شیعی: با مجید جلالی برنامه سه ساله داریم

شیعی: با مجید جلالی برنامه سه ساله داریم

1013
17:20
23 اردیبهشت 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه پیکان، گفت: در فصل آینده قصد داریم چهره‌های جوان دیگری را معرفی کنیم اما طبیعی است که نگاهی به رتبه‌های بالاتر جدول خواهیم داشت.

وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه پیکان، گفت: در فصل آینده قصد داریم چهره‌های جوان دیگری را معرفی کنیم اما طبیعی است که نگاهی به رتبه‌های بالاتر جدول خواهیم داشت.

به گزارش وبسایت نود ، محمود شیعی در خصوص قراردادی که امروز با مجید جلالی سرمربی تیم فوتبال پیکان به امضا رسید، گفت: خوشبختانه ما از عملکرد مجید جلالی و کادر فنی تیم پیکان در فصلی که گذشت رضایت داشتیم و خیلی زود هم به توافق رسیدیم تا همکاری‌مان را ادامه دهیم. امروز هم قراردادی برای یک سال امضا شد که این قرارداد در راستای برنامه سه ساله‌ای است که از ابتدا با مجید جلالی در نظر داشتیم باید بگویم که از وضعیت پیکان در فصلی که گذشت راضی هستیم و امیدواریم که شاهد موفقیت‌های بیشتری باشیم. قرارداد ما امروز برای یک فصل دیگر تمدید شد اما این قرارداد قابل تمدید در سال‌های بعد را هم دارد.

مدیرعامل باشگاه پیکان در پاسخ به این سؤال که آیا تغییراتی در کادر فنی و دستیاران جلالی به وجود خواهد آمد یا خیر، افزود: همانطور که می‌دانید آقای کیانوش رحمتی از کادر فنی پیکان جدا شد اما به گفته مجید جلالی حدود 80 درصد کادر فنی حفظ خواهد شد اما این موضوع در حیطه اختیارات سرمربی است و هر تصمیمی که وی بگیرد قابل اجرا خواهد بود.

شیعی در خصوص اینکه هدف باشگاه پیکان در فصل آینده لیگ برتر چه خواهد بود، ادامه داد: در فصلی که گذشت خوشبختانه نگاه و رویکرد ما به استفاده از بازیکنان جوان بود که در این بخش هم موفق بودیم. برای فصل ‌آینده هم بنا داریم از استعدادها و جوانان پیکان استفاده کنیم و شاهد ظهور چهره‌های جدید در فوتبال باشیم. البته همانطور که می‌دانید فوتبال ورزش پیچیده‌ای است و نمی‌توان این گونه پیش‌بینی کرد که فصل آینده چه رتبه‌ای به دست می‌آوریم اما طبیعی است که نگاه ما به کسب رتبه بهتری در لیگ برتر خواهد بود.

 

2020

نظرات کاربران