شیری: پرسپولیس می‌تواند در قهرمانی هت‌تریک کند/ در پیکان کم نمی‌گذارم

شیری: پرسپولیس می‌تواند در قهرمانی هت‌تریک کند/ در پیکان کم نمی‌گذارم

3933
13:30
15 تیر 1397
بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس که قرار است در نیم‌فصل اول به صورت قرضی برای پیکان بازی کند، تاکید کرد که پرسپولیس می‌تواند برای سومین فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - بازیکن جدید تیم فوتبال پرسپولیس که قرار است در نیم‌فصل اول به صورت قرضی برای پیکان بازی کند، تاکید کرد که پرسپولیس می‌تواند برای سومین فصل پیاپی قهرمان لیگ برتر شود.

به گزارش وبسایت نود، مهدی شیری در مورد آخرین وضعیتش در تیم پیکان گفت: خدا را شکر شرایط خوبی دارم و باانگیزه زیاد تمرین می‌کنم تا آماده فصل جدید لیگ برتر شوم. به‌هر حال شرایط پرسپولیس طوری بود که نتوانستم از ابتدای لیگ برای این تیم بازی کنم و فعلاً به صورت قرضی در پیکان هستم، اما به هیچ وجه برای این تیم کم نمی‌گذارم و می‌خواهم بهترین عملکرد را در پیکان داشته باشم. مهم این است که در نیم‌فصل اول عملکرد خوبی داشته باشم تا در بهترین شرایط به پرسپولیس بروم.

وی با اشاره به تغییراتی که در پیکان صورت گرفته است، تصریح کرد: پیکان امسال هم تیم خوبی خواهد داشت. این درست که چند بازیکن خوب و تأثیرگذار را از دست دادیم، ولی کادر فنی چند بازیکن باکیفیت را به تیم اضافه کرد و تلاش می‌کنیم تا بهترین عملکرد را داشته باشیم. سال گذشته هم تا آستانه کسب سهمیه پیش رفتیم، اما در برخی بازی‌ها بدشانسی آوردیم و به هدف‌مان نرسیدیم.

مدافع - هافبک تیم فوتبال پیکان در هفدهمین دوره لیگ برتر همچنین در مورد شرایط پرسپولیس برای فصل جدید لیگ برتر عنوان کرد: پرسپولیس هم وضعیت خوبی دارد. با اینکه چند بازیکن جدا شده‌اند، اما اعتقاد من این است که پرسپولیس می‌تواند در فصل جدید لیگ برتر قهرمان شود و در این زمینه هت‌تریک کند. پرسپولیس همین الان هم بازیکنان خوبی دارد و با اضافه شدن بازیکنان جدید در نیم‌فصل دوم، قدرت فنی این تیم بیشتر خواهد شد.

 

1004

نظرات کاربران
✔✰✰سجاد✰✰✔ ✰S47✰
اره تو خواب میشید... پرافتخارترین تیم ایران قهرمان امساله... شما واسه سهمیه بجنگید...
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۴۵:۰۲
پاسخ
40
5
Ziba
یکمم برو تو خبرای استقلال. بابا خیر سرت طرفدار اون تیمی
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۶:۳۸
0
24
شهربابک
دمت گرم
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۰۱:۱۷
پاسخ
3
32
رائول
با وجود کمال کامیابی نیا، احمد نوراللهی، محسن ربیع خواه در پست هافبک دفاعی، حسین ماهینی و شاهین عباسیان در پست دفاع راست، محمد انصاری و شایان مصلح در پست دفاع چپ، حکمت خرید مهدی شیری رو درک نمی کنم !؟! آخه اگه مهدی شیری خریده شد تا دفاع راست بازی کنه، پس یعنی حسین ماهینی هافبک دفاعی هست، و با وجود سه هافبک دفاعی دیگه (جمعا 4 تا) حداقل عملا دو تا شون دایم نیمکت نشین میشن، ولی اگه قرار هست که ماهینی هم دفاع راست باشه، نیازی به خرید شیری نبود؟!
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۵۸:۱۲
پاسخ
43
5
ستاره سرخ
عباسیان فعلا باید تجربه کسب کنه.ثانیا ماهینی دفاع وسط و چپ و راست و هافبک دفاعی بازی میکنه.مثلا یه بازی شجاع نیست.حاجی میره وسط و ماهینی میره چپ و شیری میاد راست.عباسیان درصورت مصدومیت شیری میاد وسط. هرچی برانکو بگه دیگه...
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۶:۱۰
1
28
مجتبی
همینطوره تیمای دیگه دارن بیشتر ادعا میکنن ولی پرسپولیس امسال با بازیکنای بی حاشیه با چراغ خاموش وبی ادعا دوباره راهی رو میره که بهش عادت کرده/"قهرماااااااانییییییییی"
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۳:۳۴
پاسخ
7
61
مافیای سرخ
فقط خواهشا نیم فصل اول مقابل ۴پولیس بیشتر از ۳ تا پنالتی ندی و بیشتر از ۲ تا گل به خودی نزنی
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۱:۵۲
پاسخ
65
9
ایمون زاید
داری درمورد عنایتی و عمران زاده حرف میزنی دیگه درسته مافیای آبی؟
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۹:۳۶
1
36
جعل فتل ودوستان
یادحنیف باآبشارش وعنایتی افتادم
۱۵ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۰۵:۳۲
1
37