شکست خانگی برایتون مقابل برنلی در حضور جهانبخش

شکست خانگی برایتون مقابل برنلی در حضور جهانبخش

5147
23:12
20 بهمن 1397
جهانبخش در این دیدار از دقیقه 66 وارد زمین شد.

به گزارش وبسایت نود، در آخرین مسابقه شنبه شب از هفته بیست و ششم لیگ برتر انگلیس، برنلی موفق شد در زمینِ برایتون به پیروزی 3-1 برسد.

در این دیدار وود در دقیقه 26 بازی را 1-0 به نفع میهمان کرد، سپس خود او بود که در نیمه دوم در دقیقه 61 بازی را 2-0 کرد. بعد از این گل، کریس هاتن دست به دو تعویض زد که یکی از این تعویض ها، حضور جهانبخش از دقیقه 66 بود. اما هشت دقیقه بعد، بارنز از روی نقطه پنالتی بازی را 3-0 کرد و سپس دقیقه 76 برایتون توسط دافی فقط یکی از گل های خورده را جبران کرد.

در نهایت این مسابقه 3-1 تمام شد. تا هر دو تیم 27 امتیازی در جدول باشند. البته برایتون با تفاضل گل بهتر، در رده چهاردهم است.

جهانبخش در این دیدار در حضور 24 دقیقه ای خود 14 بار توپ را لمس کرد و 8 پاس صحیح ارسال کرد، اما موفق به تاثیر ویژه ای در بازی تیمش نشد.

1878

نظرات کاربران
نادر
داور گند زد به بازی..یه پنالتی صد در صد نگرفت بلافاصله اونا توپو برگردوندند و گلر برایتون پنالت داد ولی داور ادامه داد . بازیکن توپ را زد بیرون تا توپ رفت بیرون داور بازی را نگه داشت و پنالتی گرفت اگر اوانتاژ داده پس پنالتیش چی بوده خداییش 100 رحمت به داورهای خودمان
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۳۱:۳۷
پاسخ
6
39
عارف 2000
خخخخخ چه افتخاری! 8 پاس صحیح؟ دقیقا یادمه 6 ماه پیش بعضیا میگفتن آقای گل میشه خداییش با چه منطقی این حرفا رو میزنید؟ ادمین لطفا بچاپ حرف بدی نزدم
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۸:۲۷
پاسخ
72
35
خطاب به بالایی
حسودیت میشه به جهانبخش؟؟؟ آخه لژیونر های شما نهایتا تا الخور و الغرافه و فلاسک لهستان میرند ...خخخخ
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۱۲:۵۹
3
9
کی روش.مورینیو.فرگوسن
یادمه هر دفعه که شما راجع به اینکه تیم ملی تو جام ملتها می بازه هم می گفتین حرف بدی نزدم اتفاقا اینکه برای لژیونر ملی پوش کشورت به جای آرزوی موفقیت پالس منفی می فرستی خیلی هم حرف بدی داری می زنی علیرضا تو هلند هم اولش خوب نبود اینجا هم قراردادش ۵ساله است و قطعا روز به روز بهتر میشه امروز هم به خاطر خستگی بازی جام حذفی همین چند شب پیش از اول فیکس نبود جدا یه فکری به حال خودت بکن! بعضیا رو تعصب به تیم باشگاهی داره نابود می کنه.
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۱:۵۵
2
4
مسعود گل باشی
کریس هیتن چرا جهانبخشو میزاره رو نیمکت تا بازیو ببازه؟ بخدا اگه از اول بازی کنه بیشتر میتونه تاثیرشو بزاره
۲۱ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۱۲:۴۴
پاسخ
32
63
امیر
جهانبخش باید یه کاری بکنه این جوری پیش بره معلوم نیس چه بلائی سرش میاد
۲۰ بهمن ۱۳۹۷ ساعت ۲۳:۳۹:۳۱
پاسخ
5
85