شیعی: تعلیق فوتبال یک خط قرمز برای ماست

شیعی: تعلیق فوتبال یک خط قرمز برای ماست

3186
17:59
15 آذر 1397
مدیرعامل باشگاه پیکان گفت: نتایج پیکان در هفته‌های اخیر فاجعه‌بار بوده و افتضاح است و جریمه سنگینی در انتظار بازیکنان و کادر فنی خواهد بود.

به گزارش وبسایت نود، محمود شیعی پس از پنجمین شکست پیاپی پیکان در لیگ برتر فوتبال اظهار داشت: از این افتضاح‌تر نمی‌شد، قطعاً جریمه سنگینی در انتظار بازیکنان و کادر فنی قرار دارد. ما 20 ساعت در مورد وضعیت تیم جلسه داشتیم و یک جلسه ماراتن‌گونه هم روز شنبه برگزار می‌کنیم تا وضعیت مشخص شود و قطعاٌ تصمیم قاطعی خواهیم گرفت.

وی ادامه داد: پیکان تیم بزرگی بوده و نباید به اینجا برسیم که 5، 6 بازی پیاپی را ببازد این فاجعه است.

مدیرعامل پیکان در پاسخ به این سؤال که آیا کادر فنی تغییر خواهد کرد یا خیر، گفت: هنوز در مورد تغییرات به جمع‌بندی نرسیدیم و هیأت مدیره روز شنبه در این خصوص به جمع‌بندی نهایی خواهد رسید اما هنوز چیزی مشخص نیست. حداقل 20 درصد جریمه در نظر خواهیم گرفت و فکر می‌کنم کمیته انضباطی هم این اجازه را به ما خواهد داد.

عضو هیأت رئیسه فدراسیون فوتبال در مورد اینکه اعلام شده بود او به عنوان جانشین تاج انتخاب شده است، تأکید کرد: من این موضوع را تکذیب می‌کنم. در مورد شکوری که به عنوان سرپرست دبیر فدراسیون انتخاب شده خبر درست است و این هم به آخرین جلسه هیأت رئیسه بازمی‌گردد. در آخرین جلسه نظر بر یک سوم حقوق و یک سوم کار بود اما در مورد دبیر فدراسیون این موضوع اجرا نمی‌شد چون باید تمام وقت در فدراسیون حضور می‌داشت.

وی در مورد اینکه گفته شده بازنشسته‌ها تا 15 آذر فرصت داشتند که استعفا دهند، عنوان کرد: ما باید عاقلانه برخورد کنیم که تعلیق که خط قرمز است برای فوتبال ما اتفاق نیفتد. تاج نامه‌ای را به وزارت ورزش فرستاده که موضع را مشخص کنند اما هنوز اتفاقی نیفتاده است و هیچ کس هم مایل نیست که مشکلی برای فوتبال ما پیش بیاید و شما هم نگران نباشید. 

شیعی در مورد اینکه گفته شده کسانی که بازنشسته هستند اگر بعد از 15 آذر در کار باشند جرم محسوب می‌شود، گفت: باید ببینیم قانون چه می‌گوید مُرّ قانون باید اجرا شود و این موضوع هم بر عهده قانون‌گذار است.

وی در پایان در مورد اینکه تاج روز شنبه سر کار می‌رود یا خیر، گفت: از این موضوع خبری ندارم.

1004

نظرات کاربران
ققنوس سرخ
بعداز قضیه بازنشستگی کاش یه قانونم واسه چندشغله ها میومد!!!که اینجوری همه کاره و هیچ کاره نباشن!
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۹:۵۳:۲۸
پاسخ
1
43
پرسپولیس
اقا برید خوب با استعفا و کاملا متمدنانه مگه ما کم ادمهایی مثل مهدوی کیا و هاشمیان داریم که شما شدید همه کاره فدراسیون
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۳۴:۵۵
پاسخ
10
38
غزاله تیزپا
مر قانون میگه بازنشست باید بره خونشون کاری هم به فوتبال و کاراته و تیراندازی و پیکان و پرایدشم نداره البته اینم بگم یه جماعت پرسپولیسی از اینکه تیم ملی نتونه تو آسیا بازی کنه بدجور خوشحال میشن
۱۵ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۱۷:۲۹
پاسخ
40
22
پرسپولیس ایران
خدا شفات بده
۱۶ آذر ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۵۰:۵۹
0
2