شیعی: پول ویلموتس آماده است و به زودی پرداخت می‌شود/ فیفا نامه‌ای برای بازی در اردن نداده است

شیعی: پول ویلموتس آماده است و به زودی پرداخت می‌شود/ فیفا نامه‌ای برای بازی در اردن نداده است

1810
18:15
16 آبان 1398
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال گفت:‌ عراق درخواست داده بازی در اردن برگزار شود، اما فیفا هنوز پاسخی به ما نداده است.

به گزارش وب‌سایت نود و به نقل از فارس، محمود شیعی مدیرعامل باشگاه پیکان در خصوص برد این تیم مقابل سایپا گفت: امروز شهرآورد خودروسازان بود و خوشحالیم که توانستیم با یک بازی حساب‌شده برنده شویم. سایپا تیم سخت‌کوشی بود اما از گلی که زدیم، حفاظت کردیم و به بازیکنان و کادر فنی بابت این پیروزی تبریک می‌گویم. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی عنوان کرد: مسئله را از آقای تاج بپرسید چراکه او پیگیر مسائل مالی است. چیزی که می‌دانم، این است که مسائل مالی از داخل تامین شده و به دنبال روشی هستیم که این پول به دست سرمربی برسد. چند راهکار در دستور کار است، اما پول آماده شده و تا دو، سه روز آینده این مشکل برطرف خواهد شد.

شیعی درباره اینکه آیا به صورت نقدی این پول به ویلموتس داده می‌شود، افزود: دادن پول نقد عرف نیست و دردسر دارد.

وی در خصوص حواشی به وجودآمده پیش از بازی با تیم ملی عراق خاطرنشان کرد: این موارد باید حل شود، اما باید دید که چقدر مسائل دست فدراسیون است. متاسفانه آمریکا بر سر مسائلی مانند برجام و محدودیت‌های مالی که ایجاد کرده، باعث این مشکلات شده و فدراسیون هم خسته شده است. به آقای تاج خسته‌ نباشید می‌گویم؛ چراکه زحمت زیادی کشید تا این پول را از مراجع خودش تهیه کند.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه آیا در بازی با عراق، ویلموتس روی نیمکت تیم ملی می‌نشیند، تصریح کرد: این مسائل حل شود، آقای ویلموتس برمی‌گردد اما هنوز زمان بازگشت او مشخص نیست.

شیعی در پاسخ به این سوال که آیا نامه‌ای از فیفا به فدراسیون آمده مبنی بر اینکه اینفانتینو به ایران می‌آید، اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ این مسئله را در رسانه‌ها دیده‌ام.

وی درباره اینکه آیا فدراسیون نمی‌توانست این محدودیت‌های مالی را از قبل پیش بینی کند، افزود: مراحل سختی پیش روی ما بود، مثل تهیه پول اما امیدواریم مسائل حل شود.

عضو هیات رئیسه فدراسیون در پاسخ به این سوال که مبلغ مورد اشاره چقدر است، گفت: نمی‌دانم.

مدیرعامل باشگاه پیکان در مورد اینکه اگر تیم ملی مقابل عراق پیروز نشود کار برای فوتبال ایران سخت خواهد شد، اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ چرا اینقدر منفی صحبت می‌کنید؟ تیم ملی ایران حتما عراق را شکست می‌دهد و نگرانی از این بابت وجود ندارد.

وی در خصوص برکناری سعید فتاحی و اینکه آیا از این موضوع مطلع بود، اظهار داشت:‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ من خبر نداشتم چراکه این موضوع در اختیار سازمان لیگ است. نمی‌دانم چرا چنین تصمیمی گرفته شده اما حضور آقای سهیل مهدی خیلی موثر خواهد بود.

عضو هیات رئیسه فدراسیون درباره اینکه برگزاری بازی ایران و عراق در اردن قطعی شد، خاطرنشان کرد: فیفا هنوز جوابی در این باره به ما نداده است. عراق درخواست داده تا بازی در اردن برگزار شود، اما فیفا هنوز جوابی نداده است. فیفا در این خصوص هنوز نامه‌ای به ما نداده است.

4416

نظرات کاربران
مهدی پرسپولیسی
من میگم اگر یه مربیه ایرانی بیارن هم ارزانتر تموم میشه و هم تجربه ای کسب میشه چرا رو آوردیم به مربی خارجی مربیه ایرانی هم شناخت داره نسبت به بازیکنها و همچنین تیمهای آسیایی رو میشناسه و سبک فوتبالمونو میدونه بهتره مربی ایرانی باشه
۱۷ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۰۰:۱۷:۱۳
پاسخ
17
6
مهرداد
به چند دلیل قدر کیروش را ندانستیم و با بی تدبیری وزارت و اطرافیان بدترین کارها را بر علیه این مرد پرتقالی ایرانی و انسان و بادانش او را فراری دایم و بدانیم که او ضرر نکرد ما ضرر کردیم۱_ پول را برای خودش نمی خواست اول بازیکنان مد نظر بود اما ویلموتس برای خودش می خواست ان هم بعد از سه بازی دو بازی با تیمهای بسیار ضعیف و یک بازی با تیمی متوسط که باختیم و پس از اینها ادعای فسخ کرد۲_ کیروش زمین نداشت پیراهن نداشت کفش نداشت ولی ویلموتس با زحمت های کیروش همه چیز را برای ایشون اماده کرد۳_ اگر ویلموتس ۸ سال پیش امده بود با امکانات ضعیف مطمئنا قراردا نمی بست انا کیروش بست۴_ کیروش تعصب داشت ولی با حرکت ویلموتس دانستیم که تعصب ندارد و چندین دلیل قانع کننده دبگر حیف حیف حیف
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۳:۱۸:۴۲
پاسخ
9
17
RED MRE
نمی دونم چرا وقتی مدیرای درجه یک مامیگن پول فلانی آماده ست ،تمام تن وبدنم می لرزه ویاد حرفای عرب راجع به مطالبات برانکو می افتم.
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۰۶:۰۵
پاسخ
1
32
محمدرضا
البته پول برانکو هم آماده بود
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۵۲:۴۴
پاسخ
3
29
پرسپولیسی
پول آمادست دوشنبه بیاد ببره مثل برانکو در این وضعیت مشکلات بانکی چه اصراری هست به سرمربی و بازیکن خارجی جز بدهی های سنگین چه دستاوردی داره؟؟
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۹:۱۵
پاسخ
4
23
امین
نوش دارو بعد مرگ سهراب ...
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۴۷:۲۵
پاسخ
0
17
علی
پوله ویلموتس آمادس دوشنبه بیاد ببره خخخ
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲:۲۸
پاسخ
2
25
TT فراتر از باشگاه ✔
خخخخ شاگرد عربه پولش آمادست بیاد ببره
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۴۳:۳۷
پاسخ
1
24
Mahsa
نمیدونم چرا یاد عرب افتادم که می گفت پول برانکو آمادس دوشنبه بیاد بگیره!!:)
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۶:۵۸
پاسخ
1
21
x
پول ویلموتس آماده اس بیاد ببره
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۳۵:۱۲
پاسخ
0
17
کیومرث
فقط باید کی روش باشی که ۴ ماه بدون قرارداد تیمو تمرین بدی .
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۴:۰۴
پاسخ
12
25
پرسپولیسی گرگان
خخخخ مثل داستان برانکو .پول اماده هست تو کیف ؟
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۹:۱۱:۲۸
پاسخ
1
21
امید از تفت
شرم آوره که در آستانه یه بازی مهم، هنوز ویلموتس به ایران نیومده و درگیر پرداخت پولش هستند. خیلی بده
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۱:۵۸
پاسخ
1
18
تراختوری زنجان❤️❤️❤️
پوب ویلموتس آمادست دوشنبه بیاد ببره خخخ
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۵۰:۵۰
پاسخ
1
19
عشقممم نیمار
ویلموس پولکی :-P بعد بعضیا ب کیروش جون میگفتن مربی پروازی و‌پولکی :-P اخخه..ویلموس از بعد بلزی با بحرین ..تو‌ایرانه و‌داره بازیای لیگ از نزدیک میبینه :-)
۱۶ آبان ۱۳۹۸ ساعت ۱۸:۴۵:۲۳
پاسخ
9
18