شیرازی: AFC علی کریمی را قطعاً تایید می‌کند

شیرازی: AFC علی کریمی را قطعاً تایید می‌کند

4390
18:38
22 آبان 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیأت فوتبال استان تهران گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا قطعاً علی کریمی را به عنوان مربی تائید و قبول می‌کند.

وبسایت رسمی برنامه نود - رئیس هیأت فوتبال استان تهران گفت: کنفدراسیون فوتبال آسیا قطعاً علی کریمی را به عنوان مربی تائید و قبول می‌کند.

به گزارش وبسایت نود ، حبیب‌الله شیرازی در مورد اینکه مدرک مربی‌گری علی کریمی باید به تائید کنفدراسیون فوتبال آسیا برسد، گفت: علی کریمی یکی از اسطوره‌های فوتبال ایران است و سوابق درخشانی در عرصه بین‌المللی هم دارد بنابراین با توجه به حضور ایشان در کلاس مربیگری درجه C و گزارش مدرسین کلاس قطعاً کنفدراسیون فوتبال آسیا مدرک مربیگری علی کریمی را تائید خواهد کرد. ما هم امروز گواهی شرکت علی کریمی را در این کلاس‌ها را به او اعطاء کردیم.

عضو هیات رئیسه سازمان لیگ در مورد وضعیت توپ‌های لیگ برتر گفت: قرارداد منعقد شده در مورد توپ‌های لیگ برتری مربوط به زمان عزیزمحمدی در سازمان لیگ بود که مدت این قرارداد به پایان رسیده بود و در نهایت بعد از ایرادهایی که در ابتدا بازیکنان و مربیان از توپ‌های آل‌اشپورت گرفتند این ایرادها برطرف شد و 3 سال از توپ‌های این شرکت استفاده کردیم.

وی افزود: برای فصل جاری نیز 3 نوبت آگهی مزایده در روزنامه‌ها منتشر شد که برند نایک، آل‌اشپورت و یک برند دیگر ابراز تمایل برای حضور در فوتبال ایران کردند که برند نایک با توجه به اینکه در ایران شعبه رسمی ندارد کنار گذاشته شد بنابراین قراردادهای توپ‌های آل‌اشپورت به احتمال فراوان تمدید خواهد شد و هیأت رئیسه سازمان لیگ این مسئله را تائید کرده است و در روزهای آینده نمایندگان سازمان لیگ با نمایندگان شرکت آل‌اشپورت برای تمدید قرارداد مذاکرات جدی را آغاز خواهند کرد.

شیرازی در مورد اینکه توپ‌ جمع‌کن‌های لیگ برتر بدون لباس گرم هستند، گفت: من این مسأله را هم با سازمان لیگ در میان گذاشتم و مقرر شد حامی مالی لیگ برتر گرمکن‌های مناسب برای همه توپ جمع کن‌های لیگ برتر در شهرهای مختلف آماده کند اگر هم این اتفاق نیفتاد از حامیان مالی دیگر می‌خواهیم چنین کاری را انجام دهند.

 

2020

نظرات کاربران
حمیدرضا
عشق است علی کریمی
۲۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۰۱:۱۴
پاسخ
2
22
رضا
تمام لیگ های اروپایی از نایکی استفاده میکنند بعد اینجا چون نمیتونند قرارداد چرب و چیلی ببندند کنارش میذارن. واقعن که.
۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۱۱:۵۲
پاسخ
1
42
ایدا سادات16قرمز
پس مدرک منصوریان کو ههههههههههه
۲۲ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۲۳:۱۵:۰۰
7
42