شکست پاریسن ژرمن در فینال جام حذفی فرانسه و قهرمانی رن

شکست پاریسن ژرمن در فینال جام حذفی فرانسه و قهرمانی رن

3468
02:26
08 اردیبهشت 1398
پاریسن ژرمن در فینال شکست خورد.

به گزارش وبسایت نود، تیم های پاریسن ژرمن و رن از ساعت ۲۳:۳۰ در فینال جام حذفی فرانسه به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان ۱۲۰ دقیقه با تساوی ۲-۲ به پایان رسید. تیم رن با نتیجه ۶-۵ در ضربات پنالتی پیروز شد تا فاتح این جام شود. 

پی اس جی در دقیقه ۱۳ با گل تماشایی دنی آلوز روی کرنر ارسالی به گل نخست رسید. نیمار در دقیقه ۲۱ اختلاف را به دو گل رساند. تیم رن در دقیقه ۴۰ با گل به خودی کیمپپمبه توانست یکی از گل های خورده را جبران کند و سیتوئه در دقیقه ۶۶ بازی را به تساوی کشاند. 

جدی ترین موقعیت بازی در وقت های تلف شده در دقیقه ۹۹ نصیب امباپه شد اما ضربه این بازیکن به تیر خورد. امباپه در دقیقه ۱۱۹ به دلیل تکل خشن با کارت قرمز مستقیم داور مواجه شد تا پی اس جی در آخرین لحظات ده نفره شود. 

در نهایت کاوانی، آلوز، پاردس، نیمار و ولاسکو ضربات پنالتی خود را برای پی اس جی گل کردند اما انکونکو ضربه اش را از دست داد تا رن قهرمان شود. 

۲۰۳۱

نظرات کاربران
اکبر تاجی
بازیکنهای پاریس ستاره هایی هستند که باید در تیمهایی مثل رئال و بارسا و ... بازی کنند. این تیم هم مثل آرسنال بازنده به دنیا اومده. خدا کنه تابستان امباپه و نیمار و وراتی بیان رئال.
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۴:۰۵
پاسخ
41
12
رضا
کجایی عششششقم نیمار :)
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۲۰:۳۸
پاسخ
3
56
بارسلونا مهد تیکیتاکا بزرگان تاریخ سه گانه دوگانه توپ طلا کفش طلا
چه کامبک خوریه این پاریس چیه این فوتبال :)
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۵:۵۸:۴۰
پاسخ
2
59
Magic Messi
این تیم رن خیلی عالی و با برنامه بازی کرد دقیقا ۲۵ ساله دارم فوتبال دنبال میکنم هیچ تیمی رو ندیدم مقابل یه تیم پرقدرت که خیلی فاصلشون زیاده اینطور با برنامه ریزی و خوب بازی کنه مخصوصا پنالتی ها که هر شیش تاش رو عالی و بی نقص زدن.واقعا قهرمانی مبارکشون باشه
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۱۶:۲۸
پاسخ
0
51
رئال
عشق نیمار کجایی تیمت باخته
۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۰۳:۰۵:۲۳
پاسخ
2
47