شیعی: کریمی از سر دلسوزی انتقاد کرده است/ چیزی درباره ممنوع‌التصویری تاج نشنیدم

شیعی: کریمی از سر دلسوزی انتقاد کرده است/ چیزی درباره ممنوع‌التصویری تاج نشنیدم

3634
17:18
20 بهمن 1396
عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، گفت: کریمی از سر دلسوزی آن حرف‌ها را مطرح کرده اما باید شأن فدراسیون فوتبال هم حفظ شود.

وبسایت رسمی برنامه نود - عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال، گفت: کریمی از سر دلسوزی آن حرف‌ها را مطرح کرده اما باید شأن فدراسیون فوتبال هم حفظ شود.

به گزارش وبسایت نود، محمود شیعی درباره پیروزی پیکان مقابل سیاه جامگان گفت: آنها در نیمه اول موقعیت‌هایی داشتند و به نظر تیم خوبی هستند که در ادامه بهتر خواهند شد. جای آنها در انتهای جدول نیست، ما هم منتظر این برد بودیم تا پیکان به آرامش برسد. ما در چند هفته خوب بازی می‌کردیم اما بدشانس بودیم و حالا خوشحالم که این برد را بدست آوردیم.

وی درمورد صحبت‌های اخیر علی کریمی و انتقادهایی که مطرح کرده اظهار داشت: کریمی بزرگ فوتبال ما است تا حالا در جلسه هیات رئیسه بحثی در این باره انجام نشده اگر بحث مرتبط با فوتبال باشد در هیات رئیس آنرا بررسی می‌کنیم. کریمی از سر دلسوزی این حرف‌ها را زده اما باید شأن فدراسیون هم حفظ شود.

مدیرعامل باشگاه پیکان درخصوص اینکه گفته می‌شود مهدی تاج ممنوع‌التصویر شده افزود: من چنین چیزی تا به حال نشنیده‌ام، تاج از شخصیت‌های مملکت ما است و حضور او در فوتبال یک غنیمت است.

عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال درباره شایعه تمدید قرارداد کارلوس کی‌روش هم افزود: این موضوع را باید از تاج بپرسید.

شیعی درخصوص بحث میزبانی تیم‌های ایرانی از تیم‌های عربستانی و اینکه شاید اهمال‌کاری‌هایی بوجود آمده باشد اظهار داشت: این مساله در دستور کار هیات رئیسه است و آن را بررسی خواهیم کرد،‌فعلا جلسه‌ای نداشتیم اما در جلسه حتما آن را بررسی می‌کنیم تا نقاط ضعف و قوت مشخص شود.

وی درخصوص اینکه آیا صحبت‌های کریمی واقعیت‌های فوتبال ما است یا خیر اظهار داشت: کریمی صاحب‌نظر است،‌اما من را اذیت نکنید، به صورت شخصی نمی‌توانم در این باره صحبت کنم و باید این مسائل در هیات رئیسه فدراسیون فوتبال بررسی شود. 

 

1004

نظرات کاربران