شیری: برانکو سخت نگیرد با ذخیره‌ها هم ما را می‌برند

شیری: برانکو سخت نگیرد با ذخیره‌ها هم ما را می‌برند

9764
00:04
30 شهریور 1395
وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال قشقایی شیراز گفت: برانکو سخت نگیرد چرا که آنها با بازیکنان ذخیره‌شان هم ما را شکست خواهند داد.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن تیم فوتبال قشقایی شیراز گفت: برانکو سخت نگیرد چرا که آنها با بازیکنان ذخیره‌شان هم ما را شکست خواهند داد.

به گزارش وبسایت نود، تیم فوتبال پرسپولیس در اولین دیدار خود در جام حذفی باید به مصاف تیم قشقایی شیراز برود که در این تیم بازیکن نام‌آشنایی همچون مهدی شیری بازی می‌کند. شیری که روزگاری در پرسپولیس بازی می‌کرد حالا باید مقابل تیم سابقش به میدان برود.

شیری در خصوص این بازی و شرایط تیم قشقایی که در لیگ دسته دوم فوتبال بازی می‌کند صحبت‌هایی کرد که در زیر می‌خوانید.

پرسپولیس در اولین دیدار خود در جام حذفی به مصاف قشقایی می‌رود و دوست داریم نظر تو را در مورد این بازی بدانیم.

به هر حال این یک شانس خوب برای تیم ما است چرا که می‌توانیم دیده شویم. از طرفی هم من می‌توانم با هم‌تیمی‌های سابقم یک تجدید دیداری داشته باشم. از نظر تیمی اما پرسپولیس بسیار از ما بالاتر است و این مسئله کار ما را سخت می‌کند اما همین دیدار می‌تواند به بازیکنان ما شخصیت بدهد.

جام حذفی جام شگفتی‌ها است آیا این احتمال وجود دارد که قشقایی بتواند شگفتی‌ساز شده و پرسپولیس را شکست دهد؟

این یک بلندپروازی است. از نظر تیمی پرسپولیس مدعی قهرمانی است که حتماً قهرمان هم می‌شود. اینکه ما بخواهیم جلوی پرسپولیس ادعای برد داشته باشیم یک مسئله خنده‌دار است و کار درستی نیست. ما بازی خودمان را می‌کنیم و در این بازی فقط خودمان را محک می‌زنیم. اما چیزی که مشخص است این است که با همه توان بازی می‌کنیم تا یک روز خوب را برای مردم شیراز رقم بزنیم.

به نظر می‌رسد برانکو اینقدر جام حذفی را جدی گرفته که حاضر نیست بدون ملی‌پوشان حتی مقابل تیم شما بازی کند.

به نظرم پرسپولیس با ذخیره‌هایش هم سراغ ما بیاید ما را شکست خواهد داد ما که نمی‌توانیم بلندپروازی کنیم که بخواهیم ادعای بردن پرسپولیس را داشته باشیم. نفرات ذخیره پرسپولیس آنقدر خوب هستند که جای بحث ندارد و اگر بازیکنان ما می‌خواستند به آن اندازه خوب باشند الان باید بازیکنان ما در پرسپولیس بودند. ما شاید نهایتاً 60 دقیقه جلوی پرسپولیس دوام بیاوریم اما برانکو هم اینقدر سخت نگیرد چرا که با همان ذخیره‌ها هم به میدان بیایند ما حرفی برای گفتن نداریم هر چند که اگر ملی‌پوشان پرسپولیس باشند برای ما هم بهتر است چون انگیزه بازیکنان ما بیشتر خواهد شد.

علاقه‌مندان به فوتبال در ایران تیم قشقایی را به تازگی شناخته‌اند و از دیروز نام این تیم در فوتبال ایران مطرح شده است. کمی در خصوص تیم قشقایی برای ما توضیح بده.

این تیم با هزینه شخصی یکی از دوستانم اداره می‌شود و سال گذشته در لیگ دسته سوم بازی می‌کردند که من از نیم‌فصل دوم به این تیم آمدم و خوشبختانه توانستیم قشقایی را به لیگ دسته دوم بیاوریم. باید بگویم ایل قشقایی یک ایل بزرگ و ترک‌زبان است که مردم شریفی دارد. از طرف دیگر تیم ما به عنوان یک تیم دسته دویی هر شهری که می‌رویم طرفدار داریم و برای ما همین امر خوب است.

خیلی‌ها فکر می‌کردن از فوتبال خداحافظی کردی اما باید حالا منتظر بازی کردن تو مقابل پرسپولیس باشند.

این نظر لطف شما است اما برای بازی کردن در ترکیب اصلی قطعاً مربی تیم باید نظر بدهد و اگر صلاح بداند من باید بازی کنم با همه توان برای تیمم بازی می‌کنم.

پیش‌بینی‌ات از این بازی خاطره‌انگیز چه خواهد بود.

فوتبال قابل پیش‌بینی نیست اما ما برای حفظ آبرو و دفاع کردن از نام تیم به میدان می‌رویم و مطمئن باشید ضد فوتبال بازی نمی‌کنیم و با همه توان به میدان خواهیم رفت.

نظرات کاربران
k.k power
داداچ داری اشتباه تابلو بازی در میاری
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۴:۱۱
پاسخ
15
4
نادر
در این چند سال 100 نفر اومدن پرسپولیس و رفتن حالا تو هر تیمی یک اسم اشنا میبینید که در تیمهای لیک برتر و دست یک و دو دارند بازی میکنند و قبلا بازیکن بزرگی بودند بهر حال مهدی هم زحمت خودشو کشید ولی دلیل افت پرسپولیس هم این بود که این 100 نفر وقتی اومدن متوجه نشدن در چه تیمی دارند بازی میکنند و اشباح شدن و رفتن حالا هم جوانان پرسپولیس مثل طارمی باید حواسشان باشد دنیا بالا و پایین زیاد داره فردا افسوس نخورند
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۱۱:۴۱
پاسخ
1
24
مسعود گل باشی
باشه قهرمان میشه همون طور که 10 ساله داره قهرمان میشه .بچه که گول نمیزنی.برو بازیتو بکن.همی حرفارو میزنی ککه الان دسته دو بازی میکنی پسر جان
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۴۱:۴۲
پاسخ
29
4
666666
یه عمر از دست تو کشیدیم حالا از دست عالیشا
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۲۲:۰۳
پاسخ
21
2
پرسپولیس(تخت جمشید) شهر پارسه
عجب
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۴۹:۴۶
پاسخ
2
18
فرهاد پرسپولیسی
هیچوقت بازی‌های قشنگت و تکنیک نابت یادمون نمیره مهدی شیری. تو از جمله بازیکن‌هایی بودی که توی این فوتبال به حقت نرسیدی.
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۳:۳۵:۲۲
پاسخ
5
40
چپ دست
آخی یادش بخیر مهدی شیری خیلی تکنیکی بود..کا نترس هواتونو داریم
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۰:۳۵:۳۹
پاسخ
5
29
تبریز
یاشاسین تراختور یاشاسین قشقایی شیراز
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۷:۰۲:۳۷
پاسخ
40
8
نوری
اولا موضوع برانکو برد و باخت نیست.. ظاهرا برانکو میخواد گربه رو دم حجله بکشه که این رسم نشه و فردا که در کوران مسابقات و مراحل بالاتر توی منگنه قرار نگیره داره مخالفت میکنه.. وگرنه خود برانکو میدونه که حریفهای مراحل اول ظاهرا سخت نیستن.. هر چند که فوتبال یک بازی بدون رکورد و غیرقابل پیش بینیه.. البته برانکو باید خودش رو برای روزهای سختتر و مخالفت و زیرپاکشیدنها آماده کنه..
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۶:۰۵:۱۸
پاسخ
3
43
زمثل زاید
دیگه چرا وقتی قراره ببازید میخواید بازی کنید؟؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۵۵:۰۵
پاسخ
8
33
چهار دربی
چقدر اعتماد به نفس داری... بابا لااقل سعی کنید. اگه با تراکتور یا هر تیم دیگه بود همینو می گفتی؟؟
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۵۲:۴۸
پاسخ
42
10
شش بی هویت
چرا می بازید؟؟ نگو‌میبرد.بهتره بگی می بازیم بهشون..بهتره .
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۵۱:۵۷
پاسخ
38
7
شش الکی
یعنی میبرد یا می بازید؟؟؟ نگو.فکر بد می کنیم
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۵:۵۰:۵۸
پاسخ
44
7
shayan666666
نهایت روحیه و انگیزه :)))))))))
۳۰ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۰۴:۵۴:۴۸
پاسخ
6
46