شکوری: با اداره کردن بازی موقعیت چندانی به پرسپولیس ندادیم

شکوری: با اداره کردن بازی موقعیت چندانی به پرسپولیس ندادیم

900
18:44
29 بهمن 1394
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال سایپا می‌گوید: باید شرایطی فراهم شود تا تماشاگران از بازی‌های لیگ استقبال زیادی داشته باشند.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال سایپا می‌گوید: باید شرایطی فراهم شود تا تماشاگران از بازی‌های لیگ استقبال زیادی داشته باشند.

به گزارش وبسایت نود و  به نقل از فارس ، ابراهیم شکوری بازیکن تیم فوتبال سایپا بعد از تساوی این تیم مقابل پرسپولیس گفت: پرسپولیس تیم خوبی است. ما هم بازی خوبی داشتیم و توانستیم یک امتیاز را بگیریم. در نیمه اول بعد از گلی که خوردیم بازی را اداره کردیم و موقعیت چندانی به حریف ندادیم. بازی مقابل چنین تماشاگرانی لذت خاصی داشت.

وی درباره داوری اظهار داشت: صحبت‌های من کمکی به داوری نمی‌کند. بهتر است به آنها کمک کنیم تا با آرامش کار کنند.

بازیکن سایپا همچنین درباره رایگان کردن بازی‌های لیگ عنوان کرد: باید شرایطی فراهم شود تا تماشاگران از این موضوع استقبال کنند. البته در این خصوص کارشناسان باید نظر دهند اما رایگان کردن ورزشگاه ها باعث می شود تا حضور تماشاگران هم بیشتر شود.

 

 

2020

نظرات کاربران
محسن
منطورت از اداره کردن به نفع گرفتن داوره که واستون اداره کرد دیگه
۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۶:۲۱
پاسخ
4
6
اتوبوس پرسپولیس
همه دیدن که پرسپولیس 20دقیقه اخر فقط دفاع بود قابل توجه اونایی که میگن اتوبوس خودتونم اتوبوسین تازه بعد از 54هفته که هیچ55هفته شد وهنوز حتی بالای ما نیومدین اینم ارزتونه . ادمین لطفا
۲۹ بهمن ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۲۸:۰۵
پاسخ
7
4