شیخ‌سلمان: ایران قدرت پیشتاز فوتبال آسیاست

شیخ‌سلمان: ایران قدرت پیشتاز فوتبال آسیاست

5748
10:09
19 آبان 1397
رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا در بازدید از مرکز تیم‌های ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد دو سال دیگر این پروژه نهایی شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا در بازدید از مرکز تیم‌های ملی فوتبال ایران ابراز امیدواری کرد دو سال دیگر این پروژه نهایی شود.

 

به گزارش وب سایت نود و ‌به نقل از سایت AFC، شیخ سلمان، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا روز جمعه‌ در مراسمی که در مرکز تیم‌های ملی فوتبال ایران در تهران برگزار شد، شرکت کرد. رییس AFC در بدو ورود از امکانات این مرکز بازدیدی به عمل آورد. او همچنین قرار است دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا بین تیم فوتبال پرسپولیس و کاشیما را از نزدیک به تماشا بنشیند.

شیخ سلمان در حاشیه این مراسم، گفت‌: خیلی خوشحال هستم که در این مراسم در مرکز تیم‌های ملی فوتبال ایران حاضر هستم و امیدوارم دو سال دیگر این جا برسم تا ساختمان تکمیل شده را افتتاح کنم. فوتبال ایران به طور مستمر قدرت پیشتاز در آسیا بوده و این ساختمان به آنها کمک خواهد کرد که تیم‌های ملی قوی تری داشته باشند چه زنان و چه مردان. من به شخصه خیلی خوشحال هستم که مرکز زیر ساخت های AFC کمک کرده است تا برای زنان فوتبالیست یک خوابگاه جدید ایجاد کند.

 همچنین در این مراسم مهدی تاج، رییس فدراسیون فوتبال از حضور شیخ سلمان در این مراسم تقدیر کرد و گفت‌: این مرکز برای فوتبال ایران بسیار حائز اهمیت است. قبلا تمام دفاتر و مراکز مختلف در سطح شهر تهران پخش بود ولی در حال‌ حاضر تمام این دفاتر و مراکز در یک جا قرار دارند. من از شیخ سلمان تشکر می‌کنم که از پیشرفت فوتبال نه تنها در آسیا ،‌ بلکه در ایران حمایت کرده است. با کمک های شیخ سلمان امیدواریم که دو سال دیگر این پروژه‌ را نهایی کنیم.

 

2051

نظرات کاربران
ali
شیح سلمان بحرینی رو اوردید که بگید این کشور مدیر برای افتتاح نداره ( مثلا منم اخلاقم مثل مدیرای فدراسیونه از همون حربه ها استفاده میکنم )
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۲:۰۶:۱۱
پاسخ
3
26
چوک میناب
میزبانی تیم های ایرانی در مقابل تیمهای عربستانی رو برگردونید لطفا.
۱۹ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۰:۲۲:۵۹
پاسخ
2
48