صادقیان: خودمان هم نمی‌دانیم چرا پیروز نمی‌شویم

صادقیان: خودمان هم نمی‌دانیم چرا پیروز نمی‌شویم

912
12:03
17 اسفند 1394
هافبک تکنیکی تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد که تساوی تیمش مقابل سپاهان در اصفهان عادلانه بود.

وبسایت رسمی برنامه نود - هافبک تکنیکی تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد که تساوی تیمش مقابل سپاهان در اصفهان عادلانه بود. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، پیام صادقیان  در مورد دیدار روز یکشنبه صبا مقابل سپاهان گفت: بازی خیلی خوبی بود. هر دو تیم فرصت‌های مناسبی برای گل زدن داشتند و فکر می‌کنم تساوی در این بازی نتیجه عادلانه‌ای بود. هم ما فرصت داشتیم و هم آنها، ولی اتفاقاتی که در ابتدای بازی رخ داد در نتیجه تأثیرگذار بود. ما متأسفانه در همان ابتدای بازی دو گل خوردیم و نمی‌دانیم چه شد. اگر این اتفاق نمی‌افتاد چه بسا که برنده می‌شدیم.

وی ادامه داد: خوردن دو گل در ابتدای بازی اتفاق خوبی نبود، ولی هر تیمی نمی‌تواند بازی 2 بر صفر باخته مقابل سپاهان را با تساوی عوض کند، آن هم در اصفهان. ما حتی می‌توانستیم گل سوم را هم بزنیم، ولی به هر حال تساوی در این بازی عادلانه بود.

هافبک تیم فوتبال صبای قم با اشاره به پاس گلی که در دیدار مقابل سپاهان داد، عنوان کرد: ما در تمرینات روی ضربات ایستگاهی کار می‌کنیم و خود من هم تمرین می‌کنم. خوشحالم که دوباره پاس گل دادم و فکر می‌کنم فرشید باقری روی پاس گل من، اولین گل عمرش را به ثمر رساند.

صادقیان در مورد اینکه چرا تیم صبا همچنان در حسرت برد قرار دارد، گفت: باور کنید خودمان هم نمی‌دانیم چرا برنده نمی‌شویم. ما خیلی خوب فوتبال بازی می‌کنیم، ولی بدشانسی می‌آوریم. در این هفته‌ها امتیاز گرفتن در لیگ خیلی سخت شده است و چند تیم مدعی هم در چند بازی پیاپی دچار چنین شرایطی شدند.

 

2051

نظرات کاربران
علییی داییییی
دو تا گل مفت زد سپاهان
۱۸ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۱۶:۱۵:۰۱
پاسخ
0
1
alireza
برو بشین یک بار دیگه بازی رو ببین بعد بگو کی باید میباخت وشانس اورد.
۱۷ اسفند ۱۳۹۴ ساعت ۲۱:۳۹:۰۳
پاسخ
4
0