شکستی دیگر برای بارسلونا؛ جواهر لاماسیا به پاریسن‌ژرمن پیوست

شکستی دیگر برای بارسلونا؛ جواهر لاماسیا به پاریسن‌ژرمن پیوست

8877
22:36
01 مرداد 1398
ژاوی سیمونز با قراردادی حرفه ای به پاریسن‌ژرمن پیوست.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از مارکا، پاریسن‌ژرمن ژاوی سیمونز هافبک میانی 16 ساله بارسلونا را با قراردادی 3 ساله به خدمت گرفت.

سیمونز که متولد 21 آپریل 2003 در آمستردام هلند است، در ماه های اخیر توجهات زیادی را به خود جلب کرده و از او به عنوان یکی از درخشان ترین محصولات لاماسیا یاد شده است. برنامه بارسلونا در فصل پیش رو برای این بازیکن (که در تیم زیر 17 ساله ها توپ می‌زد) حضور در تیم جوونیل A (زیر 19 سال) و در ادامه ملحق شدن به تیم بارسلونای بی بود.

اما این پیشنهاد مورد موافقت سیمونز و مدیربرنامه های جنجالی او، مینو رایولا، قرار نگرفت و او در نهایت با امضای قراردادی حرفه ای به پاریسن‌ژرمن پیوست. البته به نظر می‌رسد که او در ابتدا هم مانند بارسلونا، برای تیم زیر 17 ساله های پاریسن‌ژرمن به میدان برود. 

این آخرین قسمت از جنگ طولانی دو باشگاه بارسلونا و پاریسن‌ژرمن است و به نظر می‌رسد فعلا باشگاه پاریسی از رقیب خود پیشی گرفته است. پی‌اس‌جی همچنان موضع محکم خود را نسبت به نیمار حفظ کرده و با پیشنهادات گوناگون بارسلونا برای بازگرداندن ستاره برزیلی (از جمله گنجاندن دو بازیکن در قرارداد) مخالفت کرده است. رابطه میان این دو باشگاه روز به روز وخیم تر می‌شود.

سیمونز که از 7 سالگی تاکنون در بارسلونا حضور داشته، در سخنانی پیرامون انتقال خود گفت: من عشق و حمایت صدها هوادار بارسلونا که به من انگیزه می‌دادند و مرا به پیشرفت و آماده شدن برای بازی در نیوکمپ تشویق می‌کردند، حس می‌کردم. اکنون مسیر جدید و هیجان انگیزی را بیرون از نیوکمپ آغاز کرده ام اما نمی‌توانم بدون گفتن این جمله خداحافظی کنم که بارسلونا تا زمانی که زنده ام، جایگاه خاصی در قلب من خواهد داشت.

سیمونز یک هافبک میانی است که قابلیت بازی به عنوان هافبک تهاجمی را هم دارد. او سابقه بازی برای تیم های ملی زیر 15 و زیر 16 ساله های هلند را هم در کارنامه خود دارد. 

7712

نظرات کاربران
محمد جواد
نیمار دوم . چندی دیگه میشه که این هم میخواد از زندان ناصر فرار کنه ولی پاش گیره . خوش بگذره .
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۱۷:۳۱
پاسخ
0
23
javadbarca10
بارسا ضرر نکرد بازیکن ضرر کرد که رفت PS6 واقعا نیمار برای اینا درس عبرت نمیشه
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۳۷:۵۸
پاسخ
3
20
علی
این یازده سال ازنیماروشانزده سال ازمسی کوچکتره مسی ونیماروقتی ازفوتبال خداحافظی کنن این تازه فوتبالشوتورده بزرگسالان شروع میکنه
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۴:۲۶
پاسخ
0
19
فوتبال پاک
بازیکنی که دلش با تیم نیس و دنبال پوله از تیم بره بهتره خیلی بده که جوان ها دارن پولکی میشن هر کس پولکی شده فوتبالش به کل نابود شده جوان ها باید اسطوره هارو ببین تا یاد بگیرن و رویای اسطوره شدن داشته باشن این بچه هم باید نیمار رو میدید که به چه وضعی افتاده و ازش یاد میگرفت ولی خب خلایق هرچی لایق این بچه هم در آینده هیچی نمیشه
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۱:۲۰
پاسخ
2
16
پرسپولیسیم پرسپولیسمه
عشقم نیمارجان جوری میگی نیمارجونم انگار چه آشنایی داری باهاش بابا تو این نیمار رو تو سرچات پیداکردی ولش کن دیگه
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۲:۱۵:۰۱
پاسخ
2
12
shahin
چه جوری با زیر 18 سال قرارداد حرفه ای بستن ؟
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۲۲:۳۷
پاسخ
8
40
Wien
هر کس که اسم پدیده را بهش میدن،قرار نیست در آینده یه مسی یا رونالدو ازش در بیاد،در اصل بیشتر اینجور بازیکنان در اثر تبلیغات مدیر برنامه هاشون،بخصوص رایولا که یه گاو شیرده مثل پاریسن ژرمن گیر آورده و مالک عرب این تیم را حسابی میدوشه،بخصوص که ناصر خلاف بالای ۲۰۰ میلیون یورو بابت نیمار به بارسا داده و آن انتظاری که از نیمار داشت،برآورده نشد و یه جورایی،حس میکنه سرش کلاه رفته و خصوصیات عربها هم تقریبا مثل تمام خاورمیانه ایها،احساساتی و انتقامی هستند،الان یه جورایی ناصر خلاف با بارسا سر لجبازی افتاده و رایولای ناقلا حسابی از این موقعیت سواستفاده میکنه و پاریسن ژرمن را سرکیسه میکنه.
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۴۰:۰۹
پاسخ
10
58
عشقممم نیمار
چقد دلم خنک شد :-) ژاوی سموئنز بازی کناره نیمارم رو‌ب بازی کنار مسی ترجیح داد و این بزرگی نیمارم رو ثابت میکنه :-)
۰۱ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۵:۰۵
پاسخ
125
9
میلاد ۱۶۸۳۳
خخخخخ تو کارت از توهم گذشته
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۸:۱۵
1
17
داود
خدا وکیلی تو چقد دلت خوش که مسی رو با نیمار مقایسه می کنی، نیمار یه کمی از طارمی بهتر، البته منظورم این نیست که طارمی خوب، دقیقا برعکس، منظورم این که فقط طارمی افتضاح تر از نیمار.
۰۲ مرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۱۸:۰۶
3
11