وقت شکایت کردن بود ؟؟
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۶:۳۹
پاسخ
1
24
O+
شما ها که هر فصل نزدیک یک میلیارد درآمد دارین حالتون اینه حالا ما قشر کارگر و کارمند که در ماه دو. میلیون هم حقوق نم گیریم پس اوضاعمون چطوره با کمال احترام شما هم اصلا برا ما مهم نیستی
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۱:۳۲
پاسخ
0
32
بر کرسی قضاوت
دوستان پرسپولیسی ناراحت نشن ولی اگه محروم شدند بر اساس قانون بوده . شما میتونید مدیریت باشگاه رو مواخذه کنید.این بنده خدا قانونی عمل کرده و هیچ چون و چرایی هم نداره.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۳۸:۳۳
پاسخ
30
3
M r
معلومه از كجا دارن ساپورتت ميكنن كه ضربه بزني به پرسپوليس حيف كه يك روز تو تو اين تيم قهرمان بودي پرسپوليسي بودن لياقت ميخواد.
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۷:۴۴
پاسخ
1
31
مسعود
حقته، پولتو بگیر از این جعلپولیس
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۶:۵۶
پاسخ
34
3
Amir Rezaei
ای بابا پول ایشون رو بدید بره دنبال زندگیش اصلا یه شماره حساب بدید ما هوادارا پول جناب همامی رو بدیم خسته شدیم هر روز هر روز شکایت
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۷:۵۳
پاسخ
2
30
اهوازی
حق داری دادا پولته باید بگیری. نوش جونت
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۲:۱۰
پاسخ
32
2
علی
1. یارو 200 میلیون چک کشیده تا رضایتنامه بگیره بیاد پرسپولیس یک فصل بشینه رو نیمکت 2. پول یک فصل رو نمیکت نشستنشو ندادن رفته شکایت کرده afc اینا پول منو خوردن 3. حالا دو برابر طلبش هزینه کرده تا حکم فیفا رو بگیره قشنگ یه فیلم کمدی از توش درمیاد!!!
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۱۱:۲۸
پاسخ
1
34
Perspolis
یه بی لیاقت مثل شماس که توو تیم میاد و تیمو ب دردسر میندازه.مثل اینکه اینا از پیشرفت پرسپولیس ناراحتن! بعضیا زیرپاشون میشینن شکایت کنن. ادمین بچاپ لطفا
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۵۹
پاسخ
2
36
میلاد
ای جونم
۱۳ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۵۹:۳۳
پاسخ
41
2