شکایت وزارت ورزش و جوانان از مدیر ایرانی برنامه‌های تیام/پلیس فتا وارد میدان شد!

شکایت وزارت ورزش و جوانان از مدیر ایرانی برنامه‌های تیام/پلیس فتا وارد میدان شد!

21444
23:19
29 تیر 1397
حملات روزهای گذشته برخی هواداران استقلالی به مدیران وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال، حالا پای پلیس فتا و شکایت علیه بانیان این کار را به وسط کشیده است.

وبسایت رسمی برنامه نود - حملات روزهای گذشته برخی هواداران استقلالی به مدیران وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال، حالا پای پلیس فتا و شکایت علیه بانیان این کار را به وسط کشیده است.

به گزارش وبسایت نود، حملات روزهای گذشته برخی هواداران استقلالی به مدیران وزارت ورزش، فدراسیون فوتبال و باشگاه استقلال، حالا پای پلیس فتا و شکایت علیه بانیان این کار را به وسط کشیده است.

گفته می شود مدیر ایرانی و سابق برنامه تیام در اقدامی عجیب در شبکه اجتماعی خود شماره تلفن های مسئولان ورزش و حتی نشانی خانه و محل کار آنها را منتشر کرده بود!

حال با شکایت دایره حقوقی وزارت ورزش و جوانان ، پلیس وارد بررسی ها فنی خواهد شد و در صورت کشف و تایید این موضوع ، تبعات سنگینی برای عاملان خواهد داشت.

 

1004

نظرات کاربران
صابر666666
ایجنتها (شما بخونین دلالها) گند زدن به فوتبال کشور . بازیکن هم که تمام و کمال در اختیارشونه .
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۲۹:۰۷
پاسخ
0
6
محمدحسین
دلیلش چی بوده؟چرا
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۰۸:۵۶
پاسخ
0
24
امید تقاوی
من خودم اس اسی دو اتیشم و میدونم قیمت بازیکنای فوتبال الان خیلی بیشتر از ایناست و مشکل ما اینه پولمون بی ارزش شده که بازیکن سه میلیاردی پارسال با همون قرارداد میشه ده میلیارد و پرداخت نمیتونیم بکنیم ولی به جدیت با این نوع قرارداد مخالفم که از طرفدار اهرم فشار بسازن و مردم نااگاه هم جبهه گیری کنن ندانسته و مدیر برنامه ها هم قراردادهای ابکی پیشنهاد بدن مثل شیش ماه چند میلیارد ،الان اگر مجید حسینی جوان بیاد بگه من قرارداد ۵ سال میبندم ۱۵ میلیارد واسه پنج سال خیلی هم خوبه چون سه سال بازی میکنه بعد هم با مبلغ بیشتر تراسفر میشه و پول این مدت همراه با سود بیشتر نصیب باشگاه میشه مثل تموم نمونه های خارجیش که کوتینیو رو میخرن ۲۰ میلیون چند سال هم بازی میکنه و بعد میدن ۱۵۰ میلیون دلار و با سودش میرن چندتا مثل اون رو میخرن ولی ایران از ترس تیم های رقیب و مشکلات قانونی مجبورن قرارداد یک ساله ببندن یا بند ازادسازی به اروپا بزارن که یعنی هیچی کاااااش فدراسیون قانونی محکم واسه این کار بزاره مثلا بگه بازیکن زیر سی سال باید قراردادهاش بالای سه سال باشه و ... ولی این افراد به درد هیچ کاری جز دروغ گفتن نیستن. ممنون اگر ثبت کنید ادمین
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۵۸:۳۲
پاسخ
2
45
راشا
دیگه این استقلالیا شورشو دراوردن!!
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۸:۵۳
پاسخ
28
34
ارتش سرخ
بخدا این استقلالیها با اختلاف بی منطق ترین طرفدارهای فوتبالن. اگه جای پرسپولیس بودین و طارمی و رضائیان و محرمی و مسلمان و امیری رو از دست میدادین و تازه دو نیم فصل هیچ بازیکنی هم نمبگرفتین چه بلاهایی سر وزارت درمیاوردین!!!!!
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۴۸:۰۵
پاسخ
52
104
پریسا
وزارت که از خودتونه دادااااش
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۲۵:۲۷
55
35
مسعود گل باشی
چه ربطی داشت؟
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۳:۵۴
68
28
ایرانی
صدرحمت به مینو رایولا اینا کلاشن نه ایجنت مگه بازیکن خودش هویجه که اینا همه چیزو به گندکشیدن
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۳۵:۱۵
پاسخ
3
60
فقط زلزله
به قرآن آخه یه بازیکن مگه چقد ارزش داره. آقا اصلا تیامو گرفتید و قهرمان آسیا هم شدید ستاره سومم زدید. ولی این آبروریزیها رو ....... آقا بزرگی به تعداد افتخار نیست به محبوب بودن. آقا تختی مدالاش از خیلی ها کمتر ولی تنها به او میگن آقا تختی
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۴:۲۴
پاسخ
29
105
FC TAJ
درسته که به دست آوردن افتخار به هر قیمتی نیست اما احساس می کنم این کامنتی که گذاشتی رو فقط یه پرسپولیسی میتونه داده باشه چون خوب میدونه که از نظر افتخار به ما تاجیا نمیرسه ( ** )
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۳:۰۴
84
48
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
عجب:))
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۱:۲۳
پاسخ
14
37
آبی آسمونی
چرا کسی که همچین کاری رو میکنه اسمشو نمیگن؟ چرا اون دلالایی که خلاف میکنن رو معرفی نمیکنند؟ میترسن آبروشون بره؟ کسی که خلاف میکنه باید اسمشون اعلام بشه تا از ترس آبروشون هم شده کسی این خلافارو نکنه
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۱:۲۰
پاسخ
3
102
سارا اس اسی
هر کی به شفر تهمت بزنه با طرفداران استقلال طرف هست.
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۲۰:۳۲
پاسخ
91
49
سارا اس اسی
خطاب به maysam چون نتونسته کمیسیون تیام رو بگیره الان گفته شفر و پسرش از بازیکن ها درصد میگیرن! باید به حسابش رسیدگی بشه
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۲۰:۱۳
10
8
Meysam
دقیقا الان چه ربطی به شفر داشت؟
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۵:۰۳
8
97
ابدی24
نامردا به خاطر پول چیکار میکنن با احساسات هواداران بازی میکنن سود ببرند ساده لوح اونایی هستن که یاری میکنن.
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۳:۱۲
پاسخ
5
119
قشقایی دسته دو
خیلی خوبه !!!!!
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۱۱:۲۹
پاسخ
54
71
06
اینم به خاطر توهمات شیشتقلالیاس دیگه، همه بازیکنای کلید پرسپولیس جدا شدن ولی ما به کسی تهمت نزدیم و توهم نزدیم
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۴:۲۶
پاسخ
90
153
مسعود گل باشی
خدایی خودت فهمیدی چی گفتی؟
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۰۳:۱۳
113
82
mehrab
واقعا حقشه این مدیر برنامه خیلی ما رو اذیت کرد و واسه تیممون حاشیه درست کرد باید جواب محمکی بهش بدیم تا افرادی مثه ایشون که باج میخواد از باشگاه دستشون رو شه و بقیه جرات همچین اشتباهی رو نداشته باشن ..
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۴:۰۰:۰۵
پاسخ
26
137
پسر آبی
اسمت روی خودته زاید هر چی میگی حرف زایده
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۵۰:۳۷
20
35
ایمون زاید
هرچی استقلال میکشه از هوادارای بی منطقشه
۳۰ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۱۴:۵۷
96
140