شیعی: نیمکت‌نشینی صادقی ربطی به درگیری او نداشت

شیعی: نیمکت‌نشینی صادقی ربطی به درگیری او نداشت

724
22:56
20 مرداد 1396
وبسایت رسمی برنامه نود - مدیرعامل باشگاه پیکان اعلام کرد نیمکت‌نشینی امیرحسین صادقی در دیدار مقابل ذوب‌آهن ربطی به درگیری این بازیکن با مهاجم تراکتورسازی نداشته است.

وبسایت رسمی برنامه نود -  مدیرعامل باشگاه پیکان اعلام کرد نیمکت‌نشینی امیرحسین صادقی در دیدار مقابل ذوب‌آهن ربطی به درگیری این بازیکن با مهاجم تراکتورسازی نداشته است.

به گزارش وبسایت نود ، محمود شیعی پس از تساوی بدون گل تیم‌های پیکان و ذوب‌آهن اظهار داشت: بازی خوبی بود. نیمه اول کاملاً در اختیار ذوب‌آهن بود و موقعیت‌های خوبی هم داشتند، اما در نیمه دوم ما بهتر بودیم و فکر می‌کنم مساوی نتیجه عادلانه‌ای بود.

وی درباره اینکه از نتایج دو بازی اخیر تیم پیکان رضایت دارد یا خیر، گفت: مطمئناً نتایج خوب نیست، اما با اضافه شدن خریدهای جدیدمان تیم در آینده بهتر خواهد شد.

مدیرعامل باشگاه پیکان در پاسخ به این پرسش که «آیا هیئت رئیسه فدراسیون درباره بازی کردن احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی مقابل نماینده رژیم صهیونیستی تصمیمی گرفته است یا خیر؟»، خاطر نشان کرد: ما کار عاقلانه‌ای انجام داده‌ایم. تاکنون در فدراسیون هیچ تصمیم رسمی گرفته نشده است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در واکنش به اظهارات محمدرضا داورزنی، معاون توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش وجوانان در مورد محرومیت احسان حاج‌صفی و مسعود شجاعی گفت: من تاکنون چیزی در این مورد نشنیده‌ام و فدراسیون هم تصمیمی نگرفته است.

وی در خصوص نیمکت‌نشینی امیرحسین صادقی در این دیدار و اینکه آیا این تصمیم به درگیری روز گذشته این بازیکن با فرزاد حاتمی، مهاجم تیم تراکتورسازی ربط دارد یا خیر، خاطر نشان کرد: نیمکت‌نشینی او بحث فنی بود و اصلاً به این موضوع ربطی نداشت.

مدیرعامل باشگاه پیکان در پاسخ به این پرسش که آیا این باشگاه با امیرحسین صادقی به دلیل این درگیری برخورد خواهد کرد، گفت: هنوز گزارشی در این مورد به ما ارائه نشده است. اگر گزارشی بیاید باشگاه با این موضوع برخورد خواهد کرد.

شیعی در پاسخ به این پرسش که آیا واقعاً در این درگیری از سلاح سرد استفاده شده است، گفت: چنین چیزی نشنیده‌ام و اصلاً این صحبت‌ها صحیح نیست. ظاهراً سر میز ناهار این دو بازیکن با هم درگیری جزئی پیدا و بعد هم آشتی کرده‌اند.

 

2020

نظرات کاربران