شکوری: هنوز قرارداد نهایی با ویلموتس امضا نشده است/ مجبوریم دست به عصا حرکت کنیم

شکوری: هنوز قرارداد نهایی با ویلموتس امضا نشده است/ مجبوریم دست به عصا حرکت کنیم

5648
16:06
25 اردیبهشت 1398
ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال گفت: هنوز قرارداد نهایی با مارک ویلموتس امضا نشده و نیاز است که یکسری مسائل و شرایط حرفه‌ای قرارداد بررسی شود.

به گزارش وب سایت نود، ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال در گفت‌وگو با شبکه خبر درباره ثبت قرارداد مارک ویلموتس، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: ما فعلاً در حال مذاکره هستیم و مراحل نهایی طی می‌شود. هنوز قرارداد نهایی امضا نشده و نیاز است که یکسری مسائل و شرایط حرفه‌ای قرارداد بررسی شود. ان‌شاءالله سعی می‌کنیم که طی چند روز آینده قرارداد را نهایی کنیم.

وی ادامه داد: در حال مذاکره هستیم و امکان دارد ثبت قرارداد امروز یا فردا یا روزهای آینده باشد و ما از طریق فدراسیون فوتبال اعلام می‌کنیم. 

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره این موضوع که تمام رسانه‌های دنیا اعلام کردند ویلموتس گزینه نهایی فدراسیون فوتبال است، در حالی که فدراسیون فوتبال هیچ‌گونه خبری در این زمینه اعلام نکرده است، عنوان کرد: فکر می‌کنم شرایط حرفه‌ای در دنیا همین‌طور است و زمانی که قرارداد امضا می‌شود اعلام رسمی صورت می‌گیرد. با توجه به اینکه اگر قبل از امضای قرارداد این موضوع رسانه‌ای می‌شد ممکن بود یکسری از مسائل پیش بیاید به خاطر همین ما سعی کردیم که از این امر پیشگیری کنیم و سعی می‌کنیم مشکلاتی که در قراردادهای قبلی بود در قرارداد جدید لحاظ کنیم. هر دو طرف هم خواسته‌های‌شان را مطرح می‌کنند. 

شکوری درباره اینکه تاج اعلام کرده ویلموتس رسماً سرمربی تیم ملی است، ولی هنوز قرارداد امضا نشده، گفت: با توجه به شرایطی که وجود دارد و به لحاظ اقتصادی، سیاسی و ... در منطقه شرایط ما با همه‌ی جای دنیا فرق دارد. به خاطر همین مجبور هستیم دست به عصا حرکت کنیم. فردا هم بازی‌های هفته‌ آخر لیگ برگزار می‌شود و هواداران هم تمرکزشان روی لیگ است. اولویت ما و مردم این است که یک قرارداد خوب با یک مربی خوب بسته شود و ما شرایط حرفه‌ای را در آن لحاظ کنیم. 

وی درباره این موضوع که مارک ویلموتس چند درصد به امضای قرارداد نزدیک است، تصریح کرد: نمی‌توان گفت چند درصد را گفت. ما تک‌تک بندهای قرارداد را با هم پیش می‌بریم. گزینه‌ها زیاد بودند، ولی تقریباً با ویلموتس به توافق رسیدیم. با این حال روی بندهای قرارداد در حال مذاکره هستیم. 

سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال درباره این موضوع که  ویلموتس رزومه درخشانی ندارد، خاطر نشان کرد: مارک ویلموتس نسل طلایی فوتبال بلژیک را پرورش داده است. این موضوع یک مقدار کم‌لطفی است. ایشان جزو مربیانی است که می‌تواند به فوتبال کشورمان کمک کند.

2051

نظرات کاربران
کی روش
آقای شکوری این یادبگیر که مربی های پایه سازنده نسل آینده یک کشور هستند نه مربی تیم اصلی با تمام احترام به نظرم ویلموتس مربی آنچنان شناخته شده ای نیست ولی شاید فاکتور جوانی اش در کسوت مربیگری انگیزه ای برای اثبات خودش باشد
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۱:۳۱
پاسخ
5
46
متعصبین کور
خداوکیلی ارزو بدل موندیم واسه یکبارم که شده یه سرمربی از کشور صاحب سبک فوتبال مثل اسپانیا، هلند، فرانسه، آرژانتین، ایتالیا و ... بیارن تیم ملی یا باشگاهی، ببینیم فوتبال ایران با متد فوتبال این کشورها چطور عمل میکنه!!! همیشه از کرواسی یا شرق اروپا یا بومی!!! یه شفر اومد 11 ماه نشده با مسخره بازی انداختنش بیرون!!! جدیدا هم بلژیکی ها پاشون به ایران باز شده!!! بابا واقعا کار خیلی سختیه؟؟؟ وقتی میخوای بهترین بازیکن رو انتخاب کنی میری سراغ کشورهای صاحب سبک اما وقتی میخوای سرمربی انتخاب کنی میری سراغ کشوری تو فوتبال دنیا اصلا جایگاهی نداره!!! بابا دارین پول میدیدن یه بجنل بیارین حداقل اون بنجل رو از کشور صاحب سبک فوتبال بیاریم!!! خیلی سخته؟؟؟
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۳۰:۱۶
پاسخ
16
36
دوستاره
خدایی تو چه جوری اومدی تو فدراسیون حداقل 20 بازی ملی داشته باش بعد بیا یا نه سابقه مدیریتی داشته باش بعد بیا چه خبره
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۴:۱۵
پاسخ
20
38
طرفدار
اینم از تنها ادم تحصیل کرده و جوان فدراسیون!!! یعنی حتی کسیکه فوتبالیم نباشه میفهمه ایشون بدرد ما نمیخوره!!! بابا کیروش تئوریسین دفاع بود درسته هیچ طرحی برای حمله نداشت اما حداقل استاد دفاع بود!! با جوانان پرتغال قهرمان جهان شده بود!!! ایشون که تیم هاش نه دفاع بلدن نه حمله!!! حتی استعدادیابم نیست!!! بازیهای بلژیک رو داخل جام جهانی 2014 ببینین!!! واقعا دوس دارم بدونم ایشون پیشنهاد کی بوده و برچه اساسی انتخاب شده؟؟؟
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۲۱:۲۶
پاسخ
11
47
مهران
واقعا یک فرد به عنوان سرمربی می‌تونه نسل طلایی بازیکن برای یک کشور پرورش بده، این حرف دقیقا طرز فکر مدیریتی این آقایون رو نشون میده، به جای برنامه ریزی بلند مدت و سرمایه گذاری تو سطوح پایه برای پرورش بازیکن هایی حرفه ای که توانایی اجرای تاکتیک های روز فوتبال و داشته باشند میرم یک مربی میارن و ازش انتظار معجزه دارند. هرگز هرگز هرگز هیچ پیشرفتی با این نوع مدیریت نخواهیم داشت و هر روز هم عقب و عقبتر میوفتیم از کشورهای دیگه، روزی و میبینم که آرزوی بردن کشور های حاشیه خلیج فارس و داریم
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۱۰:۴۳
پاسخ
1
42
حسین
بهترین مربی دنیا رو هم اگه بیارید، تا موقعی که همه بازیکن های پرسپولیس تو تیم ملی نباشن ، فایده نداره. یعنی دیگه بهتر از کیروش می خواید بیارید. پرسپولیسی ها اجازه کار کردن بهش نمیدن.
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۹:۱۵
پاسخ
39
27
دسته سه
پرسپولیسی ها با هیچ مربی جز کی روش مشکل نداشتن نکنه اون زمان ک شما ها و رحمتی با مربی ها مشکل داشتید یادتان رفته
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۲۹:۴۹
10
26
آفتاب پرست
یه زمانی هر مربی ترکیه ای میدیدی میگفتن این همون نسل طلایی ترکیه که چهارم جهان شدنو پرورش داد!!! نسل طلایی بلژیک اولین بار توسط دیک ادوکات در حالیکه همه زیر 20 سال بودن به تیم ملی بلژیک دعوت شدن و بعد از اومدن لیکنز چندتا جوون دیگه هم به این مجموعه اضافه شد!!! در واقع ویلموتس هیچ نقشی در معرفی یا شناسایی این استعدادها نداشته!!! پس این مسایل کذایی پرورش دهنده نسل طلایی بلژیک و استعدادیاب رو کلا فراموش کنین!! اگه استعدایاب میبود در 4 سالی که سرمربی بلژیک بود یه جوان جدید معرفی میکرد!!!! بعدش اگه ما دنبال استعدایاب هستیم کلی مربی هست که در آکادمی لاماسیا یا اکادمی های هلندی هستن که حتی با کمتر از یک میلیون دلارم میان ایران و کاملا فوتبال ایرانو متحول میکنن!!! از 60 مربی آکادمی لاماسیا که در سال 2013 بیکار شدن یکیشون با 100 هزار دلارر اومد قطر و نسل طلایی قطر رو ساخت و بزرگترین افتخار فوتبالی قطر رو رقم زد!!!! آقای شکوری خیر سرشون بازیکن تیم ملی بودن و دکترای ورزشی دارن اما حیف!!!!!! با این انتخابشون دیدیم که چقد واسه ریاست فدراسیون فوتبال در اینده آماده ان!!!
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۷:۰۶:۱۷
پاسخ
2
35
سیامک
یک مقدار مشکل؟!!!!!!مشکل خود شمایید با نوع انتخابتون
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۵۵:۰۵
پاسخ
1
32
سیاوش
ویلمتموس حیا کن تیم ملی رو رها کن تاج حیا کن فوتبال رو رها کن
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۴۰:۱۸
پاسخ
8
35
عشقممم نیمار
ویلموتس تیم پرستاره ساحل عاج هم نتونست حتی ب جام جهانی ببره ..بعد اینک بگیم مربی سطح پایینیه ..کم لطفیه ؟؟:-) در کل ویلموتس اصا در حد تیم ملیمون نیس و من انتظار داشتم با مربی خیلی سطح بالا و در حد نام بزرگ کیروش قرارداد امضا شه ..مث بلان..ماگات .. کلیزمن :-P ب نظرم ک محترمه ..انتخاب ویلموتس ..فقط پول دور ریختنه :-)
۲۵ اردیبهشت ۱۳۹۸ ساعت ۱۶:۲۲:۲۲
پاسخ
18
34