صادقیان: لیاقت ماشین‌سازی ایستادن در انتهای جدول نیست

صادقیان: لیاقت ماشین‌سازی ایستادن در انتهای جدول نیست

933
12:01
24 بهمن 1395
هافبک تهاجمی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تأکید کرد که لیاقت این تیم قرار گرفتن در انتهای جدول رده‌بندی لیگ برتر نیست.

وبسایت رسمی برنامه نود -  هافبک تهاجمی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز تأکید کرد که لیاقت این تیم قرار گرفتن در انتهای جدول رده‌بندی لیگ برتر نیست. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم، پیام صادقیان در مورد برتری ماشین‌سازی مقابل سپاهان در اصفهان گفت: ما خیلی زودتر از این باید به پیروزی می‌رسیدیم. بعد از آمدن فرهاد کاظمی شرایط فنی تیم بهتر شد، اما به اندازه‌ای که خوب بودیم هرگز امتیاز نگرفتیم. دلیل این موضوع فقط بدشانسی و اشتباهات داوری بود که ما را عقب انداخت. در غیر این‌صورت در همین چند بازی می‌توانستیم خودمان را در جدول بالا بکشیم.

وی ادامه داد: در بازی با سپاهان پتانسیل فنی تیم خودمان را نشان دادیم. شکست دادن این تیم پرقدرت در اصفهان کار هر تیمی نیست. ما ثابت کردیم که لیاقت ماشین‌سازی اینجای جدول نیست و از لحاظ فنی از خیلی از تیم‌ها در لیگ برتر بهتر هستیم. ما باید در بازی‌های آینده هم بیشترین امتیاز را بگیریم تا به هدف‌مان برسیم. هنوز هم با اطمینان می‌گویم که تیم ما در لیگ برتر می‌ماند.

هافبک تهاجمی تیم فوتبال ماشین‌سازی تبریز راجع به عملکردش در فصل جاری اظهار داشت: تمام تلاش من این است که با بازی‌های تأثیرگذار، باعث رضایت کادر فنی و هواداران ماشین‌سازی شوم. امیدوارم که در مسابقات بعدی هم بهترین عملکرد را داشته باشم.

 

2051

نظرات کاربران
تاج کبیر
ولی جای تو دقیقا همون جاست آقای حاشیه
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۴۰:۵۷
پاسخ
12
4
ناصر
خخخ کلامی از بزرگان
۲۴ بهمن ۱۳۹۵ ساعت ۱۵:۳۴:۴۰
پاسخ
12
4