شکوری: مجیدی در حال انتخاب برترین بازیکنان برای تیم امید است

شکوری: مجیدی در حال انتخاب برترین بازیکنان برای تیم امید است

4255
19:34
21 خرداد 1398
سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: فرهاد مجیدی در حال انتخاب برترین بازیکنان برای آغاز اردو تیم امید در هفته آینده است.

به گزارش وب‌سایت نود، ابراهیم شکوری در مورد وضعیت تیم امید ایران اظهار داشت: فرهاد مجیدی به عنوان سرمربی تیم امید در حال انتخاب برترین بازیکنان برای تیم امید است. او به دنبال انتخاب آماده‌ترین بازیکنان برای تیم امید است.

وی افزود: به احتمال فراوان اردوی تیم امید در هفته آینده آغاز خواهد شد.

4416

نظرات کاربران
حسام
الان دیگه همه باید حمایت کنند.تیم امید.حمایت کنیم ان شالله به المپیک صعود کنیم.درسته کار خیلی سخت شده.شناخت هم از رقبا به اون صورت نیست.الان برنامه ریزی خیلی مهم.اینکه فرهاد بدون کدوم بازیکنا رو قطعا در اختیار خواهد داشت.ایا اجازه صیادمنش.دلفی.شکاری.نورافکن و ..از تیمهای خارجی گرفته میشه؟اینها خیلی مهم.امیدوارم با آماده سازی خوب و حمایت همه جانبه به المپیک برسیم.موفقیت این نسل از مربیان خیلی مهم و می تونه سراغاز فصل تازه ای در فوتبال ایران باشه.فقط بحث فرهاد نیست.الان هاشمیان تو تیم بزرگسالان است.زمینه برای مهدوی کیا و زندی و ...هم فراهم.نکونام هم تو فولاد.علی کریمی هم باید تیم داشته باشه.زمان خیلی خوبی برای این نسل از مربیان است.حمایت بشن تا تاثیر مثبتی روی فوتبال ایران داشته باشند.
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۱:۴۵
پاسخ
4
26
یه موقعیت گل تو فینال آسیا،حسرت پرسپولیسیا
اگه نرفت المپیک هم فدای سرش،چهل ساله نرفتیم،همینکه جرأت کرد و برای تیم ملی کشورش داره فداکاری میکنه ممنونش هستیم بر خلاف مهدوی کیا،گل محمدی،هاشمیان،قلعه نویی،قطبی،دایی
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۱:۴۲:۵۱
پاسخ
22
32
محب
آقای شکوری فوتبال مصلحتی و سیاسی به جایی نمیرسه ، مجیدی با کدوم رزومه میخواد یک نسل فوتبالو بسازه ؟ افول فوتبال در راهه ، خود مجیدی هم نباید قبول میکرد و اطمینان دارم چند وقت دیگه منصرف میشه(البته با سابقه ای که ازش سراغ داریم) ، اگه علی کریمی که کاریزمای بالاتر و تجربه بیشتری داره هم این پست بهش داده میشد بازم نظرم همین بود ، گل محمدی ، فیروز کریمی ، ابراهیم زاده ، تارتار ، حتی مظلومی هم گزینه های خیلی بهتری بودند که البته فقط به گل محمدی پیشنهاد شده بود که قبول نکرد
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۵:۱۹
پاسخ
22
18
Abedi
قطعا میتونه تیم خوبی بسازه مخصوصا تو فاز حمله که حدود 4 الی 5 بازیکن خوب استقلال میتونن کمک کنن و بازیهاشونو میشناسه
۲۱ خرداد ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۹:۳۹
پاسخ
61
43