شکوری: فوتبالم را در سایپا تمام می‌کنم

شکوری: فوتبالم را در سایپا تمام می‌کنم

1113
20:43
10 شهریور 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - مدافع تیم فوتبال سایپا می‌گوید که در سنی قرار ندارد که بخواهد تیمش را تغییر بدهد و فوتبالش را در این تیم تمام خواهد کرد.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدافع تیم فوتبال سایپا می‌گوید که در سنی قرار ندارد که بخواهد تیمش را تغییر بدهد و فوتبالش را در این تیم تمام خواهد کرد.

به گزارش وبسایت نود، ابراهیم شکوری، مدافع تیم فوتبال سایپا پس از تساوی 2 بر 2 تیمش مقابل پرسپولیس در دیداری دوستانه که امروز (چهارشنبه) برگزار شد اظهار داشت: بازی خوب و پرگلی را شاهد بودیم و فکر می‌کنم این مسابقه به هر دو تیم کمک کرد تا برای ادامه مسابقات لیگ خودشان را آماده کنند.

وی درباره خشونت بازیکنان سایپا در این دیدار گفت: به هر حال بین بازیکنان هر دو تیم بازیکن جوان زیاد بود و همین مسئله باعث شد در برخی صحنه‌ها شاهد خشونت باشیم، البته خشونت باعث جذابیت فوتبال می‌شود، به شرطی که شاهد کار ناجوانمردانه نباشیم.

مدافع تیم فوتبال سایپا درباره نیمکت نشینی‌اش در این تیم و مطرح شدن بحث جدایی‌اش از جمع نارنجی‌پوشان خاطرنشان کرد: من سایپایی هستم و فوتبالم را با این تیم تمام خواهم کرد. در حال حاضر در سنی نیستم که بخواهم تغییر تیم دهم. مطمئن باشید، فوتبالم را در سایپا تمام می‌کنم.

 

2020

نظرات کاربران
مدافع وسط آینده سرخ های پایتخت
موفق باشی
۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۲۱:۵۹
پاسخ
0
3